اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتقال فایل بین 2 دستگاه از طریق wifi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتقال فایل بین 2 دستگاه از طریق wifi

دوستان عزیز سلام

چند وقت بود دنبال راه حلی برای انتقال فایل از طریق وای فای و بین دو دستگاه مثلا دو آیفون یا یک آیفون و یک آیپد بودم . در اینجا میخواهم استفاده از یک برنامه فوق العاده به نام Readdledocs رو خدمت دوستان تشریح کنم.

دوستان این برنامه را می توانند از طریق installous نصب نمایند.(برای دوستانی که نیاز به کمک دارند عرض کنم که می توانند آخرین نسخه این برنامه را از سورس cydia.hackulo.us در cydia نصب نمایند).

با اجرای برنامه در بخش network شما دارای ID هستید که می توانید با وارد کردن آن در گزینه Add در بالای همین بخش در دستگاه دوم به این دستگاه متصل شوید. و فایلهای موجود بین این دو دستگاه را با یکدیگر به اشتراک بگذارید.

از مزایای بسیار زیاد این نرم افزار می توان به مواردی همچون:
    1- پشتیبانی از email های مشهور
    2- پشتیبانی از storage های مجازی مانند dropbox
    3- امکان اتصال به کامپیوترها از طریق wifi
    و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود.

البته توصیه می کنم که دوستان فایل Readdledocs Guid.pdf که در نرم افزار موجود است را پس از نصب حتما ملاحظه نمایند.

توصیه آخر هم اینکه در صورت نصب برنامه کمکی ifile با جابجا کردن فایلها در دستگاه خود می توانید به شدت از این برنامه لذت ببرید.
    به عنوان مثال در صورتی که با این برنامه فایل ipa مربوط به یک برنامه را از دوست خود گرفته اید با ifile میتوانید آنرا به installous منتقل کرده و نصب نمایید بدون نیاز به هرگونه واسطه دیگری.

salam.man barnameye ifile daram ro 3gs ama hichi tosh nist.yani nemishe be hich file dastrasi dasht.moshkel az kojast?

نظر

نوشته اصلی توسط masih2000 نمایش پست ها
      salam.man barnameye ifile daram ro 3gs ama hichi tosh nist.yani nemishe be hich file dastrasi dasht.moshkel az kojast?
      به انجمن i-phone.ir خوش امدید.

به قوانین احترام بگذارید و فارسی تایپ کنید.

نظر

دوست عزیز ضمن عرض سلام خدمت شما اگر کمی جستجو می کردید به راحتی می توانستید پاسخ سوالتون رو در سایت پیدا کنید.

نظر

مرسی دوست عزیز

نظر

یه نکته ای به ذهن ام رسید

من احتمال می دم شما برنامه ifiles رو نصب کردید نه برنامه ifile رو (:

نظر

ینی با این برنامه دیگه نیازی به کابل و آیتونز نیست؟!!! خواهشا جواب بدین بهم که این روش به اینترنت مربوط میشه؟ ینی از ترافیم ماهانه ی من کم میشه یا نه؟!

نظر

نوشته اصلی توسط parsa264 نمایش پست ها
                ینی با این برنامه دیگه نیازی به کابل و آیتونز نیست؟!!! خواهشا جواب بدین بهم که این روش به اینترنت مربوط میشه؟ ینی از ترافیم ماهانه ی من کم میشه یا نه؟!
                دقیقاً دوست من ،شما با این برنامه از طریق وای فای آی دیوایس خودتون با دیوایس دیگه ارتباط برقرار میکنید بدون هیچ روتری(مثل زمانی که با بلوتوث ارتباط دارید).

نظر

به نظر من بهترین برنامه برای اینکار برنامه phone drive هست که بسیار کار کردن باهاش راحت و ساده است.

نظر

هر دو طرف بايد اين برنامه رو داشته باشن؟؟؟

و همچنين ميشه باهاش براي گوشي هاي ديگه اي كه wifi دارن فرستاد؟؟؟

----------------
                    TapaTalk(TT)

Iphone 4 5.0.1

Don't forget Steve

Only UK ASTONMARTIN

نظر

نوشته اصلی توسط jafarmf نمایش پست ها
                      دوستان عزیز سلام

چند وقت بود دنبال راه حلی برای انتقال فایل از طریق وای فای و بین دو دستگاه مثلا دو آیفون یا یک آیفون و یک آیپد بودم . در اینجا میخواهم استفاده از یک برنامه فوق العاده به نام Readdledocs رو خدمت دوستان تشریح کنم.

دوستان این برنامه را می توانند از طریق installous نصب نمایند.(برای دوستانی که نیاز به کمک دارند عرض کنم که می توانند آخرین نسخه این برنامه را از سورس cydia.hackulo.us در cydia نصب نمایند).

با اجرای برنامه در بخش network شما دارای ID هستید که می توانید با وارد کردن آن در گزینه Add در بالای همین بخش در دستگاه دوم به این دستگاه متصل شوید. و فایلهای موجود بین این دو دستگاه را با یکدیگر به اشتراک بگذارید.

از مزایای بسیار زیاد این نرم افزار می توان به مواردی همچون:
                      1- پشتیبانی از email های مشهور
                      2- پشتیبانی از storage های مجازی مانند dropbox
                      3- امکان اتصال به کامپیوترها از طریق wifi
                      و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود.

البته توصیه می کنم که دوستان فایل Readdledocs Guid.pdf که در نرم افزار موجود است را پس از نصب حتما ملاحظه نمایند.

توصیه آخر هم اینکه در صورت نصب برنامه کمکی ifile با جابجا کردن فایلها در دستگاه خود می توانید به شدت از این برنامه لذت ببرید.
                      به عنوان مثال در صورتی که با این برنامه فایل ipa مربوط به یک برنامه را از دوست خود گرفته اید با ifile میتوانید آنرا به installous منتقل کرده و نصب نمایید بدون نیاز به هرگونه واسطه دیگری.
                      اگر براتون امکان داره توضیح بدین چطور میتونم آیفون رو با مکبوک بدون روتر ارتباط بدم؟

اگر ترتیب اعمالش رو بفرمایید ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
                        هر دو طرف بايد اين برنامه رو داشته باشن؟؟؟

----------------
                        TapaTalk(TT)

Iphone 4 5.0.1

Don't forget Steve

Only UK ASTONMARTIN

و همچنين ميشه باهاش براي گوشي هاي ديگه اي كه wifi دارن فرستاد؟؟؟
                        میشه لطفا به این سوالا جواب بدید؟ مرسی
                        .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                        X