اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش کردن gprs در آیپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خاموش کردن gprs در آیپد

سلام
    مدتی بود وقتی میخواستم GPRS آیپد رو خاموش کنم که از اینترنت سیم کارت استفاده نشه کل آنتم میرفت!
    هر نرم افزاری هم نصب کردم نتونستم دیتا رو خاموش کنم،۱راهی پیدا کردم گفتم اینجا بگم شاید یکی هم مثل من این مشکل رو داشته باشه

به قسمت زیر بروید :

setting / cellular data

در اینجا توو قسمت apn setting اطلاعات غلط وارد کنید تا اینترنت برقرار نشه

من خودم تست کردم عملی بود

بعضي موقع ها بايد ريسپرينگ كنيد و cellular data رو خاموش و روشن كنيد تا جواب بده
    ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 20-04-2011, 11:14 AM
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

مرسی دوست عزیز، منم امتحان کردم مشکلم حل شد

نظر

ایول ایول.دمت گرم.منم در عذاب بودم ولی روم نمیشد بپرسم.
      یه world ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط arashlove1389 نمایش پست ها
        ایول ایول.دمت گرم.منم در عذاب بودم ولی روم نمیشد بپرسم.
        یه world ممنون
        سلام دوست عزیز
        خوشحالم که اولین پست شما ، تشکر از من بود .

باید بگم که این انجمن برای همینه که کساییکه مشکلات حتی پیش پا افتاده و ابتدایی دارن بیان و بپرسن تا کاربرای با تجربه تر که از سد این مشکلات رد شدن بتونن به اونا کمک کنن.
        پس بهتره هیچوقت این فکر رو نکنید که سوالتون ممکنه خیلی آماتور باشه .
        نگران فردایت نباش ...

نظر

سلام
          راستش من هم یه مشکل پیش پا افتاده دارم، خیلی ممنون می شم اگه بشه جواب بدین
          من ipad 3g دارم که روش میکروسیم ایرانسل گذاشتم و تو تنظیمات apn رو رو mtnirancell گذاشتم اما به اینترنت وصل نیست...باید سیم کارت فعال بشه؟ چجوری میشه فعالش کرد؟ تنظیمات دیگه ای هم هست که رو آیپد انجام بدم؟ ضمنا جیلبریک شده آیپدم.
          ویرایش توسط nahid.olfati : https://i-phone.ir/forums/member/55025-nahid-olfati در ساعت 09-06-2011, 11:05 AM

نظر

سیم کارت و رو یه گوشی دیگه تست کردی میره اینترنت ؟

نظر

برای اتصال به اینترنت و استفاده از اون روی آیپد کار خاصی نیاز نیست انجام بدید ، ولی الان اگه شما از صحت داشتن اینترنت روی سیم کارتتون مطمئن هستید بهتره 1 بار به setting/general/reset/reset network setting برید و نتوورک رو ریست کنید . احتمالا درست میشه ( چون جیلبریک هستید از بقیه ریست ها در اون قسمت استفاده نکنید )
              نگران فردایت نباش ...

نظر

با سلام، منم میکرو سیم ایرانسل انداختم رو آیپدم، آنتن داره ولی امکان استفاده از اینترنت نیست! و داخل Setting->Cellular Data فقط گزینه های Cellular Data (on/off) و Data Roaming (on/off) و SIM PIN هست!

داخل Settings->General->Network هم فقط گزینه های v*n (* همون p هست) و wifi هست. چیکار میتونم بکنم؟!! ممنون میشم از کمکتون.

نظر

نوشته اصلی توسط kamran00f نمایش پست ها
                  با سلام، منم میکرو سیم ایرانسل انداختم رو آیپدم، آنتن داره ولی امکان استفاده از اینترنت نیست! و داخل Setting->Cellular Data فقط گزینه های Cellular Data (on/off) و Data Roaming (on/off) و SIM PIN هست!

داخل Settings->General->Network هم فقط گزینه های v*n (* همون p هست) و wifi هست. چیکار میتونم بکنم؟!! ممنون میشم از کمکتون.
                  شما به قسمت setting/general/reset/ برید و reset network setting رو بزنید تا نتوورک ریست بشه
                  نگران فردایت نباش ...

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                    شما به قسمت setting/general/reset/ برید و reset network setting رو بزنید تا نتوورک ریست بشه
                    قبل از فرستادن پستم تو فروم اینو خونده بودم و انجام دادم و بعدشم خاموش روشن کردم ولی هیچ فرقی نکرد. من به وسیله ی JailbreakMe 3.0 آیپد 2 ios 4.3.3 آیپد خودم رو جیلبرک کردم (بدون عوض کردن ios) میتونه از اون باشه؟!

نظر

قبل از فرستادن پستم تو فروم اینو خونده بودم و انجام دادم و بعدشم خاموش روشن کردم ولی هیچ فرقی نکرد. من به وسیله ی jailbreakme 3.0 آیپد 2 ios 4.3.3 آیپد خودم رو جیلبرک کردم (بدون عوض کردن ios) میتونه از اون باشه؟!
                      معمولا هر احتمالی میشه داد ! ببینید اصلا اینترنت خط شما فعاله یا نه ؟
                      نگران فردایت نباش ...

نظر

کمک

با سلام، منم میکرو سیم ایرانسل انداختم رو آیپدم، آنتن داره ولی امکان استفاده از اینترنت نیست! و داخل setting->cellular data فقط گزینه های cellular data (on/off) و data roaming (on/off) و sim pin هست!

داخل settings->general->network هم فقط گزینه های v*n (* همون p هست) و wifi هست. چیکار میتونم بکنم؟!! ممنون میشم از کمکتون.
                        منم دقیقا همین مشکل رو همه کارها رو هم انجام دادم سیمکارتم هم اینترنتش فعاله
                        ولی توی ایپد گزینه apn رو ندارم اصلا

نظر

صبر کنید ..
                        X