اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

در بیداری رؤیا را تجربه کنید ! اپلیکیشن اینسپشن برای آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

فیلمش که یکی از بهترین فیلمهای 2010 هستش که حداقل باید چند بار ببینی حیف ما که ایفون نداریم امتحانش کنیم برم ببینم واسه اندروید نیومده

نظر

لينك كرك شدش نيست ؟

نظر

واسه 3جی کار میده آخه تو توضیحات اسمی از 3جی نبرده فقط گفته 3جی اس آیفون4 آیپد تاچ 3جی و4جی

نظر

نوشته اصلی توسط ben نمایش پست ها
          واسه 3جی کار میده آخه تو توضیحات اسمی از 3جی نبرده فقط گفته 3جی اس آیفون4 آیپد تاچ 3جی و4جی
          آقایون 3جی دار زحمت دانلود نکشن دانلودشم کردم رو 3جی نصب نشد ورژن4.1 حیف شد

نظر

دوستان يه توضيحي بديد من هنوز نفهميدم حرف هم زدم ولي متوجه نشدم باز چه اتفاقي ميفته فقط صداي خودم بود با افكت هاي ديگه الانم بيشتر از ٣ تا ارزو باز نيست چيكار بايد كرد ؟؟؟
            با تشكر

نظر

دوسنان میشه یه آموزش در مورد این برنامه بزارین ممنون میشم

نظر

یکی لینک دانلودش بزاره من شیلتر شکنام کار نمیکنن

نظر

نوشته اصلی توسط ben نمایش پست ها
                  آقایون 3جی دار زحمت دانلود نکشن دانلودشم کردم رو 3جی نصب نشد ورژن4.1 حیف شد
                  بعد از سه با دانلود بالاخره درست شد رو 3جی نصب شد واقعا عالی

نظر

يكي به فكر ما هم باشه

ما قند شكن نداريم

ipa را لطف كنيد

نظر

کرک شده ش نیست ؟

نظر

نه هنوز کرک شدش نیومده

نظر

نوشته اصلی توسط mohsenfhm نمایش پست ها
                          يكي به فكر ما هم باشه

ما قند شكن نداريم

ipa را لطف كنيد
                          اره اره منم ipa مي خوام

نظر

خیلی جالبه
                            شما وقتی وارد محیط نرم افزار میشید یک نقشه دارید که شبیه نقشه ی ساختمونه که به حدود 12 13 بخش تقسیم شده و با انتخاب هر کدوم شما وارد یک رویای خاص میشید
                            مثلا یکی از رویاها Sleep dream هست که باید ساعت 11 شب صورت بگیره(وقتی برای بار اول نرم افرار رو باز کنید از توی میخواد که بزارید موقعیت جغرافیایی و ساعت منطقه رو پیدا کنه)
                            اگه شما قبل از 11 شب برید نمیتونید انجامش بدید
                            یا یک رویای دیگه به اسم Africa dream هست که باید تو کشور افریقا انجامش بدید !!!
                            وقتی وارد رویا بشید باید کارهایی رو که قبلش میگه انجام بدید مثلا کاملا ساکت و ارام باشید یا در حال حرکت باشید و ...
                            وقتی وارد رویا میشید صداهای اطرافتون رو با یه حالت خاص بهتون میده یا حتی وقتی هدفون تو گوشیتون (حتما باید باشه ) صدای نفس کشیدن خودتون رو میشنوید
                            چیز جالبیه و به همه پیشنهاد میکنم امتحان کنم فایل ipa که از ایتونز گرفتم و کرک نیست رو هم براتون اپ میکنم تا چنت ساعت دیگه میدم

نظر

نوشته اصلی توسط armin1991 نمایش پست ها
                              خیلی جالبه
                              شما وقتی وارد محیط نرم افزار میشید یک نقشه دارید که شبیه نقشه ی ساختمونه که به حدود 12 13 بخش تقسیم شده و با انتخاب هر کدوم شما وارد یک رویای خاص میشید
                              مثلا یکی از رویاها Sleep dream هست که باید ساعت 11 شب صورت بگیره(وقتی برای بار اول نرم افرار رو باز کنید از توی میخواد که بزارید موقعیت جغرافیایی و ساعت منطقه رو پیدا کنه)
                              اگه شما قبل از 11 شب برید نمیتونید انجامش بدید
                              یا یک رویای دیگه به اسم Africa dream هست که باید تو کشور افریقا انجامش بدید !!!
                              وقتی وارد رویا بشید باید کارهایی رو که قبلش میگه انجام بدید مثلا کاملا ساکت و ارام باشید یا در حال حرکت باشید و ...
                              وقتی وارد رویا میشید صداهای اطرافتون رو با یه حالت خاص بهتون میده یا حتی وقتی هدفون تو گوشیتون (حتما باید باشه ) صدای نفس کشیدن خودتون رو میشنوید
                              چیز جالبیه و به همه پیشنهاد میکنم امتحان کنم فایل ipa که از ایتونز گرفتم و کرک نیست رو هم براتون اپ میکنم تا چنت ساعت دیگه میدم
                              دوست عزیز من وارد این برنامه که میشم نقشه ای نشون نمیده همشم تو یه محیطه میشه بگید این 12 تا محیطو چطور اوردید بار اولم که اجراش کردم ساعت یا موقعیتو ازم نخواست میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

نظر

سلام بجه های کل اینم لینک ipa برنامه فقط جک کنید کار میکنه.
                                کد PHP:
                                http://www.4shared.com/file/as1tbYPz/Inception_11.html 
                                ویرایش توسط alirezaghasemi : https://i-phone.ir/forums/member/14845-alirezaghasemi در ساعت 28-12-2010, 10:05 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X