اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش فعال سازی mms

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط siamak_r60 نمایش پست ها
    دوستاني كه mms ميتونن بفرستن همشون رفتن دفاتر ايرانسل درخواست دادن؟ چند روز طول ميكشه كه اين امكان رو براتون باز كنن؟
    اره حتما بايد اين كارو كني،برا من حدود ٢ هفته طول كشيد.

نظر

نوشته اصلی توسط cleanbox نمایش پست ها
      البته دوستان بگم که طرف مقابل هم باید mms فعال باشه.

این درمورد همراه اول هست
      سلام. برای فعال کردن mms همراه اول باید به جایی مراجعه کرد یا اینترنتی میشه ثبت نام کرد ؟

نظر

سلام.من تنظیمات ایرانسلو انجام دادم.می فرسته ولی نه دلیور میشه و نه بدست شماره مورد نظر می رسه

نظر

دوستان کسی می دونه که میشه با ایرانسل با آیفون mms فرستاد یا نه؟
          من تمام تنظیماتشم انجام دادم اما نمیشه. تمامه تنظیماتی که هر کی گفته بود تست کردم جواب نداد.
          کسی تست کرده که جواب گرفته باشه؟

نظر

حتما باید به دفاتر مخابراتی برید، برای همراه اول اینطوره، بلافصله براتون اس ام اس میاد که اکتیو شده، اما جالبه بدونید که حدود یک هفته بعد از اس ام اس مخابرات اکتیو می شه، نیازی هم نیست که طرف مقابل هم ام ام اس داشته باشه، فقط کافیه ستینگ رو مطابق با توضیحی که در شفحه اول دوستان نوشتند، تنظیم کنید و طرف مقابل قادر به دریافت میشه، اما برای فعال سازی حتما باید به مراکز مخابراتی مراجعه کنید

نظر

پس اگر ما mms خودمون رو درست کنیم دیگه لازم نیست که طرف مقابل هم mms رپ مفال کرده باشه!؟؟

نظر

آقا تا حالا کسی فرستاده و گرفته من تا حالا که نتونستم والا با هر نوع سیم کارتی و هر نوع گوشی نشده که نشده حتی ثبت نام کردم و تنضیمات رو هم گرفتم منتها بازم نشده

نظر

بله دوشت عزیز
                  اینهارو من تست کردم رو 10 تا گوشی.
                  رو انواع ایفونها کار میکنه

نظر

سلام

این تنظیمات توی ایفون 4 من کار نمیکنه میشه راهنمایی کنید؟ عکس دوربین اضافه میشه ولی mms ارسال نمیشه

نظر

من از طريق نمايندگي ايرانسل اقدام كردم و بعد از 20 روز mms خطم فعال شد تو قسمت E-Care هم ميشه ديد كه يه قسمت اضافه شده ولي با تنظيماتي كه دوستان گفتند نميشه چيزي فرستاد و Sending Fail ميشه

نظر

من که کلا قید mms رو زدم ما تو ایران گوشیم خط بده و اینترنت داشته باشه باید بریم حال کنیم. دیگه نباید انتظارمون بیشتر از این باشه .

نظر

درود فراوان به دوستان
                          من در کانتکت هایم مشکل دارمایفون 4)
                          شماره ها سیو نمیشوند هرکاری کنم بازهم اسم اشخاص نمیاید تنها شماره میآید.

نظر

نوشته اصلی توسط shirazy نمایش پست ها
                            درود فراوان به دوستان
                            من در کانتکت هایم مشکل دارمایفون 4)
                            شماره ها سیو نمیشوند هرکاری کنم بازهم اسم اشخاص نمیاید تنها شماره میآید.
                            دوست عزیز از سیدیا fix contact رو سرچ کن. اسمش یه همچین چیزیه.
                            نصبش کن مشکل حل میشه

نظر

نوشته اصلی توسط iEdris نمایش پست ها
                              معذرت ميخوام ولي اين..... level. چي هست كمي توضيح ميديد
                              متشكرم

نظر

اگه منظورت leave field blank هست یعنی اینجارو خالی بزار

نظر

صبر کنید ..
                                X