اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود firmware های آماده با base band 6.x برای 3g , 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
    این کارتون رو راه میندازه:
    fix itunes 1015 error free with error 1015 fixer tool

ممنون ولي هر كاري ميكنم نميتونم دانلودش كنم

نظر

سلام
      من كمي گيج شدم
      ايا اول بايد بريم به 4.2.1 وسپس با redsn0w جيلبرك كنيم همراه با اپديت بيس باند....يا رو همين 4.1 بايد جيلبرك كنيم تا بيس باند اپديت بشه؟؟؟؟
      اگر ممكنه يه لينك مستقيم هم براي 3gكاستوم بزاريد كه گوشي رو هم اكتيو كنه....
      هيچكدوم از لينك ها دانلود نميكنه

يه سوال ديگه هم دارم...براي استفاده از كاستوم ايا بايد اول به 4.2.1 بريم و سپس از كاستوم استفاده كنيم يا از همين 4.1 ميشه...؟؟؟؟
      ممنون
      ویرایش توسط babak nuri : https://i-phone.ir/forums/member/1495-babak-nuri در ساعت 01-12-2010, 05:34 AM

نظر

معذرت ..اما يه سوال ديگه هم دارم...
        برنامه اي براي ساخت كاستوم در ويندوز منتشرشده است يا خير؟؟؟

نظر

the third link was disable,

نظر

عزیزان من وقتی گوشی رو روشن می کنم می گه وصل شو به itunes

وقتی می خوام با redsnow tether, کنم روی عکس انانای می مونه

چی کار کنم

نظر

iedris دوست عزیز فریمور های کاستوم که قرار دادید مربوط به 4.1 هست "نه 4.2.1....
              لطفآ اگه کسی مک داره با PwnageTool 4.1.2 یه کاستوم بسازه تا مشکل ما چند نفر حل بشه.ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط farapple نمایش پست ها
                iedris دوست عزیز فریمور های کاستوم که قرار دادید مربوط به 4.1 هست "نه 4.2.1....
                لطفآ اگه کسی مک داره با PwnageTool 4.1.2 یه کاستوم بسازه تا مشکل ما چند نفر حل بشه.ممنون

کاستوم ها 4.1 هستند و به نفع شما این کاستوم ها بیس باند رو فقط تغییر میدند پس جیلبریک شما untethered خواهد موند و فقط کافیه توسط ultrasn0w آنلاک کنید

ییه پیش نهاد بهتر اینه که به 4.1 ببرید توسط limera1n جیلبریک کنید تا جیلبریک untethered باشه و سپس توسط redsn0w بیس باند رو ارتقا بدید یعنی فقط تیک ipad base band رو بزنید و تیک سدیا رو بردارید تا فقط بیس باند آپدیت بشه و بتونید آنلاک کنید

نظر

البته نکته ای هستش که دوست خوبمون اینجا اشاره کرده :

http://www.i-phone.ir/forums/thread25822.html

نظر

سلام اگه با فریمور اصلی سایت اپل ریستور کنم باز میشه با این روش انلاک کرد

نظر

خیر چون اون ها baseband رو 6.15.00 نمی کنند.

نظر

راستش من یک ماهی میشه که اسیر baseband 05:14:02 شدم ولیکن هنوز به baseband جدید اپدیت نکردم.
                        موندم منتظر یک روش بهتر توسط dev team باشم یا اینکه دل به دریا بزنم و از روشی که ارائه شده استفاده کنم !؟!

ایا صلاح در اینه که صبر کنیم و منتظر یک راه حل بهتر باشیم ؟؟؟
                        از دوستانی که تجربه بیشتری دارند خواهش میکنم ریسک اپدیت به baseband جدید رو بیشتر تجزیه و تحلیل کنن..
                        ویرایش توسط mammad_st : https://i-phone.ir/forums/member/27329-mammad_st در ساعت 02-12-2010, 02:48 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mammad_st نمایش پست ها
                          راستش من یک ماهی میشه که اسیر baseband 05:14:02 شدم ولیکن هنوز به baseband جدید اپدیت نکردم.
                          موندم منتظر یک روش بهتر توسط dev team باشم یا اینکه دل به دریا بزنم و از روشی که ارائه شده استفاده کنم !؟!

ایا صلاح در اینه که صبر کنیم و منتظر یک را بهتر باشیم ؟؟؟
                          از دوستانی که تجربه بیشتری دارند خواهش میکنم ریسک اپدیت به baseband جدید رو بیشتر تجزیه و تحلیل کنن..
                          منتظر آنلاک جدید نباشید ..
                          مطمئن باشید همین روش رو هم به سختی پیدا کردن

Power of Creation
                          www.i-Phone.ir

نظر

دوست عزیز لینک های مستقیمی که دادین همشون محدودیت دانلودشون تموم شده . لطفاً لینک جدید بزارین یا تو بخش ویژه رو سرور انجمن آپلود کنین.
                            ممنون

نظر

دوستان کسی روی 3g امتحان کرده این custom را؟ من 4.1 لاک هستم می خوام ببینم بدون هیچ مشکلی جواب می ده؟ ضمنا تو این فیرم ویر jailbreak کردم اه ببرم به این 4.2.1 کاستوم که اینجا هست jailbreak می مونه دیگه؟ بعد برای 3g که هر بار نباید به کامپیوتر وصل بشه درسته؟

نظر

نوشته اصلی توسط start66a نمایش پست ها
                                دوستان کسی روی 3g امتحان کرده این custom را؟ من 4.1 لاک هستم می خوام ببینم بدون هیچ مشکلی جواب می ده؟ ضمنا تو این فیرم ویر jailbreak کردم اه ببرم به این 4.2.1 کاستوم که اینجا هست jailbreak می مونه دیگه؟ بعد برای 3g که هر بار نباید به کامپیوتر وصل بشه درسته؟
                                بله کاستوم جیلبریک شدست
                                واسه 3G هم Untethered خواهد بود و نیازی نداره هر بار ......

Power of Creation
                                www.i-Phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                                X