اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چرا اپل؟

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط drsaeid نمایش پست ها
    من فکر ميکنم که استيو با استفاده از دينش که بوداييِ،انرژي خاصي رو تو محصولاتش القا کرده که هرکي يه بار به محصولاتش دست زد ديگه نتونه از اين جادو و انرژي خلاص بشه و طلسم ميشه
    ولی تا جایی که من می دانم استیو جابز جویش است. حالا شاید تغییر آیین داده باشد.
    من خبر ندارم. ولی اینکه محصولات اپل روح دارند شکی ندارم.

نظر

نوشته اصلی توسط tehraner نمایش پست ها
      ولی تا جایی که من می دانم استیو جابز جویش است. حالا شاید تغییر آیین داده باشد.
      من خبر ندارم. ولی اینکه محصولات اپل روح دارند شکی ندارم.

والا ويکي پديا نوشته بود که بودايي هست و توي يه بيوگرافيش هم خوندم که از وقتي بودايي
      شده موهاش رو ميزنه

نظر

ممنون سعید جان، به نکته خوبی اشاره کردی: از وقتی بودایی شده. من خبر نداشتم.

یکی از نشانه های قدرت گرفتن یک گجت یا نرم افزار، افزوده شدن بر تعداد هواداران عاشقی است
        که مشتاقانه و بی جیره و مواجب آن را می پرستند و از هر فرصتی برای تبلیغش استفاده می کنند.
        چنین «نرد» ها و «گیک» هایی را به دفعات در حال معاشقه با وردپرس، آیفون، لینوکس دیده ایم.
        اما این روزها شاهد چنین اشتیاق عجیب و غریبی در پیرامون سیستم عاملی موبایلی اندرویید
        هستیم که نشان می دهد این سیستم عامل در حال اوج گرفتن است. علیرضا مجیدی

اپل از این نردها و گیک ها که محصولاتش را عاشقانه می پرستند در سراسر جهان زیاد دارد
        الان سامسونگ برای فروش گلکسی تب احتیاج به همچین افرادی دارد. فقط نباید برای پیدا کردن آنان پول خرج کند
        آنها باید خودشان به طرفش بیایند. اپل بازها مثل هواداران باشگاه فوتبالی هستند که بی جیره و مواجب تیم مورد
        علاقه شان را تشویق می کنند.
        ویرایش توسط tehraner : https://i-phone.ir/forums/member/15674-tehraner در ساعت 23-12-2010, 12:37 AM

نظر

راستش رو بخواین من تا دو سه سال پیش به هیچ برندی جز سونی علاقه نداشتم اما حالا عاشق استیو واپل هستم
          دوسشون دارم و عاشقشونم چون هیچوقت از کسی تقلید نمیکنن و هیچ وقت به دست دیگران نگاه نمیکنن
          اپل وقتی میخواهد یک محصول ارائه بده ماه ها میشینه فکر میکنه و روانشناسی میکنه تا ببینه چه چیزی آدم رو اقوا میکنه و هرکس آرزوی داشتنش رو داره و بعد با حوصله تموم یک دستگاه در ظاهر ساده اما در باطن پیچیده رو میسازه
          اپل هیچوقت ورژن ارتقاع یافته محصولات دیگران رو نمیسازه همیشه از نو اختراع میکنه حالا چه پلیر باشه، چه موبایل،چه تبلت و..........

***استیو جابز: ما با معرفی آیفون موبایل رو دوباره اختراع کردیم***

Sent from my iPhone using Tapatalk.....Slr772s.....

نظر

رله کار میکنه.
            ساده در عین پیچیدگی.
            به نظر من هرکس i نداشته باشه فلج محسوب میشه.

نظر

.Beauty outside. Beast inside

نظر

اپل همیشه کار رو تمام میکنه ومثلا تو ساپورت مشتری اوله !چه تو مغازه چه پاسخگویی تلفنی

People!There is no way in the middle...

نظر

نوشته اصلی توسط Amin_Rize نمایش پست ها
                  به عنوان اولین نفر بگم که :
                  به دلیل سادگی ظاهری در عین پیچیدگی درونی !:d
                  کلا چون دوسش دارم نمیدونم چرا ...
                  محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

آپدیت :
                  به خاطر یه چیز دیگه هم بود که اپل رو گرفتم ...
                  گرسنم بود سیبشو خردم !
                  خونشم ریختم
                  از اون جمله اولت خیلی خوشم اومد . در واقع عین حرف منو زدین .
                  سادگی اپل میرزه به هر چی محصول سایر برندهاس .

کارائی بالاش هم که دیگه نیاز نیست توضیح بدم .

محصولات اپل یه جوری هست که وقتی میخریش کلا احساس میکنی کلاست رفته بالا .

منم مک بوک پرو و آیفون دارم و میخوام آیپد 2 بخرم .

معتاد محصولاتش میشی . بعدش معتاد اینترنت و گیم و فیلم و...

بقیه شو بعدا ادامه میدم .
                  ویرایش توسط siamack : https://i-phone.ir/forums/member/15615-siamack در ساعت 09-03-2011, 09:24 AM

نظر

نوشته اصلی توسط arminjooon نمایش پست ها
                    من وقتی برای اولین بار ۳g رو دیدم باور کنید حیرت زده شدم بعد رفتم دنبالش اصلا یه چیز دیگه بود یه دنیای دیگه بود برای خودش من تا حالا بابت گوشی ۱ میلیون اینا برای هر گوشی *پول دادم مثلا برای N۹۵ و اینا اما وقتی آیفون رو دیدم هم خاص بود هم باحال . از اونجا عاشق آیفون شدم بعدشم یه آیپد گرفتم چون احساس می کردم یه دستگاه خاص هست من کلا دوست دارم همه وسایلم خاص باشه البته بگم چون من دانشگاهم قزوینه واسه همین من در هفته ۳روز باید برم قزوین برای درسم برای همین تو راه بهترین وسیله ای که باهامه همین آیپد هست هم کتاب می خونم هم اینترنت می رم هم مخ می زنم ولی بیشتر چون کتاب های درسیم رو به صورت pdf موجود بود ریختم و دارم استفاده می کنم. بعد هم یه مک بوک پرو گرفتم که الان باور کنید نزدیک هیچ دستگاهی نمی رم چون کارای می تونم بکنم با این مکم که با هیچ دستگاهی نمی تونم یه جوری معتاد محیطش شدم شما فرض کنید که می خواید از چهار انگشت استفاده کنید در ویندوز مگر اینکه تو خواب ببینید . بعدشم که یه آیفون ۴ گرفتم . چیزی که بیشتر از همه منو مجذوبش شدم این طراحیش بعد هم این کیفیت صفحه اش هست که بی نهایت فوق العادس . خلاصه هر چیزی که به صورت portable باشه که به درد همه مردم بخوره اپل تولید کرده و هر روز هم بهتر می شه .
                    فقط میتونم بگم خوب و کامل اومدین . کاملا با شما موافقم .

نظر

به دلیل سیستم عامل عالیش.ساپورت خوبش.جواد نبودنش.کلاس بالاش.

نظر

چيزي كه باعث ميشه اپل رو بخرين رابط گ رافيكي عالي و كاربري خوبه فرق اپل با گوگل اينكه اپل يه چيزي و اختراع ميكنه ولي گوگل وسيله يه قبليو به اوج ميرسونه

نظر

من فقط بخاطر این آیپاد تاچ خریدم که ببینم چه فرقی با پلیرهای دیگه داره که انقدر گرونه!
                          حالا میبینم چه آیپاد داشته باشم چه لپ تاپ واسم فرقی نداره.
                          دوست دارم بقیه محصولات اپل رو هم داشته باشم.

نظر

یه شرکت کوچیک کامپیوتر دارم .آدمی بودم که هر ماه گوشی عوض میکردم. و مشخصات کامل یه انسان دمدمی مزاج!!!هیچ گوشی بیشتر از یک ماه یا نهایتا دو ماه ارضام نمیکرد. اینم بگم بعضی از اوقات بخاطر اینکه گوشی جدید دیگه ای نیومده بود ، یه گوشی ممکن بود تا چند ماه پیشم بمونه. ولی فقط هفته اول ذوق کار باهاش رو داشتم. تا اینکه پارسال تابستون 3gs خریدم. خیلی اتفاقی!!! یه گوشی سونی اریکسون x10 داشتم. وقتی رفتم گوشی رو عوض کنم. فروشنده چون من رو میشناخت بهم گفت بیا این آیفون رو ببر. اگه نخواستی فرداش بیار!!! و فردا کشید به امروز و یواش یواش دلبسته و دیوونه طراحی و سیستم عامل مسحور کنندش، و دردسرهای!!! شیرینش شدم. و حالا بیشتر اوقاتم رو با اون پر میکنم و شده هووی خانومم. الانه که با ملاقه بیاد سراغم:دی
                            حالا هم آیفون ۴ دارم چشم انتظار آیفون ۵

نظر

تاپیک جالبی هستش !
                              منم خودم به شخصه گوشی باز بودم و تاحالا خیلی از نظر مالی هم ضرر دادم واسه این خصوصیتم... انواع سیستم عامل سیمبین ، جاوا ، uiq و ویندوز موبایل رو هم نست کردم که هر کدوم مشکلات خودش رو داشت!
                              اما ... اما آخرین باری که خواستم گوشی بخرم گفتم بذار ببینم این آی فون چی داره که همه میگن وقتی داشته باشی عاشقش میشی !!! از طرفی تنها شرکتی بود که گوشیهاش افت قیمت بسیار بسیار پایینی داشت.
                              دلو زدم به دریا و رفتم و با خودم گفتم اگه ناراضی بودم ردش میکنم...
                              ساعات اولی که گوشی دستم بود خیلی ناراحت شدم چون هیچ نرم افزار خاصی نداشت حتی 1 بازی !!!
                              ولی وقتی جیلش کردم و دیدم دنیا دنیا نرم افزار در هر ضمینه ای داره کاملا ارضاء شدم و وقتی میخوام درمورد گوشی با کسی حرف بزنم بعد از اینکه قوی بودنش از نظر سخت افزاری رو توضیح دادم ، از طیف وسیع و گسترده نرم افزارهای این گوشی واسش میگم.
                              چقدر حرف زدم :پی
                              ولی الان هم درصدد خرید بقیه محصولات اپل هستم
                              در نهایت به نظر من اپل رویاهای آدم رو به واقعیت تبدیل میکنه
                              و
                              همون قضیه متفاوت فکر کرد و با راه حل متفاوت به جواب رسیدن...
                              وقتی نمی دونی چرا داری آی فون می خری , آی فون نخر

نظر

مدت ها با ويندوز كار ميكردم و با مشكلاتش دست و پنجه نرم ميكردم تازه با نرم افزار هاى سنگينم كار نميكردم بعد از اينكه بارها سيستمم رو ارتقاء دادم خسته شدم و رفتم كه يه نوت بوك قوى بخرم يه جا كه رفتم فروشنده بهم نوت بوك هاى اپل رو پيشنهاد كرد و با اين كه از نظر سخت افزار و روى كاغذ نسبت به نوت بوك مورد نظر من ضعيف تر بود ولى از همون جا طراحى فوق العادهش جذبم كرد خريدمش و تا به حال يكبار هم مجبور نشدم به خاطر هنگ كردن ريستارتش كنم، به خاطر ويروسى شدن كل سيستم پاكش كنم و خيلى هم نسبت به نوت بوكى كه ميخواستم بخرم سريعتر عمل ميكنه. تا اون موقع كار خاصى بغير از بازى كردن با pc انجام نداده بودم ولى با مك از هزاران قابليت ديگه كامپيوتر استفاده كردم(حدود ٢سال پيش)بعد از اون با بقيه محصولات اپل هم اشنا شدم و عاشق طراحى و نرم افزارش شدم و به نظر من نقطه ى قوت اپل هم اين دو تاست به اضافه ى سازگارى فوق العاده نرم افزار و سخت افزارش. الان هم همه ى محصولات اپل (mac و ipod touch و ipad) رو دارم و منتظرم تا iphone 5 بياد و بگيرمش.

نظر

صبر کنید ..
                                X