اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

در بیداری رؤیا را تجربه کنید ! اپلیکیشن اینسپشن برای آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ben نمایش پست ها
    دوست عزیز من وارد این برنامه که میشم نقشه ای نشون نمیده همشم تو یه محیطه میشه بگید این 12 تا محیطو چطور اوردید بار اولم که اجراش کردم ساعت یا موقعیتو ازم نخواست میشه راهنماییم کنید ممنون میشم
    ببینید نقشه که نمیشه بهش گفت یه چیزی تو همین مایه هاست
    الان دارم بازی رو اپلود میکنم تموم شد توضیح میدم
    ویرایش توسط armin1991 : https://i-phone.ir/forums/member/6972-armin1991 در ساعت 28-12-2010, 11:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط armin1991 نمایش پست ها
      ببینید نقشه که نمیشه بهش گفت یه چیزی تو همین مایه هاست
      الان دارم بازی رو اپلود میکنم تموم شد واستون روی عکس تو همین پستم ادیتش میکنم و توضیح میدم
      اخه موقعیتمم ازم نخواست که تاییدش کنم

نظر

اینم لینک دانلود واسه کسایی که درخواست کرده بون
        البته یکی دیگه از دوستان هم زحمت کشیدن گذاشتن

Inception 1.1.ipa

یه توضیح مختصر هم بدم در موردش .. شما بعد از اینکه نصب کردید و واردش شدید همون اول از شما میپرسه که برنامه میخواد از موقعیت جغرافیایی و ساعت منطقه ی شما استفاده کنه که شما باید ok بزنید
        بعد یه محیطی مثل عکس زیر رو میبینید که این همون محیط اصلی بازیه

شما توی عکس بالا میبینید که توسط خطهای مختلف به چنتا بخش (مرحله ) تقسیم شده که هر بخش یه رویاست (همون اشکال هندسی مختلف )

اگه در قسمت پایین همین صفحه روی فلش کوچیکی که داره بزنید به چیزی مثل عکس زیر برخورد میکنید

اینجا شما میتونید توی گیم سنتر بازی کنید یا اینکه از قسمت tutorial اموزش ببینید و ...

حالا از اینجا که بگذریم من برای مثال وارد یکی از اون بخش ها (مرحله ها ) شدم که در عکس زیر میبینید

توی این عکس قبل از ایکه بخواید وارد مرحله بشید به شما توضیحاتی داده که باید چه کار کنید و برای اینکه بتونید با موفقیت پشت سر بزاریدش باید محیط اطرافتون چه شرایطی داشته باشه مثلا گفته باید توی آفریقا باشید تا بتونید بازی کنید

اینم یه مرحله ی دیگه که توضیح خاص خودشو داره که گفته باید ساعت 11 شب باشه ..

وقتی شما وارد هر رویا شدید باید کارهایی که گفته رو انجام بدید مثل ساکت باشید یا در حال حرکت باشید و ..... تا اون بخش رو پشت سر بزارید
        ویرایش توسط armin1991 : https://i-phone.ir/forums/member/6972-armin1991 در ساعت 28-12-2010, 11:16 PM

نظر

اخه موقعیتمم ازم نخواست که تاییدش کنم
          شما پاک کنید دوباره نصب کنید

نظر

اینم لینک دانلود واسه کسایی که درخواست کرده بون
            البته یکی دیگه از دوستان هم زحمت کشیدن گذاشتن

inception 1.1.ipa

یه توضیح مختصر هم بدم در موردش .. شما بعد از اینکه نصب کردید و واردش شدید همون اول از شما میپرسه که برنامه میخواد از موقعیت جغرافیایی و ساعت منطقه ی شما استفاده کنه که شما باید ok بزنید
            بعد یه محیطی مثل عکس زیر رو میبینید که این همون محیط اصلی بازیه

شما توی عکس بالا میبینید که توسط خطهای مختلف به چنتا بخش (مرحله ) تقسیم شده که هر بخش یه رویاست (همون اشکال هندسی مختلف )

اگه در قسمت پایین همین صفحه روی فلش کوچیکی که داره بزنید به چیزی مثل عکس زیر برخورد میکنید

اینجا شما میتونید توی گیم سنتر بازی کنید یا اینکه از قسمت tutorial اموزش ببینید و ...

حالا از اینجا که بگذریم من برای مثال وارد یکی از اون بخش ها (مرحله ها ) شدم که در عکس زیر میبینید

توی این عکس قبل از ایکه بخواید وارد مرحله بشید به شما توضیحاتی داده که باید چه کار کنید و برای اینکه بتونید با موفقیت پشت سر بزاریدش باید محیط اطرافتون چه شرایطی داشته باشه مثلا گفته باید توی آفریقا باشید تا بتونید بازی کنید

اینم یه مرحله ی دیگه که توضیح خاص خودشو داره که گفته باید ساعت 11 شب باشه ..

وقتی شما وارد هر رویا شدید باید کارهایی که گفته رو انجام بدید مثل ساکت باشید یا در حال حرکت باشید و ..... تا اون بخش رو پشت سر بزارید
            دوست عزیز واسه من اون عکس اول که شکلهای هندسی داره رو نمیتونم انتخاب کنم

نظر

دوست عزیز لطف کنید پست به این بلندی رو نقل قول نکنید لطفا ویرایشش کنید
              در مورد سوالتون هم شما یه بار پاک کن و مجدد مصب کن بعد اگه نیومد عکسش رو بزار تا من کمکت کنم شایدم چون گوشیتون 3 جی هست مشکل داره

نظر

دوست عزیز لطف کنید پست به این بلندی رو نقل قول نکنید لطفا ویرایشش کنید
                در مورد سوالتون هم شما یه بار پاک کن و مجدد مصب کن بعد اگه نیومد عکسش رو بزار تا من کمکت کنم شایدم چون گوشیتون 3 جی هست مشکل داره
                چون اصلا واسه من اون گزینه گیم سنتر هم نمیاد دوباره دانلود میکنم ببینم چی میشه ممنون

نظر

چون اصلا واسه من اون گزینه گیم سنتر هم نمیاد دوباره دانلود میکنم ببینم چی میشه ممنون
                  خب گیم سنتر که فقط تو فرم ور های 4.1 و بخوصوص 4.2.1 جواب میده

نظر

خب گیم سنتر که فقط تو فرم ور های 4.1 و بخوصوص 4.2.1 جواب میده
                    خوب گوشی منم 4.1 اصلا گیم سنترو نمیاره دوباره دارم دانلود میکنم ببینم چی میشه ممنون از راهنماییت

نظر

شما بايد توى Game Center اكانت بسازى

نظر

دوستان من لینک دانلود این فیلم با کیفیت غیر پرده را می خوام اگه با زیرنویس هم باشه که عالی می شه! حجمش هم مهم نیس! فقط پرده نباشه. کسی سراغ نداره؟

نظر

توى سايت زير با كيفيت عالى هست. Www.film-baran.com

.:::Sent from my iphone4 using Tapatalk:::.

نظر

man vaghean too kafam alan 1haftas,
                            wireless nadaram, nemidoonam chejoori dl konam ino 1i linke download mostaghim bezare toro khoda
                            sharmandeie hame bachehaie gol

نظر

لطفا فارسی تایپ کنید( قوانین سایت رو مطالعه کنین)

Sent from my iPhone using Tapatalk.....Slr772s.....

نظر

ببخشید.
                                این برنامه چرا رو iphone من باز میشه بعد سریع بسته میشه!

نظر

صبر کنید ..
                                X