اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه راه اندازی Find My iPhone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط sami_1985 نمایش پست ها
    آقا ميگه no location availeble !!!
    چه کنم؟حدود 3 ماه پيش اکانت ساختم و نشون داد،اما الان که اومدم چک کنم،اين پيغام رو ميده!
    کسی نبود که بدونه قضيه چيه؟

نظر

اقا من که هرکاری کردم نشد با وی.... هم زدم نشد
      دوستانیکه میگن کار کرد یه اموزش کامل بدن
      روال معمولی باید جواب بده اخه کاری نداره ولی نمیشه جالبه

نظر

اگه میتونید از یک اکانت دیگه استفاده کنید
        درکل بگیر نگیرش خیلی زیاده بعضی وقت ها هم فقط با ریستور حل میشه مثل مشکل من که ایفونمو نمیتونست ردیابی کنه بعد از ریستور درست شد قبل هرکاری بگی کردم.

نظر

سلام من اين تاپيك رو ديدم گفتم منم نظرات خودم رو بگم:
          ١- اين سرويس مال ios 5 نيست منظورم اينه كه قبلا هم براي آيپاد و آيفون ٤ فعال بود ولى تو ios 5 براى 3gs هم گذاشت .
          ٢- من از آنجا كه سوئد زندگى ميكنم و محصولات اپل رو تو هر خونه اى حداقل يك دونه ميتونى پيدا كنى بر عكس كاربران ايرانى كه تا يك دوايس اپل ميخرند تو يك هفته يك دولوپر تمام عيار از آب درميان ، كاربران اينجا كاربران عادى كه از ١٠٠ نفر شايد يك نفر ندونه حتى جيل بريك چي هست.
          ٣- اين سرويس از آنجا كه همه اپراتورها حداقل ٤ m/s اينترنت 3G به مشترى ميدن همه جا به خوبى كار ميكنه ، حتى اگه 3G هم خاموش باشه كار ميكنه چون اينترنت GPRS با اينترنت حدود ٥١٢ kb/s هميشه موجوده . پس هميشه از سرويسهاى تحت وب ازجمله skype and another messenger , iMassage, find my device , find my friends , backup and download from iCloud , viber , facetime, and .......
          ٤- تو يك كلام آيفون با اينترنت 3G رو عشقه

اينو نوشتم بگم بيشتر مشكلاتى كه در ايران براى سرويسهاى تحت وب اپل مطرح ميشه از اپل نيست از مشكلات سرويس نت هست .

,

نظر

نوشته اصلی توسط kurd-iphone نمایش پست ها
            سلام من اين تاپيك رو ديدم گفتم منم نظرات خودم رو بگم:
            ١- اين سرويس مال ios 5 نيست منظورم اينه كه قبلا هم براي آيپاد و آيفون ٤ فعال بود ولى تو ios 5 براى 3gs هم گذاشت .
            ٢- من از آنجا كه سوئد زندگى ميكنم و محصولات اپل رو تو هر خونه اى حداقل يك دونه ميتونى پيدا كنى بر عكس كاربران ايرانى كه تا يك دوايس اپل ميخرند تو يك هفته يك دولوپر تمام عيار از آب درميان ، كاربران اينجا كاربران عادى كه از ١٠٠ نفر شايد يك نفر ندونه حتى جيل بريك چي هست.
            ٣- اين سرويس از آنجا كه همه اپراتورها حداقل ٤ m/s اينترنت 3g به مشترى ميدن همه جا به خوبى كار ميكنه ، حتى اگه 3g هم خاموش باشه كار ميكنه چون اينترنت gprs با اينترنت حدود ٥١٢ kb/s هميشه موجوده . پس هميشه از سرويسهاى تحت وب ازجمله skype and another messenger , imassage, find my device , find my friends , backup and download from icloud , viber , facetime, and .......
            ٤- تو يك كلام آيفون با اينترنت 3g رو عشقه

اينو نوشتم بگم بيشتر مشكلاتى كه در ايران براى سرويسهاى تحت وب اپل مطرح ميشه از اپل نيست از مشكلات سرويس نت هست .

,
            درسته دوست عزیز که این سرویس قبلا برای 3جی اس ارائه نشده بود ولی ما روی 3جی اس ، فریمور4 نیز ازش استفاده میکردیم! :d

نظر

سلام
              نمیدونم خوش شانس هستم یا نه ... ولی برنامه برای من کاملا درست و دقیق کار کرد و موقعیت من رو روی نقشه کاملا نشون داد ... خیلی جالب هستش
              فقط دقیقا نمیدونم که باید حتما به اینترنت وصل باشی یا نه ....؟ چون موقعیت 3 ساعت قبل من رو نشون داد که همون منزل خودم بود.
              از طریق سایت یک پیام هم فرستادم و گزینه فعال بودن صدا را هم زدم ... بعد از چند لحظه یک اس ام اس با یک زنگ مخصوص دریافت کردم .
              خیلی سرویس جالبی هستش.
              کارهایی که کردم این بود:
              روی گوشی در مسیرSetting/Location Services/Find My Iphone
              هر دو گزینه Find My Iphone و Status Bar Icon را روشن کردم
              داخل گوشی با اکانتی که برای اپل دارم در iCloud ساین شدم
              از طریق ( برنامه هایی که خودتون میدونید ) وارد سایت Mobile.me شدم
              در این سایت هم با همان اکانت اپل دوباره ساین شدم و پایین صفحه گزینه Open iCloud.com را زدم ( تصویر ضمیمه 111 )
              بعد صفحه ای باز شد مطابق تصویر ضمیمه شماره 222
              بقیه کارها هم که در تصویرمعلومه .....
              امیدوارم که سایر دوستان هم بتونند از این سرویس استفاده کنند
              تا یادم نرفته بگم که گوشی من آیفون 4 با ios 5 هستش
              ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 26-10-2011, 02:28 AM

نظر

سلام من ایفون 3جی اس دارم ورژن 4.3.3 همه مراحل رو هم رفتم ولی موقعیت ایپدم رو نشون میده و مسیج هم براش میرسه ولی ایفونم رو بصورت افلاین نشون میده .لطفا راهنمایی کنید جی پی اس و وای فای ام هم روشن هست . متشکرم

نظر

MobileMe: Troubleshooting Find My iPhone

نظر

یکی کمک کنه که این مشکل رو داشته.کمک.......… کمک………… کمک…………

نظر

یکی نیست کمک کنه

نظر

نوشته اصلی توسط toraj123 نمایش پست ها
                        سلام من ایفون 3جی اس دارم ورژن 4.3.3 همه مراحل رو هم رفتم ولی موقعیت ایپدم رو نشون میده و مسیج هم براش میرسه ولی ایفونم رو بصورت افلاین نشون میده .لطفا راهنمایی کنید جی پی اس و وای فای ام هم روشن هست . متشکرم
                        صددر صد بیس باند گوشی شما ۶.۱۵.۰۰ هست. که در اینصورت بعلت اینکه این بیس باند مال آیپده توی آیفون متاسفانه جی پی اس کار نمیکنه

نظر

صبر کنید ..
                        X