اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع اشکال "The iPod Cannot Be Synced."

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رفع اشکال "The iPod Cannot Be Synced."

رفع اشکال "The iPod Cannot Be Synced. The Required File Is Locked"

اگر شما هنگام اتصال یا Sync کردن ipod با itunes خطای :

"The iPod Cannot Be Synced. The Required File Is Locked"

را دریافت کردید نگران نباشد ، رفع این مشکل بسیار ساده است .

این خطا به این معنی است که itunes نمیتواند فایل ِdatabase داخل فرمور فعلی شما بخواند یا بنویسد که این به دلایل متعددی میتواند باشد که در اغلب موارد قابل حل بوده و نیاز به restore کردن مجدد فرمور نمی باشد.

اولین دلیل رایجی که اغلب باعث این خطا می شود ، این است که احتمالا فایل Database سیستمی شما خراب و از بین رفته یا همین اتفاق برای Database مربوط به بخش Media افتاده است ، و دلیل دوم Library قفل شده است و قابل نوشته شدن نیست یعنی خصیصه Read only آن فعال است.

برای رفع این مشکل باید:
    1. my computer را باز کنید و به بخش ipod disk بروید ، حالا بر روی ipod_control کلیک راست را بزنید و خصیصه read-only را غیر فعال کنید.

2.از ipod disk پراپرتیز بگیرید و در تب tools گزینه Error-checking را بزنید

3.

و اجازه دهید کامل Scan شود.
    حال یک بار ipod را از pc جدا کرده و دوباره وصل کنید.

در صورتی که با این عمل مشکل برطرف نشد باید restore کنید.
    من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
    (كوروش كبیر)

Life is Random.!

سلام
    من ایپاد کلاسیک دارم که وقتی به کامپیوتر وصل می کنم اصلا نمیشناسش !!
    ایپادروشنه اما نمیشه به کامپیوتر وصل کرد!

چیکار با ید بکنم ؟؟؟
    ویرایش توسط vidvid : https://i-phone.ir/forums/member/24824-vidvid در ساعت 18-10-2011, 10:43 PM

نظر

صبر کنید ..
    X