اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
    اولا مبارکه دوست عزیز.

1 - نه زیاد فرق نداره، همین دوتا سورس اختصاصی توی سایت برات کافیه. چون نهایت 10 تا برنامه بیشتر که نمیخوای نصب کنی. ( بقیه رو با آیتیونز نصب میکنی. )

2 - یه برنامه هست به اسم im+ که الان ورژن 4.7 شده، چندین سرور چت رو حتی فیسبوک و اسکایپ رو ساپورت میکنه. ( یاهو هم که خوراکشه. )

3 - باید حتما سورس cydia.hackulo.us رو اد کرده باشی تا بتونی installous رو نصب کنی.
    من از سورس سينفول و بدون اد كردن سورسي كه فرمودين بدون مشكل اينستالوس
    رو دانلود و نصب كردم

دوستان كسي راجع به blueray نظري نداره ؟!

نظر

با سلام
      وقتی فولدر یا فایلهای که اسمشون فارسی هست از ویندوز به آیپد منتقل میکنم بصورت بهم ریخته حروف و رقم نشون میده
      آیا راهی برای رفع این مشکل هست ؟
      البته میدونم که کد فارسی وبندوز و ios باهم فرق دارند و توخود ایپد میشه به فارسی تغییر داد ولی میخواستم بدونم میشه بدون دستکاری درست نشون بده؟
      ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط alireza_sk نمایش پست ها
        با سلام
        وقتی فولدر یا فایلهای که اسمشون فارسی هست از ویندوز به آیپد منتقل میکنم بصورت بهم ریخته حروف و رقم نشون میده
        آیا راهی برای رفع این مشکل هست ؟
        البته میدونم که کد فارسی وبندوز و ios باهم فرق دارند و توخود ایپد میشه به فارسی تغییر داد ولی میخواستم بدونم میشه بدون دستکاری درست نشون بده؟
        ممنون
        با iFunbox این کار را انجام می دهید ؟
        من فولدر فارسی با iFunbox ریختم و با iFile تو آیپد بازش کردم . درست نشون می داد.

نظر

کمک فوری

سلام به همه من با یه مشکل جدی برخورد کردم .
          وقتی آی پدا ریست کردم دیگه بالا نیومد فقط آرم اپل میادوهنگ میکنه تا شارژش تموم شه
          این هم عکسش

خواهش میکنم کمکم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط dani23 نمایش پست ها
            سلام به همه من با یه مشکل جدی برخورد کردم .
            وقتی آی پدا ریست کردم دیگه بالا نیومد فقط آرم اپل میادوهنگ میکنه تا شارژش تموم شه
            این هم عکسش

خواهش میکنم کمکم کنید
            دوست عزیز ریست !!! منظورت همون حالت کارخونه هستش یا منظورت ریستارت کردن هستش ؟

اگه منظورت حالت کارخونه هستش .... پس احتمالا آیپدت جیلبریک بوده و دستگاه های جیلبریک شده رو نباید به حالت کارخونه برگردوند چون همونطور که گفتین رو آرم اپل گیر میکنه.

اگه منظورت ریستارت هستش که باید ببینی چه برنامه ایی رو آخر نصب کردی ( معمولا تو Cydia ) و یا دیگه اونو نصب نکن یا ورژن جدیدشو نصب میکنی.

در هر دو حالت احتمال قریب به بقین باید ریستور کنی.

ولی یه کم دیگه شرح بده ... شاید گزینه اضافی چیزی واست پیدا شد.

نظر

بچه ها من Ios 4.2.1 رو دانلود کردم!!!حالا چه طوری میتونم از طریق itunes ایپد رو به 4.2.1 اپدیت کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط green boy نمایش پست ها
                بچه ها من Ios 4.2.1 رو دانلود کردم!!!حالا چه طوری میتونم از طریق itunes ایپد رو به 4.2.1 اپدیت کنم؟
                اگه تو ویندوز هستی ... ایتیونز رو اجرا کن و در قسمت چپ دستگاهت رو انتخاب کن ... بعدش در صفحه سمت راست دکمه شیفت رو نگه دار و روی آیتیونز دکمه Restore رو بزن.

مواضب باش که شیفت رو نگه داشته باشی وقتی میخوای دکمه ریستور رو بزنی.

بعدش میتونی دکمه شیفت رو ول کنی و تو پنجره ایی که باز شده ازت فایل رو میخواد که میتونی محل فالت رو بهش بدی.

خوش دیگه همه کارا رو میکنه.

بعد ریستور با آموزش های تو سایت توسط برنامه Greepois0n RC5 جیلبریکش کن.

نظر

سلام من iphone 3gs دارم فکر میکنید ipad بگیرم فرقی داره یا تازگی داره برام ؟ در کل چه امتیاز هایی نصبت به iphone 3gs داره

2- وقتی iphone داری و ipad هم داری چطوری با یه ituns سینک میشه کرد شاید نخوای یه برنامه رو تو جفتش داشته باشی ؟؟
                  ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 08-02-2011, 12:10 AM

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                    بچه ها من ios 4.2.1 رو دانلود کردم!!!حالا چه طوری میتونم از طریق itunes ایپد رو به 4.2.1 اپدیت کنم؟

اگه تو ویندوز هستی ... ایتیونز رو اجرا کن و در قسمت چپ دستگاهت رو انتخاب کن ... بعدش در صفحه سمت راست دکمه شیفت رو نگه دار و روی آیتیونز دکمه restore رو بزن.

مواضب باش که شیفت رو نگه داشته باشی وقتی میخوای دکمه ریستور رو بزنی.

بعدش میتونی دکمه شیفت رو ول کنی و تو پنجره ایی که باز شده ازت فایل رو میخواد که میتونی محل فالت رو بهش بدی.

خوش دیگه همه کارا رو میکنه.

بعد ریستور با آموزش های تو سایت توسط برنامه greepois0n rc5 جیلبریکش کن.
                    دستت درد نکنه ولی سیستمم مکه!!!حالا یکی واسه مک بهم بگه

نظر

چند وقتیه instant google دیگه تو آیپد من نمیاد
                      مشکل منه فقط یا همه این مشکل رو دارند؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط green boy نمایش پست ها
                        دستت درد نکنه ولی سیستمم مکه!!!حالا یکی واسه مک بهم بگه
                        به جای shift از alt استفاده کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط qorbani.m نمایش پست ها
                          با iFunbox این کار را انجام می دهید ؟
                          من فولدر فارسی با iFunbox ریختم و با iFile تو آیپد بازش کردم . درست نشون می داد.

دوست عزیز خیلی ممنون
                          من با winspc کار انتقال رو انجام میدادم که درست نشون نمیداد الان با ifunbox امتحان کردم درست شد

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                            سلام من iphone 3gs دارم فکر میکنید ipad بگیرم فرقی داره یا تازگی داره برام ؟ در کل چه امتیاز هایی نصبت به iphone 3gs داره

2- وقتی iphone داری و ipad هم داری چطوری با یه ituns سینک میشه کرد شاید نخوای یه برنامه رو تو جفتش داشته باشی ؟؟
                            1- وقتی iPad خریدید ، هیچ وقت از انتخابتان پشیمان نمی شوید چون بسیاری از ویژگی های یک Laptop معمولی را دارد . (خواندن Flash memory ، Hard disk ، Com Port ، و... ) برنامه های اون هم خیلی متنوع تره و حتی می تونید MS word ,Power point , excel ,pdf و غیره را با آن اجرا کنید ویا Edit کنید و بسازیدو بسیاری از برنامه های دیگر (از Star walk و Go sky watch اون خیلی خوشم اومد بدون نیاز به آسمان وضعیت دقیق ستاره هارا می فهمید با تکان دادن iPad)

البته صبر کنید تا iPad 2 بیاید بعد ...

2- وقتی می خواهید sync کنید ، از تنظیمات iPad ، تیک آن برنامه هایی که نمی خواهید را بردارید
                            ویرایش توسط qorbani.m : https://i-phone.ir/forums/member/35526-qorbani-m در ساعت 08-02-2011, 10:49 PM

نظر

ممنون ولی دوستان گفته بودن تو ورژن جدیدفقط flash تا 2 گیگ رو ساپورت میکنه چون ولتاژ برقش به 20 تا کاهش پیدا کرده
                              برنامه هایی رو هم که فرمودین برای iphone هم هست من خودم word-powerpoint-pdf .... رو دارم

نظر

من زیرنویس فیلم رو با notepad به UFT8 تو برنامه buuz player تغییر دادم!!!زیرنویس رو هم,هم اسم فیلم کردم ولی زیرنویس رو نمیاره!!!مشکل کجاست؟

نظر

صبر کنید ..
                                X