اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو کردن iPhon4, 3GS,3G بدون سیم کارت اصلی و کاهش مصرف باطری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

یه بار یکی از بچه ها تو همین انجمن گفته بود که تو همین زمان بیشتر از 40 % باتریش رفته بوده و گوشی خاموش شده !
    برای من هم به زیر 80 میرقت ولی چون زیاد به شارژ بوذ دقیق تمیدونم

نظر

اگر ios4.1 رو روی گوشی ریستور کنیم، بعد با Limera1n جیلبریک کنیم و در پایان با Redsn0w 0.9.6b6 ورژن baseband رو ارتقاء بدیم، میتونیم از این روش جهت کاهش مصرف باطری استفاده کنیم ؟؟

نظر

سلام..آقا من این کار ها را کردم ولی نشد.پیام آخر نیومد تازه itune هم دیگه کار نمی کنه کی نویسه simcard...... مثل اون موقع ها مه آنلاک نیست؟ مشکل کجاست؟ وقتی iphoone deactive را می زنی چیزی باید بنویسه!؟؟؟

نظر

سلام .من هم آیفون 4 دارم با version 4.1 آنلاک فکتوری modem firmware 02.10.04
          مصرف باتری من هم بالا رفته ....
          اساتید چه راهی را پیشنهاد می کنن؟

نظر

اقا این روش رو گوشی من که پیاده نشد .به فنا رفتم ولی نتونستم یا ایراد در توضیحاته یا از این برنامه ×× اگه کسی تونسته به زبون ساده یه توضیحاتی بده!!!!

نظر

حالا من چطور بسباند 00 16 05 رو به حالت ارجینال برگردونم؟ که* بتونم بعدش از این روش استفاده* کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط kurd-iphone نمایش پست ها
                حالا من چطور بسباند 00 16 05 رو به حالت ارجینال برگردونم؟ که* بتونم بعدش از این روش استفاده* کنم؟
                دیگه نمی شه به حالت اول بر گردوند !

نظر

مال من نشد آخە SAM تو گوشی من باعکسی کە شما گرفتین فرق دارە ببینین مال منو :

روی De-Activate iphone کلیک کردم میگە کە دی اکتیوه بعدش بە آیتونز میزنم کە اکتیو کنه اکتیو نمیشه و بازم این صفحە هست تو آیتونز:

لازمه بگم کە من از IOS 4.2.1 & baseband 06,15,00 هست .... چیکار کنم ؟

نظر

شما از سورس 2 برنامه گفته شده رو نصب کردی ؟ 2 تا برنامه باید از سورس نصب کنی

بعد اینکه مرحله deactive رو توسط redsn0w طی میکنی

نظر

ارە بابا ... دوتاش نصبه یعنی اولی رو کە بزنی برا نصب ..دومیش هم نصب میکنه و تو سیدیا میزنه کە دوتاش نصبه .. مشکل تو نصب برنامە ها نیست ... هر کاری کردم نشد با روش دستی باندل و انتخاب کشور و سرویس دهنده اکتیو کنم ...نهایتا از وارد کردن IMEI and ICCID استفادە کردم .. ولی ایندفعە به این ارور برخوردم .... لازمه بگم من از سیم کارت Telenor SE استفادە میکنم

ویرایش توسط kurd-iphone : https://i-phone.ir/forums/member/32858-kurd-iphone در ساعت 19-12-2010, 07:59 PM

نظر

سلام
                        من 3gs لاک دارم.الان 4.2.1 با 6.15 هست.شدید با notificition مشکل دارم.اصلا کار نمیکنه!
                        میشه با این روش درستش کنم؟یا کلا تعطیل میشم!!!lol!
                        یه راهنمائی بفرمایید
                        نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_ms9 نمایش پست ها
                          سلام
                          من 3gs لاک دارم.الان 4.2.1 با 6.15 هست.شدید با notificition مشکل دارم.اصلا کار نمیکنه!
                          میشه با این روش درستش کنم؟یا کلا تعطیل میشم!!!lol!
                          یه راهنمائی بفرمایید
                          داداس من منظورت از اینکه با notificition مشکل داری چیه*؟ دقیقا نفهمیدم منظورتاز این چیه*؟ منظورت تو تنظیمات بخش notificition هست؟

نظر

نه کلا هیچی از هیچ برنامه ای برام نمیاد.
                            با اینکه همشونم روشنه!!!!!!

نظر

سلام
                              من گوشیم آنلاک فکتوریه ، این کار رو هم کردم درست نشد .
                              از وقتی رفتم 4.2.1 مصرف باطریم وحشتناک شده .

نظر

نوشته اصلی توسط mamaloo نمایش پست ها
                                سلام
                                من گوشیم آنلاک فکتوریه ، این کار رو هم کردم درست نشد .
                                از وقتی رفتم 4.2.1 مصرف باطریم وحشتناک شده .
                                شما آنلاك فكتوري هستيد ،گوشيتون اكتيو شده و اين آموزش مشكلتون رو حل نميكنه
                                Rest in peace Steve
                                Do What You Love
                                Steve Jobs

نظر

صبر کنید ..
                                X