اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالاخره برنامه قدرتمند Garmin برای GPS آیفون منتشر شد !!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من هم دنبالش هستم.
    چون با ورژن پاکت سی دی این نرم افزار کار کردم می دونم شاید بشه گفت یکی از بهترین نرم افزار های نویگیشن هست .
    اگه پیداش کنم در اپلود می کنم.

نظر

خوب سرانجام این برنامه کرک شد:

FildeDude:

fileape:

نظر

نوشته اصلی توسط jakson1368 نمایش پست ها
        دوستان ايران از اين جور مپ ها پشتيباني نميكند يعني تو ايران كارايي ندارد منم نصب كردم جواب نداد
        دوستان مگه شما توضیحات اول و نمی خونین اقا رضا اولش توضیح داد که کجا ها کار میده

نظر

لینک های کرک شده به پست اول اضافه شد.
          همین که برای آیفون ساخته شده خیلی خوبه ؛ من احتمال میدم به زودی آفلاینش هم بیاد.

نظر

حتی اگه یه کلاینتی بیاد این وسط ، نقشه رو توش لود کنه ، بده به گارمین هم کار راه میافته ، تو مایه های atlas ولی با این تفاوت که باید گارمینو دور بزنه تا گارمین خیال کنه اون نقشه داره دانلود میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان سلام.
              ببینید من خیلی وقت پیشا 5800 داشتم و گارمینو روش استفاده میکردم بدون هیچ مشکلی.
              بعدش فروختمش و hd2 خریدم.
              برنامه گارمین رو گرفتم و با کمال تعجب متوجه شدم که نقشه 5800 رو اینم کار میکنه.
              یعنی اونا نمیان فرمت نقشه هارو تغییر بدن فقط بیس برنامشونو با سیستم عامل گوشی هماهنگ میکنن.
              احتمالا باید مثلا با ssh نقشه ها رو بریزیم تو مسیر نصبش و دوتا فایل هم که برا کرکش هست همینطور.
              من فردا گوشیم میاد دستم و پیگیری میکنم.

نظر

برنامه ی خیلی خوبیه

نظر

نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
                  دوستان سلام.
                  ببینید من خیلی وقت پیشا 5800 داشتم و گارمینو روش استفاده میکردم بدون هیچ مشکلی.
                  بعدش فروختمش و hd2 خریدم.
                  برنامه گارمین رو گرفتم و با کمال تعجب متوجه شدم که نقشه 5800 رو اینم کار میکنه.
                  بله. من هم نقشه گارمین رو هم روی دستگاه نویگیشن ریختم و هم روی htc و هم روی چند مدل نوکیا. image نقشه ها یک فایل مشترک بود.
                  احتمال داره از همون نقشه بشه واسه ایفون هم استفاده کرد.

نظر

دوستان من هر چی گشتم نتونستم تشخیص بدم که فایلاش تو کجاست . اینطور که معلومه این میاد از نقشه های گوگل استفاده میکنه.
                    برعکس قبلیا

نظر

من هنوز garmin رو نصب نکردم رو ایفونم ولی غیره ممکنه که نشه مپ های ماله سیسنم عامل های دیگه garminرو رو ایفون نشه ریخت
                      من رو نوکیا نصب کردم همونجوری که برای نوکیا یه خورده داستان داشت برای نصب کردنش این هم باید داشته باشه که ما بلد نیستیم خواهش میکنم اساتید پیگیری کنن حتما روشی هست

نظر

دوستان کمی پست اول من رو با دقت بخونید ؛ درسته منم با گارمین هم توی نوکیا و هم پاکت پی سی کار کردم ولی فعلا راهی برای استفاده از نقشه های ایران درش وجود نداره.

نظر

خواهشا هروقت موفق به نصب garmin شدین و نقشه ایران روش درست کار کرد به اطلاع برسونین چون من هنوز تو استفاده از gps با آیفون و آیپد مشکل دارم.ممنون.موفق باشید...

نظر

Version 6.5.3رلیزشد!

نظر

سلام دوستان!
                              خبری از استفاده نقشه آفلاین ایران در این برنامه نشد؟

نظر

یه حرکتی رو این برنامه بفرمایین .. لطفا""

نظر

صبر کنید ..
                                X