اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گفتگو درباره آخرین قیمت آیفون

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط i-vahid نمایش پست ها
    الان تو بازار مد شده گوشیهای لاک را انلاک می کنند
    من تعجب می کنم قیمت ایفون ۴ ۳۲ گیگ در ارزانترین کشور یعنی هنگ گنگ ۸۲۵ هزار تومان هست چه جوری میشه تو تهران ۹۵۰ می دند
    اگر هزینه گمرگ بیاد روش باید بالای ۱۱۰۰ بدند چون ۲۵ درصد میاد روش بعد سود مغازه دار حساب کنی
    اگر قاچاق بیاد بازم از این قیمتها باید بالا باشه
    عزیز قیمت تک فروشی این قیمت و عمده بخری خیلی* کمتر می*شه من خودم همون هفته که آیپد۲ معرفی* شد آیپد۱ ۱۶ وایفای رو گرفتم دوبی* از یه مغازه که فروش ویژه داشت ۴۸۰۰۰۰ تومن که تو سایت اپل زده بود بدون مالیات ۴۹۹$
    ویرایش توسط markokopol84 : https://i-phone.ir/forums/member/9728-markokopol84 در ساعت 19-04-2011, 03:02 AM

نظر

نوشته اصلی توسط i-vahid نمایش پست ها
      الان تو بازار مد شده گوشیهای لاک را انلاک می کنند
      من تعجب می کنم قیمت ایفون ۴ ۳۲ گیگ در ارزانترین کشور یعنی هنگ گنگ ۸۲۵ هزار تومان هست چه جوری میشه تو تهران ۹۵۰ می دند
      اگر هزینه گمرگ بیاد روش باید بالای ۱۱۰۰ بدند چون ۲۵ درصد میاد روش بعد سود مغازه دار حساب کنی
      اگر قاچاق بیاد بازم از این قیمتها باید بالا باشه
      موزه Louvre رفته باشی کلا" یه بخش مجزا واسه اثار تاریخی ایران داره،
      وقتی ستون های تخت جمشید با چند تن وزن طی 30 سال اخیر از کشور خارج شده و سر از موزه های فرانسه در میاره،
      قاچاقی وارد کردن گوشی به کشور خیلی دور از انتظار نیست..
      ویرایش توسط mammad_st : https://i-phone.ir/forums/member/27329-mammad_st در ساعت 19-04-2011, 04:33 AM

نظر

دوستان راسته ميگن آيفون هاي پارت نامبر امارات فيس تايم ندارن؟ آيا سخت افزار وايرلس هم ندارن؟؟

نظر

با سلام
          منم دیشب از دوستم در دبی(مقیم دبی) خواستم که قیمت آیفون 4 رو بگیره تا اگه ارزون شده یه 32g رو برام بخره ،که اونهم از یکی از فروشگاههای آشناش قیمتو اینجوری گرفته بود:
          32g آنلاک فکتوری: درهم2950*306تومان=تومان903000
          16g آنلاک فکتوری: 2450 درهم*306 توان=750000تومان
          بنظر شما این گوشیها مشکلی ندارند؟اگه پارت نامبر امارت باشه آیا طبق گفته دوستمون در تاپیک بالا احتمال این هست که یه سری نرم افزار روش نصب نشده باشه یا نصب نشه ؟ضمنا فروشنده گفته اگه تا یه ماهه دیگه هم گوشی موردی داشت بیارید پس بگیرم(طرف آشنای دوستمه)
          همچنین از شرکت apple store در دبی تلفنی سوال کرده قیمت 32 g رو حدودا 1100000 تومان گفتن

نظر

نوشته اصلی توسط farid.m نمایش پست ها
            دوست عزیز پارت نامبر ca رو گرون تر میدن
            هفته پیش iphone 4 32 پارت نامبر امارات رو میگفت 1.035 ولی کانادا 1.100
            ضمتا تو پایتخت همه ی آیفون ها واسه اماراته، ظاهرا تو امارات همشون باز میشن.
            ناگفته نمونه که پلمپ این دو با هم تفاوت داشتن.
            میشه یه توضیحی کامل بدید یعنی چی باز میشن؟

این لاک ها رو باز میکنن آنلاک فکتوری میکنن بعد پلمپ میکنن؟
            شاید این کارو میکنن انقدر ارزون شده؟؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
              عزیز قیمت تک فروشی این قیمت و عمده بخری خیلی* کمتر می*شه من خودم همون هفته که آیپد۲ معرفی* شد آیپد۱ ۱۶ وایفای رو گرفتم دوبی* از یه مغازه که فروش ویژه داشت ۴۸۰۰۰۰ تومن که تو سایت اپل زده بود بدون مالیات ۴۹۹$
              فکر نکنم تو اپل استورهای رسمی برای عمده تخفیف بدند

نوشته اصلی توسط mammad_st نمایش پست ها
              موزه louvre رفته باشی کلا" یه بخش مجزا واسه اثار تاریخی ایران داره،
              وقتی ستون های تخت جمشید با چند تن وزن طی 30 سال اخیر از کشور خارج شده و سر از موزه های فرانسه در میاره،
              قاچاقی وارد کردن گوشی به کشور خیلی دور از انتظار نیست..
              عزیز درست
              اما قاچاقچی هم پول میگیره مفت که نمیره

نظر

نوشته اصلی توسط edifire نمایش پست ها
                میشه یه توضیحی کامل بدید یعنی چی باز میشن؟

این لاک ها رو باز میکنن آنلاک فکتوری میکنن بعد پلمپ میکنن؟
                شاید این کارو میکنن انقدر ارزون شده؟؟؟؟؟؟؟
                نه، لاک و آنلاک رو از روی پارت نامبر میشه فهمید.
                ظاهرا هندزفری و شارژر و اینا با فیک عوض میشه.
                طبق گفته ی دوستمون شکی نیست که خط تولید یکیه، ولی خب تو این خاورمیانه هیچ چیزی غیر ممکن نیست.
                واقعا جنس نایلون و پلمپشون با هم فرق داشتن، اون اماراتی نایلونش در قسمت پلمپ ۳ میل جمع شده بود اومده بود بالا، ولی کانادایی اصلا معلوم نبود نایلونش کجا به هم وصل شده فقط یه خط ظریف بود.

نظر

بنا بر تقویم اپل دوماه تا زمان معرفی آیفون نسل بعدی زمان باقی نمانده است
                  طبیعتن قیمت آیفون باید پایین بیاید

نظر

آیفون که امسال پاییز میاد مدل جدیدش.
                    قیمت هم الان نرمال شده. وقت خریده

نظر

شک نکنین آیفون تا ماه بد معرفی* می*شه هیچوقت اپل سرمای گذاری میلیاردی نمی*کنه کلی* قطعه و cpu طراحی کنه فقط واسه آیپد و اصلا براش نمیصرفه ،وقتی* می*صرفه که حد عقل رو دو تا ۳ تا محصول بذاره و مجموعه فروشش واسعش سود داره مثلا cpu a5 خیلی* خیلی* اپل رو طراحیش زحمت کشیده و برنامش اینه که رو آیپد آیفون آیپاد استفاده کنه حالا اگه آیفون رو ۶ ماه بد یعنی* مهر بخواد بده بیرون دیگه به هیچ دردی نمی*خوره و هیچ جای بازارو نمیتونه بگیر و تا اون موقع می*شه مثل a4 که از دور خارج شده هست و کلی* بازارو از دست میده،و اگر که بخواد با یه قطعه جدیدتر بده هم براش توجیه اقتصادی نداره

نظر

آخه مگه میشه همچین کاری بکنن وسایل فیک بزارن؟
                        ای بابا خوب یعنی اونا که ماله کاناداسو نمیتونن فقط ماله امارات میشه باز کرد؟
                        اینا در حد شایعه هست به نطر من

نظر

به نظر من اپل هیچ وقت سنت معرفی آیفون را که در اول تابستان است نمی شکند
                          و بگذارد پاییز آیفون نسل بعدی معرفی کند. اینها شایعاتی است که اپل ازشان ناراحت نمی شود
                          تازه خوشحال می شود چون رقیبانش نمی دانند باید چکار کنند. الان شما گوگل ببینید هی زمان معرفی
                          گالکسی اس 2 را عقب می اندازد. هی یک چیزی جدیدی به آن اضافه می کنند. اول شایعه کردند اپل می خواهد
                          تبلت هفت اینچ بسازد ولی ما دیدیم آنهایی که تبلت هفت اینچ ساخته بودند مجبور شدند تبلت ده اینچ بسازند.
                          الان قیمت آیپد 2 شانزده گیگ وای فای از گالکسی تب خیلی کمتر است. این هنر اپل است. تقاطع تکنولوژی و هنر
                          آیفون نسل بعدی سر موقع معرفی خواهد شد. قیمتش هم همان است که همیشه بوده
                          با معرفی آن هم آیفون 4 هشت گیگی به بازار خواهد آمد.

نظر

به بخشید اینجوری میگم ولی* مجبورم بگم که همش حرف مفته ،فیک کجا بود ؟اولا که ۹۰ درصد غیر شرکتی و باز نشده و پلمپ اپل هست اون ۱۰ درصد هم که مال یه شرکتی هست مثل اتصالات یا.... که مثل کامتل فقط باز می*کنن یه سری تغییرات نرم*افزاری ابتدایی توش میدان مثل تغییر ساعت محلّی یا تغییر نام بلوتوث یا تغییر زبان پیش*فرض یا حتا زدن برچسب عربی* رو جعبه و... نه این که چیزیو عوض کنن که اونم همهٔ اینکارا تحت نظر شرکتئو هیچ دخلو تصرفی نمیکنن توش اگه اینجوری بخواین حساب کنین تمام گوشی*های نقش یا کامتل هم باز شده و با فیک عوض شده ،و در آخر بازم میگم به حرف این دلالها گوش نکنین

نظر

نوشته اصلی توسط edifire نمایش پست ها
                              آخه مگه میشه همچین کاری بکنن وسایل فیک بزارن؟
                              ای بابا خوب یعنی اونا که ماله کاناداسو نمیتونن فقط ماله امارات میشه باز کرد؟
                              اینا در حد شایعه هست به نطر من
                              خب اون فروشنده که من راجبش صحبت میکنم خودش کانادا زندگی میکنه و وارد میکنه.

نظر

خوب عزیز من وقتی* اون طرف داره از کانادا میاره واسعش گرون تر در میاد با همون کیفیت جنس و مجبوره واسه گول زدن خریدار یه حمصهین داستان هایی رو سر هم کنه، شنونده باید عاقل باشه

نظر

صبر کنید ..
                                X