اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آي پد 1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• يه روشي بود که بازي هاي ايفونو بزرگ ميکرد براي ايپد ميشه بگيد چي بود ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط preux نمایش پست ها
      يه روشي بود که بازي هاي ايفونو بزرگ ميکرد براي ايپد ميشه بگيد چي بود ؟؟
      منظورتون چیه ؟ اون دکمه 2X رو منظورتونه ؟ با یه برنامه دیگه میشد که تبدیل کنی به retina اما اصلا کاربردی نداشت و فقط گاهی نوشته هارو رتینا نشون میداد

نظر

• ممنون ولي يه برنامه تو ساديا بود که کمک ميکرد کيفيت برنامه پاين نمي امد

نظر

• نوشته اصلی توسط preux نمایش پست ها
          يه روشي بود که بازي هاي ايفونو بزرگ ميکرد براي ايپد ميشه بگيد چي بود ؟؟
          برنامه retinapad و full source ( فکر میکنم املایی همین بود ) از سیدیا نصب کنید برنامه ها رو در سایز آیپد نشون میده .

نوشته اصلی توسط a2sa نمایش پست ها
          با سلام

بنده وب مستر هستم و نیاز مبرمی به وسیله ای مانند آی پد داشتم ولی بعد از خرید اون به مشکلاتی برخوردم:
          1- عدم اسکرول شدن بعضی باکس های داخل وب سایت ها با همان مرورگر سافاری
          2- نداشتن امکان آپلود تصویر (درحالت های مختلف در مدیریت وب سایت های متفاوت و حتی هاست یک وب سایت هم تست شده) با همان مرورگر سافاری

این مشکلات در مرورگر فایرفاکس هم دیده شده

فعلا طی این یک روزی که آی پد گرفتم به این مشکلات برخوردم

دومیش واقعا حیاتیه و نمیدونم چکار کنم لطفا اگه راه حلی وجود داره بهم با ذکر منابع معتبر و ارایه نرم افزارهاش معرفی کنید

ممنونم
          برای ارسال عکس در انجمن ها میتونید از برنامه tapatalk استفاده کنید و یا http://www.i-phone.ir/forums/thread3...tml#post367415

نوشته اصلی توسط green boy
          سلام دوستان
          لطفا یکی به من بگه از طریق ifile چطوری میتونم یه فایل deb رو نصب کنم؟
          فایل دب رو با برنامه های مختلف مثل iFunbox به گوشی انتقال بدید و با برنامه ifile داخل گوشی روی برنامه مورد نظرتون که انتقال دادید انتخاب و سپس گزینه install را بزنید تا مراحل نصب انجام بشه

نوشته اصلی توسط preux نمایش پست ها
          ممنون ولي يه برنامه تو ساديا بود که کمک ميکرد کيفيت برنامه پاين نمي امد
          من خودم retinapad رو نصب کردم ولی همونطور که momeks فرمودن این امکان بزرگ کردن برنامه رو برای صفحه آیپد داره و کلا از کیفیت کم میکنه .
          ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 18-04-2011, 07:20 PM
          نگران فردایت نباش ...
          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام به همه دوستان عزيز
            من دو روز هست كه ايبد٢ كرفتم و خيلي هم راضي هستم
            همين الان هم با ايبد٢ تو سايت ثبت نام كردم و اين اولين بست من هست كه دارم با ايبد مينويسمش (ببخشيد فونت عربيه و حروف gach pazh ندارم!)
            يه سوال داشتم كه مني كه الان سيم كارت ايرانسل دارم جه طور ميتونم بسته هاي gprs فعال كنم؟
            كلا اكه يه راهنمايي درباره استفاده از اينترت سيم كارتم و بسته gprs ايرانسل بدين ممنون ميشم

نظر

• نوشته اصلی توسط MaJiD Wave نمایش پست ها
              سلام به همه دوستان عزيز
              من دو روز هست كه ايبد٢ كرفتم و خيلي هم راضي هستم
              همين الان هم با ايبد٢ تو سايت ثبت نام كردم و اين اولين بست من هست كه دارم با ايبد مينويسمش (ببخشيد فونت عربيه و حروف gach pazh ندارم!)
              يه سوال داشتم كه مني كه الان سيم كارت ايرانسل دارم جه طور ميتونم بسته هاي gprs فعال كنم؟
              كلا اكه يه راهنمايي درباره استفاده از اينترت سيم كارتم و بسته gprs ايرانسل بدين ممنون ميشم
              برای تنظیمات ایرانسل اینو ببین.
              http://www.i-phone.ir/forums/thread15153.html
              در ضمن الانم می تونی فارسی بنویسی!!دستتو دو ثانیه روی حروف ج و ب ز و ک نگه داری میتونی حروف چ و پ و ژ و گ رو هم بزنی!!

نظر

• سلام من یه دو روز هست که یه اپید اکبند خریدم الان ورژن 4.2.1 هستش میخواستم shshبگیرم shsh4.3.1 رو بهم میده ایا من الان میتونم برم 4.3.1یا نه نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط rezarmz نمایش پست ها
                  سلام من یه دو روز هست که یه اپید اکبند خریدم الان ورژن 4.2.1 هستش میخواستم shshبگیرم shsh4.3.1 رو بهم میده ایا من الان میتونم برم 4.3.1یا نه نمیشه
                  اگه shsh 4.3.1 رو دارید
                  بله میتونید
                  ویرایش توسط zonda : https://i-phone.ir/forums/member/41199-zonda در ساعت 21-04-2011, 02:50 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط zonda نمایش پست ها
                    اگه shsh 4.3.1 رو دارید
                    بله میتونید
                    دوست عزیز عرض کردم من الان ورژن 4.2.1هستش shshگرفتم بجای اینکه shsh4.2.1روبهم بده shsh4.3.1روبهم داد اصلا من تا حالا 4.3.1رو به ایپدم ندادمه

خوب حالا میشه 4.3.1رو بزنم رو ایپدم

نظر

• برای shsh
                      گرفتن ۴.۲.۱دیر شده
                      شما تونستی ۴.۳.۱ shsh رو بگیری
                      بس الان میتونی به ۴.۳.۱ یا ۴.۳.۲
                      ریستور کنی

نظر

• سلام من يه ايفون ٤دارم ويه ايپد?راهي هست كه بدون اينكه سيم كارت روازايفون ٤دربيارم ازطريق ايفون اينترنت بدم به ايپدم ازاينترنت وايرلس واكس پونت هم استفاده ميكنم ممنون ميشم راهنماييم كنيد 

نظر

• نوشته اصلی توسط rezarmz نمایش پست ها
                          سلام من يه ايفون ٤دارم ويه ايپد?راهي هست كه بدون اينكه سيم كارت روازايفون ٤دربيارم ازطريق ايفون اينترنت بدم به ايپدم ازاينترنت وايرلس واكس پونت هم استفاده ميكنم ممنون ميشم راهنماييم كنيد 
                          شما با نصب برنامه mywi از سیدیا به راحتی میتونید اینترنت گوشی رو به روی لپ تاپ یا آیپدتون داشته باشید . با بلوتوث با وای فای و با کابل 3 راهیه که اینترنت رو میتونید انتقال بدید
                          نگران فردایت نباش ...
                          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام
                            بعد از نصب swirlsms از داخل cydia کامپیوتر restart شده و روی شکل apple گیر کرده تکلیفم جیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkanha نمایش پست ها
                              سلام
                              بعد از نصب swirlsms از داخل cydia کامپیوتر restart شده و روی شکل apple گیر کرده تکلیفم جیه؟
                              منظورتون اینه که که ایپد ریست شد دیگه؟ اگه اره و رو ارم اپل گیر کرده به دی اف یوپببر و ری استور کن

نظر

• دوستان سلام.چطور میتونم عکسهای تو آیپدم رو کپی کنم تو کامپیوترم.وقتی می خوام عکس جدیدی بریزم باید سینک کنم و اونوقت هر چی از قبل تو آیپد باشه پاک میشه و جدیدا رو جاش میریزه.منم یک سری عکس تو آیپد دارم که رو کامپیوترم ندارم و با خود آیپد از اینترنت دانلود کردم.

نظر

صبر کنید ..
                                X