اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره خرید یک smart phone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره خرید یک smart phone

سلام و خسته نباشید
    نمیدونم زدن این تاپیک اشکالی داره یا نه امیدوارم سر از سطل آشغال در نیاره

می خواستم smart phone بگیرم. خیلی تو اینترنت تحقیق کردم و از چند نفر پرسیدم
    از اونجایی که پولم به آیفون نمیرسه و یه جورایی هم زورم میاد این همه پول گوشی بدم (1,100)رفتم سراغ htc و اندروید.
    به نظرتون htc چطوریاس گوشیاش؟ می ارزه ؟
    مدلی که خودم انتخاب کردم فعلا desire hd
    هستش. تو چندتا review خوندم که عمر باطریش کمه ؟ کسی اطلاعی داره در این مورد؟
    HTC - Products - HTC Desire HD - Specification
    اگه اطلاعاتی در مورد گوشی های htc و مدلهاش دارین
    ممنون میشم کمکم کنید. به نظرتون کدومش بهتره... ویندوز فون هم داره اچ تی سی ولی شنیدم خوب نیست زیاد و از اندروید ضعیفتره و برنامه هاش هم خیلی کمترند نسبت به اندروید...
    پولم دیگه آخرش 700

اگه مدل های خاص دیگه ای هم مد نظرتون بگین . احتمالا سامسونگ ...
    ( یا n8 که به خاطر سیمبیان بودنش خوشم نمیاد ازش)

بازم مرسی

خدا خیرت بده

نظر

چرا ايفون 3gs نمي گيري
      ايفون 3gs مي ارزه به همه اين گوشيها با مقدار پولي هم كه شما داري ميتوني بخري

نظر

نوشته اصلی توسط rosvayejanan نمایش پست ها
        خدا خیرت بده

به شما هم همینطور...

نوشته اصلی توسط posiedon3000bc نمایش پست ها
        چرا ايفون 3gs نمي گيري
        ايفون 3gs مي ارزه به همه اين گوشيها با مقدار پولي هم كه شما داري ميتوني بخري
        3gs خوبه ولی دوربینش ۳که الان دیگه تو این گوشی هایی که بیرون هست یه خورده ضعیفه . بعد آیفون ۵ هم که قرار بیاد تا چند ماه دیگه بس 3gs هم میشه یه چیزی مثل 3g و بعد یه مدتی (شاید یکی دو سال کلا منسوخ میشه. بس نمی ارزه... نظر من اینه البته !)

تازه مگه تو رنج ۸۰۰ نیست قیمتش ؟؟؟

نظر

من به شخصه پیشنهاد میکنم HTC نگیرید اصلا به درد نمیخوره حتی desier Hd اگر نمیخاهید ۹۰۰ بدید آیفون ۴ بگیرید بهتره یه گوشی بگیرید که اسمارت فون نباشه

نظر

دوست عزیز در حال حاضر گوشی های مبتنی بر آندروید بسیار متنوع عرضه شده اند اتفاقا به نظر من گوشی سامسونگ گالاکسی بسیار گوشی خوبی هست بنده با اینکه خودم آیفون دارم اما اگه آندروید به همین شکل پیشرفت کنه واقعا روی خریدش فکر می کنم. اگر میخواهید گوشی سامسونگ نخرید و پول کمتری هم بدید من گوشیهای HTC رو پیشنهاد می کنم مثل Wildfire که حدود ۳۵۰ تومنه و به نظرمن با قیمتی که داره خیلی عالیه. Desiger HD هم که اسمشو بردید گوشی بسیار حرفه ای هستش تنها به نظرم با توجه به وزن ۱۶۵ گرم و صفحه نمایش ۴.۲ یه کم بزرگه و شاید اذیت کنه به طور کل صفحه بزرگتر از ۴ اینچ و وزن بالای ۱۵۰ کمی آزار دهنده است. من هم مثل شما اصلا با خرید 3g موافق نیستم اما 3gs خوبه . امیدوارم گوشی مورد نظرت رو بخری و ما رو هم خبر کنی (البته با شیرینی)

نظر

نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
              من به شخصه پیشنهاد میکنم HTC نگیرید اصلا به درد نمیخوره حتی desier Hd اگر نمیخاهید ۹۰۰ بدید آیفون ۴ بگیرید بهتره یه گوشی بگیرید که اسمارت فون نباشه
              میشه بگین چرا htc اصلا خوب نیست و به درد نمیخوره ؟

نوشته اصلی توسط kmtouch نمایش پست ها
              Desiger HD هم که اسمشو بردید گوشی بسیار حرفه ای هستش تنها به نظرم با توجه به وزن ۱۶۵ گرم و صفحه نمایش ۴.۲ یه کم بزرگه و شاید اذیت کنه به طور کل صفحه بزرگتر از ۴ اینچ و وزن بالای ۱۵۰ کمی آزار دهنده است. من هم مثل شما اصلا با خرید 3g موافق نیستم اما 3gs خوبه . امیدوارم گوشی مورد نظرت رو بخری و ما رو هم خبر کنی (البته با شیرینی)
              میخوام یه چیزی بگیرم که حالا حالا ها قدیمی نشه و بشه برای ۳ ۴ سال روش حساب کرد . در مورد ۳gs منظورم این بود که بعد حدودا یکی دو سال میشه مثل ۳g . نه اینکه بخوام ۳g بگیرم .
              در مورد وزن و اندازه هم حق با شماست . تو سایتایی که در مورد desire hd نوشته بودن هم به این قضیه اشاره کرده بودن و میگفتن باطریش هم کم عمرش...

خلاصه هر کدومشون یه مشکلی دارن . یکی سنگینه( مثل desire hd به جاش از بقیه قوی تره )
              یکی سیستم عاملش به درد نمیخوره .
              یکی مثل آیفون ۴ که همه چیش عالیه .گرووووونه!
              موووووندم توش

خیلی ممنون
              ویرایش توسط yaserz : https://i-phone.ir/forums/member/34064-yaserz در ساعت 31-12-2010, 12:15 PM

نظر

چرا گلکسی اس نمیخری؟
                sigpic

نظر

گلکسی اس و Desire گوشی های خیلی خوبی هستن، میتونی رو اینا هم فکر کنی اگر به برند اپل تعصب نداری...

نظر

galaxy s va desire رو قبول دارم ولی از desire hd ضعیف ترن از نظر دوربین و ورژن اندروید
                    اقا من گیج شدم اصلا :دی
                    هر کدومشون مزیت های خاصی دارن که اوون یکی نداره...
                    یکی کمک کنهههههههههه

نظر

شما اومدي تو انجمن آيفن ميگي ميخوام غيرآيفون بگيري آيفون بگير شك نكن

نظر

من با گلکسی کار نکردم اما فکر میکنم خیلی از desier hd بهتر باشه حد اقل از نظر صفحه نماش و وزن

نظر

نوشته اصلی توسط yaserz نمایش پست ها
                          galaxy s va desire رو قبول دارم ولی از desire hd ضعیف ترن از نظر دوربین و ورژن اندروید
                          اقا من گیج شدم اصلا :دی
                          هر کدومشون مزیت های خاصی دارن که اوون یکی نداره...
                          یکی کمک کنهههههههههه :d
                          شما دنبال چه مزیتی هستی؟

نظر

نوشته اصلی توسط tehraner نمایش پست ها
                            شما دنبال چه مزیتی هستی؟

دنبال بهترین البته بعد از آیفون ...
                            دوربینش خوب باشه . gps اش خوب باشه
                            سرعتش بالا باشه . تو برنامه ها و بازی ها کم نیاره...
                            دنبال چیز خاصی نیستم ولی میخوام یه چیز عالی و نسبتا کامل باشه

نظر

نوشته اصلی توسط yaserz نمایش پست ها

دنبال بهترین :d البته بعد از آیفون ...
                              دوربینش خوب باشه . Gps اش خوب باشه
                              سرعتش بالا باشه . تو برنامه ها و بازی ها کم نیاره...
                              دنبال چیز خاصی نیستم ولی میخوام یه چیز عالی و نسبتا کامل باشه
                              دوست عزیز شما داری مشخصات ایفون 4 رو میگی.
                              یه جورایی داری میگی دنبال ایفونم ولی ایفون نمیخوام.

نظر

صبر کنید ..
                              X