اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه راه اندازی Find My iPhone

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آقا من الان ای پاد 4 دارم
    کار می کنه؟

نظر

وقتی نیاز به اینترنت داره در نتیجه به درد ایران نمیخوره!
      من اکانتشو تریالشو روی iOS 4.1 الان روی iPhone 4 نصبیدم جالبه اما گفتم به شرط و شروط ها!
      ضمن اینکه طرف میتونه 3 سوت گوشیو ببره DFU یا recovery mode و با ریختن ios جدید همه چیز میپره!!
      اون چیزیم که توی نقشه نشون میده یه نقطست اصلا نمیشه فهمید گوشیتون دست کیه!!
      ویرایش توسط apple4u : https://i-phone.ir/forums/member/37299-apple4u در ساعت 26-12-2010, 12:44 PM

نظر

به دلیل پاک شدن عکس*ها از سرور SparksuN، دوباره آپلود شدند

نظر

طریقه درست کردن اکانت موبایل می هم توضیح بدید خواهشا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

خیلی جالبه ولی حیف که فقط اینترنت می خواد.من تونستم به گوشیم پیغام بفرستم و passcode بزارم روش

نظر

نوشته اصلی توسط hamidr65 نمایش پست ها
              کسی جواب ما رو نمیده
              برای ارسال پیغام یا گذاستن پسورد و یا پاک کردن اطلاعات شخصی حتمی باید به اینترنت وصل باشه و حتی برای دیدن موقعیت گوشی باید طرف که مثلا گوشی رو دزدیده به اینترنت وصل باشه که شما بتوانید موقعیت او رو مشاهد کنید .

او نایی که می گن بدون اینترنت می شه موقعیت رو مشاهده کرد لطفا یکم بیشتر توضیح بدن

نظر

امیر جان، من روی آیپدم هم تونستم فعالش کنم، اگه میتونی اینو به پست اول اضافه کن، اسم تاپیک رو هم ویرایش کن، که بقیه دوستان هم بتونن استفاده ببرن.

فقط باید آیپد هم 4.2.1 باشه.
                ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 01-03-2011, 02:52 AM

نظر

سلام
                  آقا من که خیلی هیجان زده شدم! شماهارو نمیدونم. این یکی از اعجاب انگیزترین سرویسای Apple بود که دیدم
                  موقعیت iPhone , iPad منو که دقیق نشون داد.
                  راستش فقط چند دقیقه به صفحه لبتاپم نگاه میکردم که داشت منطقه ای که آی پدم بود رو درست نشون میداد.
                  امیدوارم شماهم فعال کنید و لذت ببرید.
                  امیرجان دلم نیومد فقط سپاس رو بزنم واقعا ازت متشکرم.

نظر

سلام. دوستان برای من فقط وقتی میخواد لوکیشن رو نشون بده میگه location is not availaible .چرا؟

نظر

وقتی* اپل اید رو میزنم MobileMe** میگه ( The mobileMeTerms of Service have changed ) ، رفتم توی ایمیلم واسم یک پیغام اومده بود که (verify now ) کن ، منم انجام دادم ,بد جواب داد که الان اپل اید شما ( verify ) هست، ولی* دوباره زدم تو ( MobileMe) بازم امون اخطار قبلی رو داد .
                      آیفون ۴ ورژن ۴.۲.۱

نظر

کمک دوستان برای ساخت اکانت موبایل می

از دوستان خواهش می کنم اگی امکانش هست روش ساخت اکانت برای موبایل می را بگن
                        ممنونم.

نظر

اکانت موبایل می ۹۹ دلار هست که با مالیات رو ای چیزا حدود ۱۱۰ دلار میاد
                          این اکانت فری نیست
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

من اکانت itunes دارم و باهاش از آیتونز خرید میکنم ولی وقتی داخل سایت mobile me میزنم وارد نمیشه!!!!!!
                            اکانت من باید بعد از @ چی داشته باشه؟
                            آخه من وقتی با آیتونز وارد میشم user name رو میزنم dontsee ولی پسوندی نداره......!!!!!!!! یعنی بعد از @ چیزی نمیزنم

نظر

نوشته اصلی توسط sina-iphone نمایش پست ها
                              سلام. دوستان برای من فقط وقتی میخواد لوکیشن رو نشون بده میگه location is not availaible .چرا؟
                              کسی نمیتونه کمک کنه؟

نظر

جواب مارو کسی نمیده؟

نظر

صبر کنید ..
                                X