اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع ارور 1013 هنگام آپدیت به ios 4.2.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ali_techno_888 نمایش پست ها
    من این کار رو کردم گوشی بالا اومد مرسی ، اما آنتن ندارم رفته رو حالت Emergency call !!!!
    با آیتونز Active کن
    Rest in peace Steve
    Do What You Love
    Steve Jobs

نظر

نوشته اصلی توسط ali_techno_888 نمایش پست ها
      من این کار رو کردم گوشی بالا اومد مرسی ، اما آنتن ندارم رفته رو حالت Emergency call !!!!
      خیلی از دوستا میترسن با دیدن امرجنسی که مثلا من لاکم
      اما کافیه تو اینترنت گوشیتو به ایتونز وصل کنی
      و مبارکت باشه گوشیه سالم و سرحالت

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام وقت بخیر.

اساتید محترم انجمن لطفا" اگه راهی هست که انواع ارورها مانع ریستور نشن بفرمائید چون بنده و بسیییاری از کارربران این مشکل رو داریم....
        موقع ریستو ارور3194..3014..فایل هاست و ادیت کردم وسط ریستور ارور1013 میده الانم توی ریکاوری مونده وبا تینی امبرلا هم از ریکاوری در نمیاد 2روزه دارم توی بخشهای انجمن میگردم ....با با greenpoison جیلبریک میکنم بازم هیچ اتفاقی نمیفته..روی2 تا سیستم هم امتحان کردم خواهش می کنم اگه میتونید کمکم کنید
        آیفون4 -4.2.1 ورژن آیتونزم 10.2.0.34

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan4 نمایش پست ها
          سلام وقت بخیر.

اساتید محترم انجمن لطفا" اگه راهی هست که انواع ارورها مانع ریستور نشن بفرمائید چون بنده و بسیییاری از کارربران این مشکل رو داریم....
          موقع ریستو ارور3194..3014..فایل هاست و ادیت کردم وسط ریستور ارور1013 میده الانم توی ریکاوری مونده وبا تینی امبرلا هم از ریکاوری در نمیاد 2روزه دارم توی بخشهای انجمن میگردم ....با با greenpoison جیلبریک میکنم بازم هیچ اتفاقی نمیفته..روی2 تا سیستم هم امتحان کردم خواهش می کنم اگه میتونید کمکم کنید
          آیفون4 -4.2.1 ورژن آیتونزم 10.2.0.34
          دوست من دوتا پست بالاتر رو نگاه کنی میبینی مشکل با جیلبریک حل شده
          شاید کامل جیلبریک نمیکنی
          اگه جواب نداد میتونی بری تو سایت تینی و برنامه fix recovery رو بگیر

نظر

نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
            بله عزیز اون تا نصفه میره و اول firmware update ارور میده و میاد بیرون
            سافت ور درست ریخته شده ولی فرم ورت همون قبلی مونده
            هیچ مشکلی هم پیش نمیاد
            خیالت راحت
            بعد ارور جیلبریکش کن

با سلام دوست عزیز کارهای رو که گفتی به ترتیب انجام دادم ولی در آخرFailed میشه:

نظر

نوشته اصلی توسط Arta33 نمایش پست ها
              با سلام دوست عزیز کارهای رو که گفتی به ترتیب انجام دادم ولی در آخرFailed میشه:
              یه مقدار وضعیت اینترنت خرابه
              چون برا جیلبرک احتیاج به اینترنت داره از چیز پی استفاده کن

نظر

سلام
                من گوشیمو ریستور کردم به 4.2.1 البته 4.2.1 بود از دوباره ریستور کردم الان تو حالت ریکاوری مونده .خاموش میکنم باز به حالت ریکاورد میره .
                tinyumberella رو استفاده کردم ولی باز همین جوری میشه .میشع راهنماییم کنید .ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط david gilmour نمایش پست ها
                  سلام
                  من گوشیمو ریستور کردم به 4.2.1 البته 4.2.1 بود از دوباره ریستور کردم الان تو حالت ریکاوری مونده .خاموش میکنم باز به حالت ریکاورد میره .
                  tinyumberella رو استفاده کردم ولی باز همین جوری میشه .میشع راهنماییم کنید .ممنون
                  من هم همین مشکل را دارم با tinyumberella گوشی را از حالت ریکاوری در میارم ولی دوباره روی ریکاوری میرود و بالا نمی اید ولی با فریمور های پایین تر و بالاتر مشکلی ندارم .

نظر

نوشته اصلی توسط masoud20m نمایش پست ها
                    من هم همین مشکل را دارم با tinyumberella گوشی را از حالت ریکاوری در میارم ولی دوباره روی ریکاوری میرود و بالا نمی اید ولی با فریمور های پایین تر و بالاتر مشکلی ندارم .
                    حداقل 100000000000 بار گفته شده که برای دراومدم از ریکاوری تو 4.2.1 باید جیلبریک کنید یا برنامه fix recovery رو استفاده کنید

نظر

• من از همه دوستان متشکرم. مشکل من اینجا بود که پس از ادیت هاست آیتونز را ریستارت نمی کردم. پس از ریستارت درست شد. (آپدیت از 4.2.1 به 4.3.1 )

نظر

• نوشته اصلی توسط david gilmour نمایش پست ها
                        سلام
                        lمنم همین مشکلو داشتم چند تا ار میتونی بلی یا به ورژن های بالاتر مثل 4.3 یا 4.3.1 بری یا اری رو که میگم بکنی اول tiny را باز میکنی greenpioson را هم باز میگذاری آماده وقتی exit erecovery را زدی گوشی خاموش شد سریع میبری به dfu mode اگه گوشی روشن بشه هسته ی سیستم عامل میاد بالا و دیگه به dfu نمیره پس وقنی به dfu میره که هستش بالا نیاد و شما 2 تا 3 ثانیه وقت دارید آنگاه جیلبریک نید موفق باشید 100% تست شده منبع sinfuliphone
                        ویرایش توسط mahdiagha1392ok : https://i-phone.ir/forums/member/32685-mahdiagha1392ok در ساعت 31-03-2011, 03:05 PM

نظر

• دوستان من مشکلم حل شد.فایل host رو باز کنید و gs.apple.com رو کلا پاک کنید,یعنی هیچ اثری از gs.apple.com نباشه.100% مشکلتون حل میشه.

نظر

• آقایون چرا fix recovery tiny umbrella واسه ورژن 34.3.1 کار نمیده؟؟
                            تا اجراش میکنم ارووووووووووور میده مینویسه not found
                            میشه یکی لینک برنامه درستشو بزاره؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirpooya1991 نمایش پست ها
                              آقایون چرا fix recovery tiny umbrella واسه ورژن 34.3.1 کار نمیده؟؟
                              تا اجراش میکنم ارووووووووووور میده مینویسه not found
                              میشه یکی لینک برنامه درستشو بزاره؟؟؟

اون فايلي رو كه not found ميزنه بايد از اينترنت دانلود كني
                              حجمش كمه
                              يه سرچ تو اينترنت بكن پيدا ميكني
                              توي يه فروم ديگه ايراني آموزششو ديدم يادم نيست اسمشو
                              ولي مربوط به حل ارور 1013 بود دوست من

Good luck باشي!

I'm with iPhone n Tapatalk.
                              iOS 4.3.1

نظر

• erorre 2003
                                کسی میتونه کمک کنه؟ دارم گوشیو ریستور اپدیت میکنم این پیغامو میده

نظر

صبر کنید ..
                                X