اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو کردن iPhon4, 3GS,3G بدون سیم کارت اصلی و کاهش مصرف باطری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

هنوز که آنلاکی واسه آیفون 4 نیومده! منم فریمورم 4 هست و آنلاک کردم 1.59.00 بیس باندم هست! می تونم با این روش اکتیو کنم؟ یا باید حتما باید چیلبرک کنم با redsn0w جدید؟

نظر

نوشته اصلی توسط iedris نمایش پست ها
      البته من زیر گزینه 7 تو پست 1 ترجمه کردم که این اخطار رو داد چه کار کنید شاید ترجمه من بد بوده شما متوجه نشدید اینم متن اصلیش :

Note: If itunes says invalid sim, you will need to manually select the appropriate carrier under one of the methods besides "automatic" and click on a simid.
      اون كار هم كردم نشد

نظر

نوشته اصلی توسط gonzaless نمایش پست ها
        هنوز که آنلاکی واسه آیفون 4 نیومده! منم فریمورم 4 هست و آنلاک کردم 1.59.00 بیس باندم هست! می تونم با این روش اکتیو کنم؟ یا باید حتما باید چیلبرک کنم با redsn0w جدید؟
        نه فعلا صبر کن برای آیفون ۴ چیزی نیومده

نظر

خوب با کلی تلاش موفق شدم با کمک ادریس عزیز
          .....................
          دوستان کسایی که ریستور میکنن همون اول مینونن تیک deactivate رو بزنن بنا بر این فقط یک بار جیلبرک میشه
          و اینکه حتما باید آنتن داشته باشید بعد برید برای اکتیو کردن
          و اینکه جمله iphone is activated چند ثانیه رو صفحه میمونه برای اینکه ببینید اکتیو شده یا نه باید در SAM عبارت WildcardActivated درج شده یاشه
          ویرایش توسط scavengeboy : https://i-phone.ir/forums/member/5180-scavengeboy در ساعت 03-12-2010, 09:12 PM

نظر

نوشته اصلی توسط scavengeboy نمایش پست ها
            خوب با کلی تلاش موفق شدم با ادریس عزیز
            .....................
            دوستان کسایی که ریستور میکنن همون اول مینونن تیک deactivate رو بزنن بنا بر این فقط یک بار جیلبرک میشه
            و اینکه حتما باید آنتن داشته باشید بعد برید برای اکتیو کردن
            و اینکه جمله iphone is activated چند ثانیه رو صفحه میمونه برای اینکه ببینید اکتیو شده یا نه باید در sam عبارت wildcardactivated درج شده یاشه

مبارکه الان دیگه مصرف باطری شما باید کاهش یافته باشه

نظر

نوشته اصلی توسط iedris نمایش پست ها
              مبارکه الان دیگه مصرف باطری شما باید کاهش یافته باشه
              یه آیفون 4 هم دارم میزارم کنارش اگه یکم فرق داشته باشه که مشکلی نیست

نظر

من گوشی رو با چند هفته پیش با این limera1n جیلبریک کردم الان چند روز مصرف باطری زیاد شده الان از مرحلی که باید اون دوتا فایل رو از سیدنصب می کردم شروع به کار کردم و انجام دادم اما این برنامه که شما معرفی کردید اون قسمت بعد این کار رو به من نمیده من باید چکار کنم هر وقت برنامه رو اجرا می کنم از ریستور کردن شروع به کار می کنه

نظر

ببخشید میشه بگید روی چه بیس باندهایی کار میکنه !
                  واسه آیفون 4!

نظر

بچه ها خط اول پست 1 رو بخونید برای آیفون 4 که نیست

کسایی که آیفون 3 جی و 3 جی اس لاک داشتند اخیرا روشی اومد که بتونن با آپدیت کردن بیس باند به بیس باند آیپد گوشیشون رو آنلاک کنند تا آنتن داشته باشند منتها این روش اخیر مصرف شارژ باطری رو بی نهایت زیاد کرده بود که با این روش مصرف باطریشون کاهش پیدا میکنه

نظر

منم الان چند روز مصرف باطری یکدفعه چندبرابر شده ایفون 4 دارم .......................... برای چی

نظر

نوشته اصلی توسط hamid data1 نمایش پست ها
                        منم الان چند روز مصرف باطری یکدفعه چندبرابر شده ایفون 4 دارم .......................... برای چی
                        دقیقااا منم همینطوره وضعم!! یک چیزی هست که واسه همه این مشگل پیش اومده! حالا جریان چیه خدا می دونه!

نظر

مصرف باطی منم زیاده فایل معرفی شده رو نصب میکنم ارورر میده
                          کسی راه حل ساده تر برای کسانی که قبلا انلاک و جیل کردن نداره؟
                          ویرایش توسط fizi : https://i-phone.ir/forums/member/32921-fizi در ساعت 04-12-2010, 11:40 AM

نظر

کسایی که اخطار invalid sim دریافت میکنند توضیح دادم باید به صورت دستی carrier رو انتخاب کنند تو پست 1 عکس هایی اضافه شد در زیر گزینه 7 تا بهتر بتونند متوجه توضیح بشند

نظر

خوب داستان اینحوری شد که از ساعت 2 تا 10 صبح ار 100% باتری به 88% رسید در حالت استندبای 

نظر

نوشته اصلی توسط scavengeboy نمایش پست ها
                                خوب داستان اینحوری شد که از ساعت 2 تا 10 صبح ار 100% باتری به 88% رسید در حالت استندبای 
                                در حالت ای که این کارارو نکرده بودی چقدر کم میکرد ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X