اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سیستم های سازگار با هکینتاش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سیستم های سازگار با هکینتاش

سلام
    این تاپیک رو زدم تا دوستانی که موفق به نصب هکینتاش(مکینتاش های هک شده) شدن مشخصات سیستم هاشون رو در این تاپیک بگن تا منبع بسیار خوبی برای کسانی باشه که می خوان مک نصب کنن.
    پس دوستان مشخصات سیستمشون رو به این ترتیب بگن
    1- laptop/pc
    2- vga گرافیک
    3- cpu
    4- نوع و ورژن مک
    5- اگر یادتون هست که گزینه های مربوط به گرافیک و پردازنده رو چی انتخاب کردید حتما حتما بگید.
    درضمن حتما بگن که آیا ویندوز هم در کنارش بوده یا نه و آیا ویندوز و مک روی یک هارد هستن با نه.

دوستان لطفا سوالاتتون رو جای دیگه بپرسید.این تاپیک فقط برای این هست که بدونید روی چه cpu و vga هایی چه ورژنی خوب کار می کنه و تست شده و چجوری کاستومایز شده.
    ویرایش توسط PHENOMENON : https://i-phone.ir/forums/member/12642-phenomenon در ساعت 06-01-2011, 02:05 AM

pc
    nvidia geforce 9600 gt
    Intel core 2 duo E7500 2.93 GHz
    iAtkos s3
    گزینه هارو شانسی زدم
    ویندوز کنارش نبوده

نظر

قبلا این تاپیک زده شده !
      http://www.i-phone.ir/forums/thread22293.html
      لطفا اونجا ادامه بدین
      انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

سلام دوستان
        من نوت بوکم Acer Aspire 4530
        CPU : AMD ATHLON(tm) X2 Dual-Core QL-62
        Instrucyions : MMX(+) , 3DNow , SSE , SSE2 , SSE3 , X86-64
        ساپرت میکنه!
        Ram : 2GB DDR2
        میخام Mac OS X 10.6 نصب کنم ! مشکلی نداره؟ نصب میشه؟
        قبلا نسخه iATKOS S3 را میخاستم نصب کنم که اول نصب ریست میشد! و در انجمن هم گشتم راه حل راشو امتحان کردم ولی نشد! در جایی خوندم این نسخه iATKOS S3 روی AMD نصب نمیشه!

لطفا راهنمایی کنید!
        ویرایش توسط raminw42 : https://i-phone.ir/forums/member/40395-raminw42 در ساعت 10-01-2011, 02:53 PM

نظر

دوستان کسی نیست جواب بده؟؟
          ویرایش توسط raminw42 : https://i-phone.ir/forums/member/40395-raminw42 در ساعت 10-01-2011, 02:57 PM

نظر

دوستان کسی اطلاع نداره؟

نظر

مشخصات سیستم من

My System :
              MB : P5KPL-AM SE
              CPU : 2.97 GHz Intel Core 2 Duo E7500
              Audio : ALC 662
              Graphics : nVidia Gforce 7300 le
              LAN : RealTech RTL8102EL
              M + KB : PS/2

من Hazard Leopard (Snow Leopard 10.6.2 ) رو قبلا نصب کردم. سیستم بدون مشکل کار می کرد اما کارت شبکه مشکل داشت چون براش پچی نبود اما به تازگی شرکت Realtek پچ سازگار با 10.6 به بالا رو داده ( البته پچ 10.5 هم وجود داره )

دوتا هارد دارم روی یکیش در کنار ویندوز xp نصب کردم ( یکی هارد برای ویندوز و یک هارد هم برای مکینتاش )

برای نصب هم از انجمن leohazard.com کمک گرفتم که گزینه های نصب رو تو فایل پیوست می تونید ببینید.

دانلود پچ LAN
              http://www.realtek.com.tw/Downloads/...&GetDown=false
              ویرایش توسط amku : https://i-phone.ir/forums/member/1337-amku در ساعت 12-01-2011, 04:32 PM

نظر

نوشته اصلی توسط PHENOMENON نمایش پست ها

دوستان لطفا سوالاتتون رو جای دیگه بپرسید.این تاپیک فقط برای این هست که بدونید روی چه cpu و vga هایی چه ورژنی خوب کار می کنه و تست شده و چجوری کاستومایز شده.
                حالا خوبه این دوستمون قرمز نوشتن که اینجا سوال نپرسید!!؟؟

نظر

دوستان عزیز راجب سی پی یو و کارت گرافیک زیاد نگردید سازگاری همه اونها زیاده مشکل اصلی در دسکتاپ ها مین بورد است نه اینها
                  مثلا عرض می کنم اگر مین بورد شما p55 باشد چیپ ستش حالا با هر برندی فرقی نداره خیلی راحت اخرین ورژن یادم نبود ۱۰.۶.۵ روش نصب می شه برای نصب مک روی پی سی شما اول به مین بورد نگاه کنید بعد ساتا بودن هارد و درایوتون و در انتها چیزهای دیگه
                  اینم بگم مک باید روی هارد جداگانه ای نصب بشه بعد می شه روی اون هارد ویندوز هم ریخت اما برای بوت کردن به هر دو سیستم عامل همزمان نیاز داریم
                  من هک هایی از قبیل iaktos را جز نابودی سیستم شما چیزی نمی دونم برای همین راهی که عرض کردم برای نصب از طریق دی وی دی اریجینال اسنو لیوپارد است که فقط برای بوت شدن اون را بهش کمک می کنیم
                  باز هم عرض می کنم مدل مین بورد مهم است
                  در insainlymac اگر اسم را درست نوشته باشم مدلتون را سرچ کنید حتما قبلا امتحان شده

نظر

نوشته اصلی توسط raminw42 نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    من نوت بوکم Acer Aspire 4530
                    CPU : AMD ATHLON(tm) X2 Dual-Core QL-62
                    Instrucyions : MMX(+) , 3DNow , SSE , SSE2 , SSE3 , X86-64
                    ساپرت میکنه!
                    Ram : 2GB DDR2
                    میخام Mac OS X 10.6 نصب کنم ! مشکلی نداره؟ نصب میشه؟
                    قبلا نسخه iATKOS S3 را میخاستم نصب کنم که اول نصب ریست میشد! و در انجمن هم گشتم راه حل راشو امتحان کردم ولی نشد! در جایی خوندم این نسخه iATKOS S3 روی AMD نصب نمیشه!

لطفا راهنمایی کنید!
                    ورژن iATKOS S3 فقط مخصوص cpu های اینتل هست.فکر شما باید از نسخه "آی دبند" استفاده کنی.تو انجمن بگرد پیدا می کنی.
                    درضمن سوالات تو بخش سوالات پرسیده بشه.این بار ...

نظر

نوشته اصلی توسط zarghami نمایش پست ها
                      دوستان عزیز راجب سی پی یو و کارت گرافیک زیاد نگردید سازگاری همه اونها زیاده مشکل اصلی در دسکتاپ ها مین بورد است نه اینها
                      مثلا عرض می کنم اگر مین بورد شما p55 باشد چیپ ستش حالا با هر برندی فرقی نداره خیلی راحت اخرین ورژن یادم نبود ۱۰.۶.۵ روش نصب می شه برای نصب مک روی پی سی شما اول به مین بورد نگاه کنید بعد ساتا بودن هارد و درایوتون و در انتها چیزهای دیگه
                      اینم بگم مک باید روی هارد جداگانه ای نصب بشه بعد می شه روی اون هارد ویندوز هم ریخت اما برای بوت کردن به هر دو سیستم عامل همزمان نیاز داریم
                      من هک هایی از قبیل iaktos را جز نابودی سیستم شما چیزی نمی دونم برای همین راهی که عرض کردم برای نصب از طریق دی وی دی اریجینال اسنو لیوپارد است که فقط برای بوت شدن اون را بهش کمک می کنیم
                      باز هم عرض می کنم مدل مین بورد مهم است
                      در insainlymac اگر اسم را درست نوشته باشم مدلتون را سرچ کنید حتما قبلا امتحان شده
                      دوست عزیز تا اونجایی که من دیدم و گشتم و نصب کردم مشکل اصلیه اصلی کارت گرافیک و بعد صدا هست.
                      cpu از اونجایی مهمه که بدونید کدوم نسخه بهتر جواب میده.در زمان نصب مک شما فقط نوع مارک چیپ رو انتخاب می کنید و اگر هم انتخاب نکنید مشکلی نداره.مشکل انتخاب گرافیک هست که اگر درست انتخب نشه مک بالا نمیاد.
                      درضمن نسخه اورجینال مک فقط وفقط وفقط روی سیستم های ساخت شرکت اپل نصب میشه و این نسخه هایی که دوستان وی سیستم هاشون نصب می کنن کرک شده هست.

نظر

سلام دوستان من یک laptop با این مشخصات دارم می خواستم بدونم کدوم ورژن هکینتاش براش مناسب تره
                        همچنین من برنامه نویسی می کنم هکینتاش مشکلی که پیش نمی آره؟؟؟؟
                        vaio VPCF1390X CTO
                        cpu: Intel® Core™ Quad i7-840QM processor (1.86GHz) with Turbo Boost up to 3.20GHz
                        ram:4GB (4GBx2) DDR3-SDRAM-1333
                        Graphics Card: NVIDIA® GeForce® GT 425M GPU (1GB VRAM)
                        لطفاً کمک کنید
                        متشکرم
                        ویرایش توسط flydark313 : https://i-phone.ir/forums/member/20319-flydark313 در ساعت 18-02-2011, 02:57 PM

نظر

سلام
                          شما میتونین از نسخه Hazard یا iAtkos استفاده کنید .
                          خیر برای برنامه نویسی مشکلی نداره

نظر

سلام
                            من یک جا خونده بودم بعضی وقتا هکینتاش مشکل پیدا می کنه مثلاً بالا نمی آد و دوباره باید نصب کنی و .....
                            پس نیازی به خرید سیستم مک نیست؟؟؟
                            و با هکینتاش همه چیز حله
                            چون من فقط مک رو برای برنامه نویسی می خوام
                            متشکرم

نظر

خوب 100% اگر توان خرید دارید ، مک بوک یا مک بوک پرو بگیر !
                              کلا سخت هست نصب هکینتاش

نظر

صبر کنید ..
                              X