اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ساخت Hybrid Offline Map در iOS4.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط phenomenon نمایش پست ها
    چه جوری می تونم مقدار زوم رو مشخص کنم؟یعنی باید هی زوم کنم و برای برنامه مشخص کنم یا خودش یه کارایی می کنه؟
    طبق تصویر با ابزار قسمت پایین + و - زوم کن و بعد با دست روی قسمتهایی که میخای بکش تا قرمز بشه

نظر

سلام.اگه براتون مقدوره یکی از دوستان نقشه hybride شده تهران رو برای دانلود بگذاره تا کسانی که مشکل دارن هم بتونن استفاده کنن.

نظر

نوشته اصلی توسط mrbasir نمایش پست ها
        سلام.اگه براتون مقدوره یکی از دوستان نقشه hybride شده تهران رو برای دانلود بگذاره تا کسانی که مشکل دارن هم بتونن استفاده کنن.
        کسی نقشه رو آپ نکرده؟
        ویرایش توسط mrbasir : https://i-phone.ir/forums/member/10615-mrbasir در ساعت 22-01-2011, 12:24 PM

نظر

با سلام و خسته نباشید
          من یک سوال برام پیش اومده ممنون میشم پاسخ بدید
          وقتی داریم نقشه شهری رو از گوگل مپ میریزیم تو ایفون دیگه نمیشه مکان خاصی رو سرچ کرد؟ یا اسم خیابانی رو؟
          که خودش در نقشه برامون نشون بده؟
          منظورم اینه که مثل نوکیا مپ یا گارمین نیست که مکانهای مهم رو توش میشه سرچ کرد و خواست که به ان نقطه ادرس بگه؟
          ممنون میشم راهنماییم کنید.

نظر

man ke nafahmodam offline mapesh kojashe

نظر

رفع مشکل

نوشته اصلی توسط mhpcbw نمایش پست ها
              [B][SIZE="1"]با سلام
              ب. و در قسمت URL این لینک را وارد کنید

با تشکر
              محمد جان لینکی که دادی هنوز کار میکنه من اشتباه زدم
              برنامه خیلی خوبیه فقط کاش یه جور واضح تر گفته بودی انجمن رو تکون میداد.

نظر

نوشته اصلی توسط mhpcbw نمایش پست ها
                با سلام
                برای دوستان عزیزم آموزشی رو میزارم که شاید مثل من برای ساخت offline map هر کاری و هر روشی رو (روش های قدیمی) رفتن یا طولانی بوده یا جواب نداده ، امیدوارم مفید
                باشه.

سعی میکنم توضیح مفصل باشه و دوستانی که زیاد هم وارد نیستن دچار مشکل نشن!

قبل از شروع ifunbox , و اینترنت وای فای , برنامه Offline map رو داشته باشید.

1- از قبل در برنامه Offline map نقشه خود google map رو import کنید تا در اینجا یک نمونه از فایل های ذخیره شده map داشته باشد

2- ابتدا برنامه GPSkit رو نصب کنید.

3- در برنامه وارد تنظیمان شوید و در قسمت Map Source نقشه مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

توجه! مشکل اینجاست که نقشه مورد علاقه من Hybrid نیست..مشکل رو حل کردم در این قسمت می توانید یکMap Source اضافه کنید. و در قسمت URL این لینک را وارد کنید

4- گزینه Offline Enable رو فعال کرده و وارد View/Edit... شوید. با ابزار قسمت پایین فضای نقشه ای که میخواهید دانلود شود را با نهایت وضوح تصویر که میخواهید انتخاب کنید و گزینه GO را برای شروع دانلود بزنید. مشاهده میکنید که قسمت های قرمز شروع به سبز شدن میکنند.

5- خوب حالا وقت اتصال Map به برنامه Oflfline map هست.با ifunbox وارد پوشه اصلی برنامه GPSkit در آدرس var/mobile/Application/Gpskit/Library/Caches فایل tiles.db که حاوی Map هست رو ذخیره کنید.

6- کافیست فایل tiles.db را با تغییر اسم به فایل MapTiles.sqlitedb در فولدر Map که قبلا import کرده اید در var/mobile/media/maps/ جایگزین کنید.

7- تمام شد حالا با برنامه Offline Map نقشه رو Link کنید.

این روش برای روی 2 تا iOS تست شده..امیدوارم برای شما هم جواب بده.
                با تشکر

سلام دوست عزیز
                تمام مراحل رو رفتم تا جایی که باید "GO" رو بزنم. متاسفانه چیزی لود نمیشه - همینجوری مونده.

پایینشم فقط مینویسه Selecting

چکارکنم به نظرت؟

نظر

نوشته اصلی توسط amiradham نمایش پست ها
                  سلام دوست عزیز
                  تمام مراحل رو رفتم تا جایی که باید "GO" رو بزنم. متاسفانه چیزی لود نمیشه - همینجوری مونده.

پایینشم فقط مینویسه Selecting

چکارکنم به نظرت؟
                  با عرض پوزش - من همه لینک رو با حروف کوچیک زدم - اما بعدش همینطوری که شما گفتین زدم نقشرو لود میکنه.

اما

تو صفحه قبل از نقشه یعنی تو "MyMap" زیر View/Edit... مینویسه:

"Some mapproviders may not alow offline mode. Please check applicable EULA's"

حالا چکار کنم؟

نظر

خیلی کار کردن باهاش سخت 1 سعت باید بشینی علامت بزنی بعد بزاری دانلود شه اعصاب خرد کنه

نظر

سرنوشت نقشه های هیبرید چیشد؟
                      چرا نیمه کره رها شده این تاپبک!
                      نصف تاپیکاتون همینطوره بی نتیجه!

نظر

لطفا این مظالب قدیمی را پاک کنید

نظر

صبر کنید ..
                        X