اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو کردن iPhon4, 3GS,3G بدون سیم کارت اصلی و کاهش مصرف باطری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اکتیو کردن iPhon4, 3GS,3G بدون سیم کارت اصلی و کاهش مصرف باطری

با روش زیر گوشی شما از حالت اکتیو بودن در میاد و به صورت قانونی توسط آیتونز اکتیو میشه پس اول deactive و بعد active میکنید تا از شر اکتیو های مجازی راحت بشید چرا چون اکتیو های مجازی که از طریق آیتونز صورت نمیگیرند باعث میشن مصرف باطری شما فوق العاده بالا بره شاهد این امر بودیم که گزارش هایی داده شده بود که با آپدیت بیس باند به 06.15.00 برای آنلاک کردن مصرف باطری شدیدا بالا رفته این کار کمک شایانی میکنه مصرف باطری کاهش بیابه

برنامه نویس و هکر آیفون Sam Bingner یک متد فرضی اختراع کرده که اجازه میده iPhone 4, 3GS, 3G اکتیو کنید بدون Hacktivation

این حقه جدید آیفون و آیتونز شما رو کلک میزنه که یک اکتیویشن قانونی انجام بده حتی اگه با ultrasn0w آنلاک کرده باشید ایم امر باعث میشه تا افزایش مصرف باطری شما به طور قابل توجه ای کاهش بیابه

و کاملا با push notifications سازگار هستش و این اکتیو کردن قانونی باعث میشه تا مصرف باطری به طور قابل توجه ای کاهش بیابه

برای استفاده از این روش جدید در ادامه کار با ما همراه باشید :

1- آخرین ورژن Redsn0w 0.9.6b6 رو دانلود کنید :

دانلود برای ویندوز :

دانلود برای مک :

2- مراحل جیلبریک توسط Redsn0w 0.9.6b6 رو طی کنید

3- کار جیلبریک که تموم شد به سدیا برید و سورس زیر رو اضافه کنید :

کد:
     http://repo.bingner.com

4- بعد از داخل سورس این 2 برنامه رو نصب کنید :

کد:
     “SAM” and “SAMPrefs”

5- حالا دوباره Redsn0w 0.9.6b6 رو مجدد اجرا کنید و گزینه “Deactivate رو انتخاب کنید

6- حالا به این مسیر برید :

کد:
     Settings > SAM
    و گزینه "De-Activate iPhone رو انتخاب کنید

7- الان آیتونز رو باز کنید و بزارید آیتونز به طور قانونی گوشی شما رو اکتیو کنه

نکته : اگر آیتونز اخطار invalid SIM داد باید به صورت manually دستی (در گوشی) carrier مناسب رو انتخاب کنید که در کنار Automatic قرار داره و رو SIMID کلیک کنید به عکس زیر توجه کنید به این قسمت باید برید :

Settings > SAM

بعد اکتیو شدن با اخطار زیر روبرو میشید :

8- حالا به راحتی با ultrasn0w 1.2 گوشیتون رو آنلاک کنید

ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 13-01-2011, 01:30 AM

کسی انجام داده روی 4 جواب گرفته؟؟؟؟؟

نظر

دقیقا متوجه نشدم چه خاصیتی داره وقتی گوشی اکتیو شده چرا دوباره اکتیو کنیم؟

نظر

لینک های دانلود سالم هستند منتها با قند شکن باید دانلود کنید چون ایران ساپورت نمیشه

به محض پیدا کردن لینک های دیگه قرار میدم

نظر

نوشته اصلی توسط snow leopard نمایش پست ها
          دقیقا متوجه نشدم چه خاصیتی داره وقتی گوشی اکتیو شده چرا دوباره اکتیو کنیم؟
          اول پست 1 یه توضیح اضافه کردم بخون جواب سوال شماست

نظر

دوستانی که با روش آنلاک جدید مصرف باطریشون زیاد شده اگه با این روش اکتیویت کنن مشکلشون حل میشه
            People!There is no way in the middle...

نظر

مال من هي ميگه سيم كارتتت اشتباهه

نظر

یه مشکل عجیب من چند تا sim at&t دارم یه ای فون 3gs دارم هر کاری میکنم نمیتوم اکتیو کنم invalid sim میده در صورتی 2 روز پیش استفاده کردم !!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط MILADKOMARY نمایش پست ها
                  مال من هي ميگه سيم كارتتت اشتباهه

البته من زیر گزینه 7 تو پست 1 ترجمه کردم که این اخطار رو داد چه کار کنید شاید ترجمه من بد بوده شما متوجه نشدید اینم متن اصلیش :

Note: If iTunes says invalid SIM, you will need to manually select the appropriate carrier under one of the methods besides "Automatic" and click on a SIMID.
                  ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 03-12-2010, 04:12 PM

نظر

الان باید دوباره گوشی رو ریستور کنم یا نه ؟؟؟ یعنی میشه دوباره بدون اینکه ریستور کنم جیلبرک کنم ؟

نظر

نه باید با رداسنو جدید جیلبریک کنی 2 بار نباید جیلبریک بشه

یا فقط به سدیا برو اون سورس رو اضافه و پکیج های گفته شده رو نصب کن

و رداسنو جدید رو دانلود کن تا بتونی مراحل گفته شده رو انجام بدی

از مرحله جیلبریک توسط رداسنو چشم پوشی کن ادامه کار رو انجام بده

نظر

نوشته اصلی توسط Daniyelo نمایش پست ها
                        یه مشکل عجیب من چند تا sim at&t دارم یه ای فون 3gs دارم هر کاری میکنم نمیتوم اکتیو کنم invalid sim میده در صورتی 2 روز پیش استفاده کردم !!!!!!
                        باید به فسمت setting وسپس قسمت carrier بری و نکته ای رو که زیر گرینه 7 تو پست 1 گفتم اجرا کنی تا invalid sim نگیری

نظر

این مشکل قبل از جیلبرک کردن و برای اکتیو اولیه پیش امده

نظر

تا شما با این رداسنو جدید جیلبریک نکنید نمیتونید اکتیو کنید که اول باید جیلبریک بشه بعد از سدیا پکیج گفته شده رو نصب کنید تا بتونید گوشی اکتیو شده رو مجدد deactive کنید و سپس به طور قانونی از آیتونز اکتیو کنید

این آموزش برای کسایی هستش که به بیس باند آیپد آپدیت شده گوشیشون تا بتونن آنلاک کنن

منتها بعد این کار مصرف باطریشون بالا میره که این آموزش راه حلی هستش تا مصرف رو کاهش بدن

اول پست 1 توضیح دادم

نظر

این چیزایی که شما میگن رو همه رو میدونم . چیزی که هست من قبلا با sim at&t اول گوشی رو اکتیو میگردم بعد جلبریک میکردم شاید هزار بار این کار رو کردم ولی الان دیگه نمیتونم با سیم at&t اکتیو کنم invalid sim

نظر

صبر کنید ..
                              X