اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Mc374 audio in/out

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Mc374 audio in/out

من دنبال نقشه سیستم ورودی و خروجی* صدا هستم !

می*خوام بدونم به چه صورت هست که بدم فیششو درست کنن!

یعنی* استپ ۱ و ۲ برای اوت هست و ۳ برای این ..........؟؟؟؟؟؟؟؟

می*خوام گیتار و پیانو دیجیتال به مکبوکم وصل کنم و در همون زمان به سپیکر هم وصل کنم!

نظر

دوست عزیز با توجه به اینکه هدست آیفون کاملا با خروجی مک بوک پرو سازگاره به راحتی میشه تشخیص داد که هر استپ به کجا وصل میشه. اگه توضیح بیشتری لازمه در خدمتم

نظر

چرا Mc374 طرفدار دارد؟
        من خیلی دیدم همه دنبال این مدل هستند.

نظر

چون توی سایز ۱۳.۳ از همه برند ها قیمت و کیفیت بهتری داره. مثلا سونی سری SR که اونم ۱۳.۳ هست رو شما از نظر کیفیت ساخت و ال سی دی و باطری با این مدل مقایسه کنید در مقابل فقط وزنش ۲۰۰ گرم بالاتره که اونم به خاطر کیس الومینیومی هست ولی قیمتش با تراشه i5 که مصرف و صدای بیشتری داره حدود ۱.۹۰۰ هست.

نظر

نوشته اصلی توسط kmtouch نمایش پست ها
            دوست عزیز با توجه به اینکه هدست آیفون کاملا با خروجی مک بوک پرو سازگاره به راحتی میشه تشخیص داد که هر استپ به کجا وصل میشه. اگه توضیح بیشتری لازمه در خدمتم
            متاسفانه مشکل من هم همینه که پایه هدست آیفون ۴ تیکست کدوما واسه این هست یعنی* میکروفون و کدوم اوت هست یعنی* واسه هدفون

نظر

شما به این روش بسیار ساده می توانید با یک آزمایش این موضوع رو شخصا آزمایش کنید:
              با یک مولتی متر و قرار دادن روی حالت سنجش اهم و نگه داشتن یکی از پروب ها روی یکی ار استپ ها (اول از آخرین استپ شروع کنید) و جابجا کردن پروب دوم روی پایه های دیگر باید یک ارتباط اهمیک بین تک تک استپ های باقیمانده و استپ اول پیدا کنید. در این مرحله شما موفق به یافتن پایه مشترک بین سه جزو گوشی راست-چپ و میکروفن شده اید. حالا هدفون را در گوش خود قرار داده و با آزمایش زوج های بدست آمده با یک باطری ۱.۵ ولتی در زمان قطع و وصل باطری باید صدای تیک کوچکی را بشنوید به این صورت گوشی راست و چپ را شناسایی کرده اید. طبعا پایه باقیمانده میکروفن خواهد بود. (ضمنا به خاطر داشته باشید که مقاومت استاتیک گوشی ها از میکروفن خیلی پایین تر است و به این شکل هم با اهمتر قابل تشخیص است) متاسفانه بنده مولتیمتر ندارم وگرنه خودم انجام میدادم و راهنمایی می کردم اما آزمایش بسیار ساده ایست. در کل معمولا ورودی خروجی های aux در کلیه دستگاه ها استاندارد است.
              خواهش می کنم قابل نداشت!

نظر

الان هدست آیفنم رو به مکبوک وصل کردم صداش در نیومد یذره که تکونش دادم صداش درومد!

میدونید می*خوام چیکار کنم؟

می*خوام بدم بیرون واسعم یه فیش مثل همین هدست درست کنه که از اون طرف تبدیل شه به ۲ تا ۳.۵میلیمتری!

که ۱کی* میکروفن باشه ۱کی* هدفون!

نظر

صبر کنید ..
                X