اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

error 1015 بعد از آپدیت بیس باند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من با ERROR1015 FIX حلش کردمو با tyniumberella از ریکاوری خارج کردم البته 4.1 رو-الان راحت شدم

نظر

منهم فایل هاست را تغییر دادم و به ورژن 4.1 رستور کردم وسطای رستور ارور 1015 داد سپس با limera1n عملیات جلبریک را انجام دادم و گوشی بالا اومد.
      مرسی از پلاتنیوم و امید عزیز
      بهتر نیست یکی تایپیکی مدیران باز کنند و راه حلهای که دوستان برای رفع ارورهای مختلف به نتیجه رسیدند را در آن قرار بدهند و تایپیک را هم قفل کنند تا داخلش سوال و جواب انجام نشه.اینطوری یک جمع آوری خوب از رفع ارورهای مختلف خواهیم داشت.

نظر

با جیلبریک مشکلی نیست.بابا بیس باند 5.15 میمونه.نمیشه آنلاک کرد

نظر

tinyumberella_refco_ireb_limera1n_ تغییر هاست و چند تا شگرد دیگه اصلا اصلا اصلا جواب نمیده سه شبانه روز دارم روشهای مختلف رو امتحان میکنم این 1015 اون تو بمیری نیست بچه ها بیخودی با گوشی ور نرین که همه راه ها رو رفتم باید یکی یه فکری بکنه اوضاع خیلی خراب!!!

نظر

نوشته اصلی توسط komodx نمایش پست ها
            tinyumberella_refco_ireb_limera1n_ تغییر هاست و چند تا شگرد دیگه اصلا اصلا اصلا جواب نمیده سه شبانه روز دارم روشهای مختلف رو امتحان میکنم این 1015 اون تو بمیری نیست بچه ها بیخودی با گوشی ور نرین که همه راه ها رو رفتم باید یکی یه فکری بکنه اوضاع خیلی خراب!!!
            به خدا منم هر چی داشتم امتحان کردم از این فریمورها و این برنامه های مزخرف دیگه خسته شدم مخصوصا این ارور ۱۰۱۵ این هم به این گوشی پول دادیم این دردسرها دیگه چیه من دیگه واقعا واقعا خسته شدم

نظر

گذر از ارور 1015 هنگام رستور به iOS 4.2.1

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

من ورژن4.2.1 ریختم بیس باندم رو تعغیر دادم جیلبرک کردم ولی وقتی خواستم رو سیدیا سورس اد کنم قبول نکرد ریستر کردم ارور1015 داد برنامه irecfo گرفتم اونهم ارور داد چی کارکنم؟

اینم ارورش

نظر

برای اینکه از ریکاوری بیای بیرون از برنامه Tinyumbrella استفاده کن

نظر

ممکنه لینک دانلودش رو بدی ممنونم 3جی و 3جی اس

نظر

TinyUmbrella 4.21.01 http://cache.firmwareumbrella.com/do...la-4.21.01.exe

نظر

tinyumbrella هم جواب نمیده !

نظر

بچه ها من دانگرید کردم از 4.2.1 به 4.1 بدون sh !!! بعد از یک هفته تلاش با کمک tinyumberella و iREB 4.0.x-4.1-RC2 در عین تعجب دانگرید شد!!! الان 4.1 گوشی هم 3gs لاک! بیس باندش 06.15.00 دارم رو انلاک کار میکنم گفتم بگم که بقیه بدونن شاید اونا هم بتونن دان کنن...

نظر

دوستان اگر shsh ذخیره کردید به 4.1 دانگرد کنید انتهای رستور ارور 1015 خواهید گرفت اشکالی ندارد. حالا با limera1n جلبریک کنید. خواهید دید گوشی از ریکاوری در خواهد آمد و بالا میاید حالا آنلاک کنید.
                            من این روش را روی دوتا گوشی انجام دادم و به خوبی جواب داد

نظر

خوب بچه ها من مشکلمو بالاخره حل کردم میگم اگه کسی مشکل منو داشت حل کنه100% جواب میده
                              گوشی 3gsبود ورژن 4.1 بردمش رو ورژن 4.2.1 و بیس باند هم رو یردم رو 6.x و وقی میخواستم جیلبریک بکنم هنگ کرد دیگه بالا نیومد و رفت روی ریکاوری به هرچیزی که بگی امتحان کردم نه دانگرید میشودارور1015 نه همون ورژن4.2.1 رو میتونستم نصب کنم خلاصه بعد از سه روزگشتن تو اینترنت کاستوم 4.2.1 رو پیدا کردم و با برنامهiREB-4.0.x-4.1-RC2
                              بردم dfu و خیلی راحت کاستوم 4.2.1 رو نصب کردم بدون هیچ اروری و با redsn0w0.9.6b6 جیلبریک کردم

نظر

اقا من 3جی دارم ورژن 4.1 بیس باند راد ابدیت کردم الان ریتور کردم با این ارور مواجه شدم چیکار کنم

نظر

صبر کنید ..
                                X