اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه راه اندازی Find My iPhone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه راه اندازی Find My iPhone

ویرایش توسط iAmir : https://i-phone.ir/forums/member/8981-iamir در ساعت 25-10-2011, 09:25 PM

یعنی چی به یک ایفون 4 برای اکانت مجانی نیاز داریم؟ یعنی با 3gs نمیشه ساخت؟

نظر

من ۴.۱ دارم آپریت کنم؟؟؟ می ارزه؟

نظر

شرمنده دوستان پست های اضافی حذف شد.
        مهم اینه که موضوع اطلاع رسانی بشه حالا چه کسی نویسندنش باشه خیلی اهمیت نداره زشته دیگران ببینند.

نظر

برای استفاده از این سرویس روی دستگاههای قذیمی تر فقط کافیه بار اول اکانتتون رو تو یک دستگاه جدید باز کنید و به سرویس کانکت بشید.بعد از اون میتونید با دستگاه خودتون از این سرویس استفاده کنید
          People!There is no way in the middle...

نظر

دوستان یه سوال فنی!
            من میخوام بدونم اگه رباینده محترم آیفون ما رو برای امری خیر چند روزی یا برای همیشه ربود؟!
            میتونیم پیداش کنیم، یعنی برای اینکه پیداش کنیم نیازه که گوشی رو رباینده ی عزیز به اینترنت وصل کنه یا نه فقط روشن باشه؟
            و اگه نیاز به اینترنت نداره، با رستور کردن گوشی و پاک شدن برنامه باز هم میشه پیداش کرد یا نه نیازه که برنامه هم روش باشه؟؟؟
            با تشکر
            ویرایش توسط iMakoran : https://i-phone.ir/forums/member/26760-imakoran در ساعت 23-11-2010, 08:36 PM

نظر

حالا من كه آيفون 4 نداريم چه كنم؟هيچ كسي هم نميشناسيم داشته باشه.

نظر

سلام یعنی من که الان ایپد دارم نمیتونم از این سرویس استفاده کنم؟
                اکانت ایتونز میشه به عنوان apple ID استفاده کرد؟

نظر

میشه یکم راجب apple ID بیشتر توضیح بدید؟؟ من واسه ichat یه اکانت ساختم که اخرش mac@ داره. apple ID همینه؟ اینو قبول میکنه؟

ممنون

نظر

میشه یکم راجب apple ID بیشتر توضیح بدید؟؟ من واسه ichat یه اکانت ساختم که اخرش mac@ داره. apple ID همینه؟ اینو قبول میکنه؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط kooshai نمایش پست ها

ممنون
                      بله میشه

نظر

سلام ...
                        من که آیفون 3gs دارم باید چیکار کنم ؟! یعنی نمی تونم استفاده کنم ؟!
                        ممنونم ...!

نظر

نوشته اصلی توسط soroushM نمایش پست ها
                          سلام ...
                          من که آیفون 3gs دارم باید چیکار کنم ؟! یعنی نمی تونم استفاده کنم ؟!
                          ممنونم ...!
                          تا اونجا که من می دونم این یکی از سرویس ها mobile me هست که تو هر آیفون و آیپادتاچ و ای پدی کار می کنه
                          اصلا هم مهم نیست که ایفون 4 باشه یا نه
                          این تاپیک شاید به دردتون بخوره
                          Mobile me ( تجربه خودم از آن) و فروش اکانت آن - سايت تخصصي موبايل

نظر

روی گوشی من میتونم ببینم ولی از مک نمیشه mobile me این اکانته من رو که مله اپله نمیشناسه

نظر

روى ٤.٢.١ جواب نميده درسته؟

نظر

صبر کنید ..
                              X