اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیفون 4 در 4.2.1 با Redsn0w 0.9.6b4 tethered

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ای بابا ؟چرا جواب نمیدید ؟

من میخوام لینک سالم ؟ برای ویندوز ؟ لینک پست 1 خرابه ؟ میخوام جیلیبریک کنم مهم نیستش که با ئیندوز بخوام هر بار روشنش کنم

نوشته اصلی توسط naim697 نمایش پست ها
    redsn0w_win_0.9.6b4.zip برای ویندوز خرابه ؟ یکی لینک سالم بذاره ؟ --در ضمن من 4.2.1 دارم ایفون4 ایا میتونم با این

روی ویندوز جیلیبریک کنم ؟

نظر

• من با redsn0w_win_0.9.6rc8 روی ایفون انجام دادم ولی سایدا امده ولی رنگش سفید هستش ؟ و توش نمیره ؟

مشکل کجاست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط naim697 نمایش پست ها
        من با redsn0w_win_0.9.6rc8 روی ایفون انجام دادم ولی سایدا امده ولی رنگش سفید هستش ؟ و توش نمیره ؟

مشکل کجاست ؟
        یک بار دیگه باید جیلبریک
        کنید و این بار فقط تیک just boot tethered رو بزنید .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

• با سلام به دوستان و با اجازه مدير محترم روزبه عزيز

ميخوام مراحل کار رو به ترتيب يکبار ديگه تکرار کنم براي دوستاني که مشکل داشتند
          اين روش براي جيلبرک کردن iOS4.2.1 از طريق ويندوز هست که نهايتا Tetheredهست يعني بعد از خاموش شدن گوشي بايد با Redsn0w روشن کنيد در غير اينصورت برنامه هاتون کار نميکنن
          پيش نياز ها:
          Redsn0w نسخه 0.9.6B4
          iOS گوشي نسخه 1_4.2.1_8C148_Restore.ipsw
          شروع کار:
          1 برنامه Redsn0w اگه قراره تو محيطي غير از XP اجرا بشه مثلا ويندوز 7 بايد با شرايط اکس پي اجرا بشه

2- برنامه Redsn0w را اجرا کنيد ، آدرس iOS گوشي نسخه 1_4.2.1_8C148_Restore.ipsw را مسيردهي کنيد و منتظر باشد تا با موفقيت بازيابي شود

3- ادامه دهيد تا کرنل ساخته شود

4- گزينه اول Install Cydia رو انتخاب کنيد

5- ادامه دهيد ، در اين مرحله بايد گوشيتون رو خاموش کنيد و به DFU ببريد و برنامه خودش تو مرحله بعد راهنمايي ميکنه

6- اول 3 ثانيه دکمه پاور رو نگهداريد بعد 10 ثانيه همزمان پاور و هوم بعدش پاور رو رها کنيد به مدت 15 ثلنيه فقط هوم رو نگهداريد تا بره به حالت DFU

7- تو مرحله بعد فايل به گوشي ارسال ميشه

8- تو گوشيتون مراحل جيلبريک رو ميبينيد و کار تموته تا اينجا

خوب گام اول تموم شد ، اما مشکل اينجاست که سايديا ايکونش سفيده و ساير برنامه ها هم باز نميشن بنابراين گام دوم رو انجام ميديم
          9- در اين گام کليه مراحل 1 تا 8 را اجرا کنيد با اين تفاوت که در مرحله 4 فقط گزينه چهارم يا Just boot tethered right now را انتخاب کنيد و مراحل را تا آخر مثل گام اول ادامه بديد تا مشکل اجراي سايديا و برنامه ها هم حل بشه.

اميدوارم از جيلبريک گوشيتون راضي باشين ، ضمنا من اينجا از عکسهاي سايت استفاده کردم که ممکنه تو عکس يه ورژن ديگه از Redsn0w باشه اما شما حتما از Redsn0w نسخه 0.9.6B4
          استفاده کنيد

در آخر تشکر يادتون نره
          ویرایش توسط ab_ir_007 : https://i-phone.ir/forums/member/43655-ab_ir_007 در ساعت 08-02-2011, 11:47 AM

نظر

• با عرض سلام
            من گوشیمو با redsnow 0.9.6b6 جیلبریک کردم و وقتی کار ها تمام شد Just boot tethered right now هم کردم و درست شد و سایدا کار می کرد و سورس cydia.hackulo.us هم ادد کردم و appsync +4 را هم ریختم و نصب کامل تمام شد نوشت reboot divice و من هم زدم داشت reboot می کرد ولی دیگه کار نمی کنه و ارم اپل روی صفحه است و هیچ کاری نمی کنه و من نمی دونم باید چی کار کنم حتی نمی تونم دوباره Just boot tethered right now این کار رو هم انجام بدم (بدون اتصال به کامپیوتر خاموش می شود ولی به محض اینکه به کامپیوتر وصل می شود با این که خاموش هم باشد ارم اپل می اید)
            گوشیم هم 4.2.1 است
            لطفا کمک کنید
            با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط mfor نمایش پست ها
              با عرض سلام
              من گوشیمو با redsnow 0.9.6b6 جیلبریک کردم و وقتی کار ها تمام شد Just boot tethered right now هم کردم و درست شد و سایدا کار می کرد و سورس cydia.hackulo.us هم ادد کردم و appsync +4 را هم ریختم و نصب کامل تمام شد نوشت reboot divice و من هم زدم داشت reboot می کرد ولی دیگه کار نمی کنه و ارم اپل روی صفحه است و هیچ کاری نمی کنه و من نمی دونم باید چی کار کنم حتی نمی تونم دوباره Just boot tethered right now این کار رو هم انجام بدم (بدون اتصال به کامپیوتر خاموش می شود ولی به محض اینکه به کامپیوتر وصل می شود با این که خاموش هم باشد ارم اپل می اید)
              گوشیم هم 4.2.1 است
              لطفا کمک کنید
              با تشکر
              دوست من این جیلبریک زیادی قدیمی شده
              شما با greenpoison جیلبریک کن که untether هست

نظر

• ١. دوست عزيز شما ميتونيد برنامه ديگه براي جيلبريك استفاده كنيد كه ديگه اين مشكل براتون پيش نياد
                ٢. در اين نوع جيلبريك بعد از هر بار خاموش شدن گوشي شما بايد گوشي رو به حالت DFU ببريد و از طريق برنامه redsn0w و گزينه just boot tethered right now دستگاه رو بوت كنيد
                موفق باشيد

نظر

• خوب الان من نمی تونم هیچ کاری انجام بدم و فقط یه ارم اپل روی صفحه است . نمی توانم هیج کاری بکنم
                  لطفا کمک کنید
                  درست میشه ؟؟؟

نظر

• روزبه جان چرا نسخه tethered بعد از هر بار خاموش شدن باید به کامپیوتر وصل بشیم؟؟؟

نظر

• من گوشیم iphone4 هستش قبلا دادم بیرون برام جیلبریک کردن حالا دیگه نمیتونم برنامه بریزم میخوام خودم جلبریک کنم باید چکار کنم در ضمن ورژن گوشیم 6-0-1 هستش لطفا کمک کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط amirsingle نمایش پست ها
                        من گوشیم iphone4 هستش قبلا دادم بیرون برام جیلبریک کردن حالا دیگه نمیتونم برنامه بریزم میخوام خودم جلبریک کنم باید چکار کنم در ضمن ورژن گوشیم 6-0-1 هستش لطفا کمک کنین
                        اگه منظورتون با ایتونزه از سیدیا appsynch for ios5 رو ازسورس انجمن نصب کنید
                        ویرایش توسط I-GEM : https://i-phone.ir/forums/member/39656-i-gem در ساعت 02-06-2013, 09:31 PM
                        زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

صبر کنید ..
                        X