اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

error 1015 بعد از آپدیت بیس باند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط farzinvk نمایش پست ها
    خوب بچه ها من مشکلمو بالاخره حل کردم میگم اگه کسی مشکل منو داشت حل کنه100% جواب میده
    گوشی 3gsبود ورژن 4.1 بردمش رو ورژن 4.2.1 و بیس باند هم رو یردم رو 6.x و وقی میخواستم جیلبریک بکنم هنگ کرد دیگه بالا نیومد و رفت روی ریکاوری به هرچیزی که بگی امتحان کردم نه دانگرید میشودارور1015 نه همون ورژن4.2.1 رو میتونستم نصب کنم خلاصه بعد از سه روزگشتن تو اینترنت کاستوم 4.2.1 رو پیدا کردم و با برنامهiREB-4.0.x-4.1-RC2
    بردم dfu و خیلی راحت کاستوم 4.2.1 رو نصب کردم بدون هیچ اروری و با redsn0w0.9.6b6 جیلبریک کردم
    داداش خوب دست ما رو هم بگیر که گیر کارم لینکشو اگه میتونی بزار کاستوم 4.2.1

نظر

با installous برنامه
      mitube دانلود کردم دیگه کار نمیکنه
      چیکار کونم

نظر

سلام دوستان!
        من هم موقع رستور به 4.2.1 به همین ارور 1015 دچار میشم!
        یعنی آخرین لحظه ای که میخواد رستور تموم بشه ارور 1015 میاد و آیتونز هم بسته میشه!
        ضمنا گوشیم رو حالت رکاوری هستش !!

نظر

فریمور قبلی چی بوده ؟
          از 4.2.1 به 4.2.1 رستور می کنید ؟

Power of Creation
          www.i-Phone.ir

نظر

سلام امید جان!
            ممنون از بابت رسیدگیت!
            نمیدونم!

گوشی خودم نیست مال یکی از دوستام هستش که اصلا از هیچی سر در نمیاره!

نظر

نوشته اصلی توسط aryaamehr نمایش پست ها
              سلام امید جان!
              ممنون از بابت رسیدگیت!
              نمیدونم!

گوشی خودم نیست مال یکی از دوستام هستش که اصلا از هیچی سر در نمیاره!

اگه بیس بندش قبلا به 6.15 تغییر کرده باشه الان بعد از ارور کاریش نمیشه کرد
              که به احتمال زیاد هم همینطور بوده ..
              چون اصولا بعد از دانگرید 1015 میده نه هنگام آپدیت
              محض اطمینان با iRecfo تست بینید بعد از ارور از ریکاوری خارج میشه یا نه
              اگه نشد راهی نداره که با فریمور اصلی رستور کنید .
              باید با کاستوم رستور کنید که اونم دردسر خودش رو داره
              http://www.i-phone.ir/forums/thread20438.html

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

irefco رو گرفتم ولی ارور میده که dll میخواد به مسیر برنامه ها در قسمت کامن فایلز .... بردم ولی کار نکرد!
                با تاینی آمبرلا هم از رکاوری خارج کردم ولی باز هم میره تو رکاوری!

نظر

دوستان کسی راه حلی نداره؟!

نظر

دوستان مشکل با کاستوم 4.2.1 هل میشه

نظر

مراحل کار برای گذر از error 1015 مشکل در restore فریمور 4.2.1 و نصب آسان Untethered Jailbreak و آنلاک بیسباند 06.15.00

1. با استفاده از نرم افزار iREB میتوانید آیفون را از حالت recovery خارج کنید و با استفاد از itunes کاستوم 3gs را بوسیله shift+ browse وارد و نصب کنید

2. با استفاده از اجرای redsn0wb6 بصورت one-core در ویندوز, فریمور اصلی 3gs را انتخاب و yes را انتخاب و بعد cydia را انتخاب و نصب کنید سپس یکبار دیگر redsn0wb6 را اجرا و thered reboot را انتخاب کنید تا آیفون ریبوت شود

3. آخرین ورژن greenpois0n را اجرا و جیلبرک کنید تا آیفون بصورت Untethered Jailbreak در آید و سپس سورس repo666.ultrasn0w.com را در cydia اضافه کنید و از داخل آن برنامه ultrasn0w 1.2 را نصب کنید تا آیفون unlock شود

Enjoy

نظر

سلام من گوشیمو ریستور کردم به ورژن 4.2.1 ولی روی حالت کابل گیر کرده دستورات شما را هم اجرا کردم هم با iRecfo&umbrella زدم ولی بازم رو همون حالت مونده لطفان کمک کنید

نظر

سلام خدمت دوستان عزیز
                          من گوشیم و تازه restor کردم با آیتونز یعنی همین الان. همه مراحل طی میشه آخراش error 1015 میده گوشیم بالا نمیاد.تو حالت recovery گیر کرده.علامت آیتونز با usb میاد و همین جوری میمونه
                          چیکار کنم ؟
                          3gs
                          از 4.2.1 به 4.3.5
                          به حالت dfu هم بردم تو device هم apple اومده چند بارم امتحان کردم ولی بازم همین ارور میده 1015
                          با برنامه umbrella هم امتحان کردم اصلا هیچی نمیشه تا میزنم exit recovery بازم گوشی خاموش روشن میشه همون علامت آیتونز میاد.با fix error 1015 هم امتحان کردم جواب نداد.

خواهش میکنم به دادم برسین گوشیم بالا بیاد
                          یکی به دادم برسه

نظر

نوشته اصلی توسط shahryarnew نمایش پست ها
                            سلام خدمت دوستان عزیز
                            من گوشیم و تازه restor کردم با آیتونز یعنی همین الان. همه مراحل طی میشه آخراش error 1015 میده گوشیم بالا نمیاد.تو حالت recovery گیر کرده.علامت آیتونز با usb میاد و همین جوری میمونه
                            چیکار کنم ؟
                            3gs
                            از 4.2.1 به 4.3.5
                            به حالت dfu هم بردم تو device هم apple اومده چند بارم امتحان کردم ولی بازم همین ارور میده 1015
                            با برنامه umbrella هم امتحان کردم اصلا هیچی نمیشه تا میزنم exit recovery بازم گوشی خاموش روشن میشه همون علامت آیتونز میاد.با fix error 1015 هم امتحان کردم جواب نداد.

یکی به دادم برسه

بعد از اینکه ارور داد با redsn0w جیلبریک کنید
                            احتمالا وسط کار گیر می کنه , home و power رو بگیرید تا ریست بشه
                            میاد باز تو ریکاوری , این بار با آخرین ورژن tinyumbrella میتونید از ریکاوری خارجش کنید

Power of Creation
                            www.i-Phone.ir

نظر

مرسی از جوابتون
                              این روشهای که گفتین امتحان کردم. آخرین ورژن redsnow رو دانلود کردم وقتی روی brows کلیک میکنم و فریمور رو انتخاب میکنم بازم همون جا میاد یعنی next فعال نمیشه.با umbrella هم فقط دو تا گزینه دارم exit recovery و save shsh وقتی هم رو exit recovery کلیک میکنم بازم همون آش و همون کاسه

نظر

نوشته اصلی توسط shahryarnew نمایش پست ها
                                سلام خدمت دوستان عزیز
                                چیکار کنم ؟
                                3gs
                                از 4.2.1 به 4.3.5

یکی به دادم برسه

این رو هم تست کنید :

http://www.i-phone.ir/forums/thread43773.html
                                نگران فردایت نباش ...
                                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

صبر کنید ..
                                X