اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع ارور 1013 هنگام آپدیت به ios 4.2.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

روشی که دوستان لطف کردن کاملا جواب میده

نظر

پست 1 آپدیت شد روش دوم که دستی هستش طی کنید و همچنین نحوه پیدا کردن فایل هاست در مک و ویندوز اضافه شد

نظر

خوب شاید برای بعضی دوستان واضح نباشه
        منظور اینه که HOst باید به حالت اول برگرده و انتهای متن # اضافه بشه

نظر

نوشته اصلی توسط shams
          فضولی نباشه اماتو دوتاعکس راحت میشه روش دستی روتوضیح داد.
          توعکس اول حالت دست نخورده.
          توعکس دوم حالت تغییرداده ای که باید save بشه.
          من خودم هنوزکه هنوزه باerror1013 دارم سروکله میزنم وولکن نیست.(ویستا)
          ولی وقتی آیفون روبه کامپیوتردیگه وصل میکنم (اکس پی)راحت رستورمیشه.
          اماچه فایده توکامپیوتراکس پی هیچ اطلاعاتی نیست ومیل ودفترچه تلفن و.....همه خالیه.
          دوباره که وصل میکنم به ویستا واقدام به رستورمیکنم دوباره error1013 میادو..........
          تمام خطوط gs.apple.com رو از فایل هاستت پاک کن
          People!There is no way in the middle...

نظر

نوشته اصلی توسط shams
            فضولی نباشه اماتو دوتاعکس راحت میشه روش دستی روتوضیح داد.
            توعکس اول حالت دست نخورده.
            توعکس دوم حالت تغییرداده ای که باید save بشه.
            من خودم هنوزکه هنوزه باerror1013 دارم سروکله میزنم وولکن نیست.(ویستا)
            ولی وقتی آیفون روبه کامپیوتردیگه وصل میکنم (اکس پی)راحت رستورمیشه.
            اماچه فایده توکامپیوتراکس پی هیچ اطلاعاتی نیست ومیل ودفترچه تلفن و.....همه خالیه.
            دوباره که وصل میکنم به ویستا واقدام به رستورمیکنم دوباره error1013 میادو..........
            ببینید شما وارد HOST که شدید باید به حالت اول برش گردونید مثله عکس زیر

بعد اخر نگاه کنید # اضافه شده
            باید اون # وارد کنید همین بعد هم Save و بعدم رستور
            حتی تو دانگیرید نیازی به تغییرات HOsT نیست

نظر

نوشته اصلی توسط shams
              ممنونم i-Mehrdad جان.حالا یه سئوال دیگه.برای بازکردن host وادیت ازچه برنامه ای بایداستفاده کنم.
              چون درحالت عادی(ویندوز) این فایل قابل بازکردن نیست .
              روی فایل رایت کلیک کنید و Open With رو بزنید و با Notepad فایل Host رو باز کنید تا بتونید ادیتش کنید.

نظر

دوستان منم دقیقا فایل هاست رو توی وینودوز ادیت کردم و اون 2 خط رو پاک کردم اما مشکل همچنان ادامه داره

نظر

نوشته اصلی توسط amir_hma نمایش پست ها
                  دوستان منم دقیقا فایل هاست رو توی وینودوز ادیت کردم و اون 2 خط رو پاک کردم اما مشکل همچنان ادامه داره
                  مشکل من حل شد . دقیقا نمیدونم چرا چند بار اول نمیشد . اما برای دوستانی که بعد از ادیت همین مشکل رو دارن من بعد از ادیت آیتونز رو نبسته بودم. یه بار آیتونز رو ریستارت کردم فکر کنم درست شد.
                  به هر حال ممنون از شما

نظر

نیازی به پاک کردن هیچ چیزی نداری فرمرور اصلی 4.2.1 رو دانلود کن مخصوص گوشیت بعد با آیتونز ریستور کن گوشی هیچ مشکلی نداره که ارور 1013 میگیری مشکل از طرف اپل هستش

قبل ریستور به 4.2.1 اول پست 1 رو خوب بخون مراحل روش دستی رو طی کن فایل هاست رو ویرایش کن تا هنگام ریستور ارور 1013 نگیری

اگه هم که میخوای رو همین 4.1 بمونی موردی نیست و نیازی هم به ویرایش فایل هاست نداری

فعلا به 4.2.1 نبر که جیلبریکش مشکلاتی داره یعنی بعد هر بار خاموشی گوشی برای روشن کردنش نیاز به پی سی داری تا بالا بیاد چون جیلبریکش از نوع tethered هستش فعلا هکر ها در تلاشند تا جیلبریک از نوع untethered بیرون بدن پس فعلا صبر کن تا یک جیلبریک درست حسابی و تضمین شده ریلیز بشه

نظر

اگه آیفون 4 درای باید هاست رو تغییر بدی تا به 4.2.1 بتونی ببری

نظر

نوشته اصلی توسط shams
                        این تذکرت خدایی سپاس داره!
                        حالا یه سئوال!اینکاربه خاطراینه که چون قبلا جلبریک کردیم باید این فایل رو
                        تغییربدیم؟یااینکه نه چه جلبریک شده باشه چه نشده باشه بایداین فایل رو
                        تغییرداد؟
                        هیچ فرقی نداره و به جیلبریک مربوط نمیشه چه جیلبریک شده و چه نشده باید تغییرش بدی

نظر

نوشته اصلی توسط shams
                          i-Mehrdad جان من این host روباnote padبازکردم وطبق عکسی که لطف کردی تغییرش دادم
                          ولی توفولدرمربوطه saveنمیکنه.اگراین فایل مادرروازاین فولدرdeleteکنم وفایل دستکاری شده رو
                          وارد این فولدرکنم ردیفه؟یااینکه حتمابایدبازشده این فایل درفولدرمربوطه روتغییربدم.
                          ویندوزم ویستاست وراه نمیده.
                          Drag بکنش توی دستکتاپ , ادیت کن دوباره برش گردون سر جاش

نظر

دوستان من با این که ایران نسیتم همین مشکل را داشتم و حتی ریستور هم نمی تونستم بکنم ولی بدون این کار ها با یک پی وی ان حل شد و الان به روزه
                            with

نظر

عجیبه که با این پسته خوبی که ادریس زده چرا دیگه هنوز سوال هست!

نظر

نمیشد همین فایل هاست رو یکی اماده کنه . اپلود کنه همه استفاده کنیم؟
                                من ویندوز سون دارم
                                تمام این کارهار و کردم
                                بازم ارور میده

نظر

صبر کنید ..
                                X