اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چرا اپل؟

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
    درود بر همه
    قبل از اینکه اولین گوشی اپل رو بخرم گوشی سامسونگ با سیستم عامل آندروید داشتم (SIII)
    خیلی گوشی خوبی بود خصوصا وقتی وارد پاساژ یا فروشگاه ها میشدیم خیلی تبلیغ از صفحه نمایشش (SUPER AMOLED) و سخت افزار وخلاصه امکاناتش بود...هنوز هم روی جدید ترین محصولاتش مثل NOTE3 خیلی تبلیغ میشه..
    ولی بعد یک مدتی با گوشی دوستم آیفون 4اس کار کردم و دیدم بدنه این کجا و سامسونگ کجا!
    حقیقتا از صفحه 4اس خوشم آمد با تمام سادگیش بسیار زیبا بود و البته نرم افزار ها رو خیلی خوب اجرا میکرد در کل جوری شد که ار اس3 خودم زده شدم ...الان یک آیفون 5 دارم که واقعا بسیار عالیه و عاشقشم....رابط کاربری زیبا...سخت افزار و نرم افزار کاملا هماهنگ ...
    یکی دیگه از محاسن اپل اینه که مثل سامسونگ روی سخت افزارش غول نمیزاره..مثلا NOTE 3 سی پی یو هشت هسته ای با رم 3 گیگ داره!آخه چه نرم افزاری هست که این سیستم رو میخواد؟
    بیشتر شبیه کلاه برداریه!CPU هشت هسته ای و رم 3 !خنده داره! نکته جالب اینه که آیفون 5 یا 5اس با سی پی یو 2 هسته ای سرعتش بیشتره!شخصا با NOTE 3 داداشم سر بازی آسفالت 8 کل انداختیم آیفون5 یه نمه زودتر لود میشود...و مشکل دیگه آندروید اینه که واسه بازی های HD و سنگین واسه نصبش کلی مکافات داره.... و دومین مشکلش ساپورت نشدن دیوایس های آندرویدی بعد چند سال ....ولی در صورتی که آیفون 3G هم ساپورت میشه!دز مورد تبلت هم هنوز تبلتی نیس که شکل و ظاهر زیبایی مثل آیپد داشته باشد
    اين كه چيزي نيست كلن كار سامسونگ شده كپي كاري ازsmall apps سوني كپي كرده رو نوت٣ گذاشته فكر كرده كار مهمي كرده كلا از سامسوگ متنفرم!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط sia10 نمایش پست ها
      برای من ios خیلی تکراری شده بود.امیدوارم 7 دوباره مجابم کنه به آغوش اپل باز گردم هنوز ته دلم با اپله.
      فعلا ویندوزفون 8 دارم.ویندوز برام نوستالژیه. منو میبره به قدیمای ios ؛ورژن های اولیه و محدودیت های مسخرش!

دقت کردن جدیدا چقدر آیفون خز شده. تو یه جمعی بودم از 12 نفر موبایل 8 تاشون دیدم که 6 تاشون آیفون بود!! یه زمانی هرکی دستت می دید میگفت این چیه!! اون زمان من به لطف بچه های اینجا و موبایلستان اطلاعاتم از مغازه دارهای محدود اپلی مرکز کامپیوتر پایتخت هم بیشتر بود! ولی الان همه پایتخت شده اپل!!
      من به کلاس گذاشتن با موبایل اصلا اعتقاد ندارم ولی ترجیح میدم موبایلی که دارم خیلی رایج نباشه!! جالبه خیلی از کسانی که تو ایران آیفون دارند کوچک ترین اطلاعاتی از دستگاهشون ندارند! و فقط چون گرونترین بوده خریدنش!!!(البته خیلی که نه ولی نسبت به قبل خیلی خیلی بیشتر شده )

من یادمه قبلا پست داده بودما!!! یعنی از 2009 تا حالا 2 تا پست که هر دو امشب بوده!!؟؟ نه بابا

حرفام بیشتر چرا نه اپل بود تا چرا اپل!! البته فعلا نه
      عذر ميخوام ولي اصلا حرفتون منطقي نيست
      اگه معياز استفاده از يك وسيله برا شما خز بودن يا نبودن وسيلس شما كلا نبايد چيزي بخريد و به هر شركتي بگيد انحصاري براتون يه وسيله خاص بسازن
      اگه منظورتون از محدوديت نصب نشدن برنامه هاي كرك هس بايد بگم اين محدوديت نيست احترام به برنامه نويس هس
      ويندوز فون اپ هاي كمتري نسبت به اپل داره پس اينم يه محدوديت برا وين فون هس.
      همه از بچكي متخصص ايفون نبودن
      اولين ايفون رو گرفتن بعد ياد گرفتن.
      دركل اپل تنها برندي هستش كه ادم بعد از استفاده يكي از محصولاتش ديگه نميتونه از محصولات يك برند ديگه استفاده كنه.

Sent from my iPhone

نظر

چیزی که مشخصه اینه که خرید الان گوشی یا تبلت سلیقه ای شده یعنی شما عاشق سامسونگی سامسونگ میخری البته من منظورم گوشی ها و تبلت های خوبش هست .در اندروید چه برندی میخرید خیلی مهمه چون ساپورت رو باید در نظر بگیرید.
        اما توی اپل بهترین ساپورت رو مشاهده میکنید.
        نکته ی دیگه ای که باعث شد من برم سمت ios اینه که اندروید بعد از مدتی لگ میزنه اما در ios کمتر مشاهده میشه.

نظر

راستش ما توي فاميلمون كسي آيفون نداشت. كلا دور و بر من كسي نبود كه ديوايس اپل داشته باشه. منم از ظاهر و نوآوري هاي ديوايس هاي اپل رو خيلي دوست داشتم. از طرفي ميديدم كسايي كه گوشي اندرويدي دارند ميگند آيفون محدوديت زيادي داره. بعد ازشون ميپرسيدم مثال بزنيد. ميگفتند نميشه رابط كاربريشو شخصي سازي كرد( نصب كاستوم رام و عوض كردن هويت گوشي و به فنا دادن امنيت و سرعت اون و هزار تا مشكل ديگه😐) و اين كه نرم افزاراش همش پوليه(😳) كه بعد فهميدم براي اين اين حرفو ميزنند كه نرم افزاراي پولي اندرويدو ميشه رايگان دانلود كرد ولي تو ios نميشه كه اين به نظر من كار درستي نيست. و از طرفي هم به طرفداراي آيفون فحش ميدادند و ميگفتند همه براي كلاس گذاشتن آيفون ميخرند. اين حرفا منو براي خريد آيفون مصمم ميكرد.
          حالا كه آيفون خريدم ديگه به هيچ وجه حاضر نيستم به اندرويد برگردم.
          مزيت هاي آيفون نسبت به گوشياي ديگه:
          ١- وجود تنها يك ماركت به نام اپ استور به جاي سي چهل تا ماركت اندرويدي
          ٢- زيبايي بدنه ي آيفون
          ٣- زيبايي رابط كاربري
          ٤- امنيت بالا
          ٥- ساپورت نرم افزاري مناسب
          ٦- نمايشگر فوق العاده

نظر

نوشته اصلی توسط sia10 نمایش پست ها
            برای من ios خیلی تکراری شده بود.امیدوارم 7 دوباره مجابم کنه به آغوش اپل باز گردم هنوز ته دلم با اپله.
            فعلا ویندوزفون 8 دارم.ویندوز برام نوستالژیه. منو میبره به قدیمای ios ؛ورژن های اولیه و محدودیت های مسخرش!

دقت کردن جدیدا چقدر آیفون خز شده. تو یه جمعی بودم از 12 نفر موبایل 8 تاشون دیدم که 6 تاشون آیفون بود!! یه زمانی هرکی دستت می دید میگفت این چیه!! اون زمان من به لطف بچه های اینجا و موبایلستان اطلاعاتم از مغازه دارهای محدود اپلی مرکز کامپیوتر پایتخت هم بیشتر بود! ولی الان همه پایتخت شده اپل!!
            من به کلاس گذاشتن با موبایل اصلا اعتقاد ندارم ولی ترجیح میدم موبایلی که دارم خیلی رایج نباشه!! جالبه خیلی از کسانی که تو ایران آیفون دارند کوچک ترین اطلاعاتی از دستگاهشون ندارند! و فقط چون گرونترین بوده خریدنش!!!(البته خیلی که نه ولی نسبت به قبل خیلی خیلی بیشتر شده )

من یادمه قبلا پست داده بودما!!! یعنی از 2009 تا حالا 2 تا پست که هر دو امشب بوده!!؟؟ نه بابا

حرفام بیشتر چرا نه اپل بود تا چرا اپل!! البته فعلا نه
            چي؟آيفون خز شده؟😳 ابن حرف شما خيلي غير منطقيه. يعني آيفون بي ارزش و قديميه؟ همه از قابليتاي بي شمار آيفون مطلعند و اصلا خنده داره كه بگيم بي ارزشه. از طرفي اپل هر سال حداقل يه آيفون توليد ميكنه پس قديمي هم نيست. بنابراين خز نيست. خيلي دوست دارم بدونم براي چي اين حرفو ميزنيد.

نظر

در کل برند اپل بخاطر سیستم عامل متفاوتی که داره، و البته کیفیت دوربین فوق العاده ای که داره خیلی محبوبه من خودم شخصا اپل رو نسبت به اندروید ترجیح میدم.
              اگر در حوزه ساندویچ پانل و سازه‌های پیش ساخته سوال و یا قصد خرید داشتید از سایت بانک اطلاعاتی ساندویچ پانل ما دیدن کنید.

نظر

صبر کنید ..
              X