اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عجیبترین کارهایی که با آیفون یا آیپد کرده اید؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عجیبترین کارهایی که با آیفون یا آیپد کرده اید؟

این تاپیک برای به اشتراک گذاری روشهای خلاقانه بهتر استفاده کردن از آیفون یا آیپد است.
    خیلی وقتها ما برای حل مشکلات راه حل های ابتکاریی رو ابداع میکنیم که توش از آیپد یا آیفون هم استفاده کردیم!
    People!There is no way in the middle...

من خودم همیشه از پشت آیپاد تاچم به عنوان آینه استفاده میکنم!
    یا موقعی که توی کارگاه لازم میشه تراز بعضی قسمتهای کار رو پک کنم از آیپاد استفاده میکنم!
    ویرایش توسط saeedm_99 : https://i-phone.ir/forums/member/12619-saeedm_99 در ساعت 19-11-2010, 10:22 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sarukhan
      یادمه یه 2g داغون داشتم که توی یه درگیری ازش به عنوان سلاح استفاده کردم :d
      چه ساتفاده ی بهینه ای .
      من خودم از ایمیلش خیلی استفاده میکنم فکر میکنم بهترین چیزی هست که میشه 4 تا 6 تا ایمیل رو با هم چک کنه. ( البته فعلا این به نظرم رسید )

نظر

من یه بار با برنامه wherephone که وقتی سوت میزنی صدای حیوونا رو درمیاره کار بد جالبی کردم .
        آیفونمو گذاشتم زیر مبلی که مادرم نشسته بود و رفتم اونور سوت زدم که یهو صدای گربه از زیر مبل بلند شدو ...... کتکی خوردیم و ادب شدیم

نظر

من یک سری آیفون رو با آرم بند بردم سره کلاس و " Talking Carl " رو روشن کردم معلم یهو داد زد بعد صدا در اوومد بعد شوت شدیم از کلاس بیرون چون معلم فکر کرد اداشو در آوردیم

نظر

راه های ابتکاری:
            استفاده از نرم افزارهای رسم نمودار سهمی از جمله : QuadMaster , GraphCalc برا امتحان حسابان کارآمد ه!
            استفاده از دانشنامه برای امتحان ها از جمله تاریخ
            کمک گرفتن از note ها و سرچ برای ترجمه های شعر های ادبیات
            استفاده از جدول مندلیف
            و عجیب ترین کار استفاده از وای فای مدرسه !
            ویرایش توسط tayeb_po : https://i-phone.ir/forums/member/19393-tayeb_po در ساعت 19-11-2010, 11:25 PM

نظر

نوشته اصلی توسط tayeb_po نمایش پست ها
              راه های ابتکاری:
              استفاده از نرم افزارهای رسم نمودار سهمی از جمله : Quadmaster , graphcalc برا امتحان حسابان کارآمد ه!
              استفاده از دانشنامه برای امتحان ها از جمله تاریخ
              کمک گرفتن از note ها و سرچ برای ترجمه های شعر های ادبیات
              استفاده از جدول مندلیف
              و عجیب ترین کار استفاده از وای فای مدرسه ! :d
              مدرسه ما کلا با 2تا کامپیوتر داره . وای فای از کجا بیاریم

نظر

من به وسيله مولتي تسك مچ كسايي كه تو اس ام اس هاي آدم سرك ميكشنو گرفتم ميدونم عجيب نسيت ولي خوب ١كي از امكانات آيفونه ديگه

نظر

جالبترینش این بود که با اون برنامه ی کذایی اسکن بدن
                  یکی از همسایه ها رو داغون کردم گذاشتم کنار :d
                  بنده خدا فک میکرد واقعاَ انگشتش در رفته و دیگه واسه ی جا انداختن دیر شده
                  آخه از آیفون براش یه غول ساخته بودم
                  یه غول فرا تصور
                  ویرایش توسط soheil3G : https://i-phone.ir/forums/member/9099-soheil3g در ساعت 20-11-2010, 12:00 AM

نظر

من روي ٢جيم يه كاراي ميكردم كه مجبور ميشدم روزي سه تا ٦ بار ريستور كنم
                    همش كدهاي ايفون رو تغيير ميدادم و به چيزاي جالبيم حتي رسيدم
                    داخل سيستم يه چيزايي ديدم به هيچكي نميگم يه يه رازه بزرگه كه فقط منو استيو ازش خبر داريم
                    جدي ميگم
                    من تمهاي عجيب غريب براش ميساختم
                    تمهاي پولي رو با هم ميكس ميكردم و يه چيز خدا توش در ميوردم
                    حيف نميتونستم واسه شما رو سايت بزارم چون واقعا ٦ تا ٧ ساعت نصبش كار ميبرد

روي اين ايفون ٤ خيلي تغييرات ميبينم كه واقعا پيچيده شده و بيشتر وقت نميكنم ببينم چجوريه
                    راستش خيلي حرف دارم باقيشو تو پستاي ديگه ميگم خيلي طولانيه
                    ویرایش توسط arefff : https://i-phone.ir/forums/member/16548-arefff در ساعت 20-11-2010, 12:12 AM

نظر

حالا که همه گفتم بزار منم بگم.................

من از آیفون:

یکبار به عنوان ماشین حساب سر امتحان شیمی + یکبار هم با ssh از طریق وایرلسبه آیفون یه بنده خدایی وصل شدم و 1 ساعتی اذیتش کردم!
                      جدیدترین اخبار تکنولوژی در هر زمینه ای .....

نظر

با برنامه ی زیپو که یک فندک هست سر شلوغ ترین 4راه سیگار دوستمو روشن کردم که مردم جفت 6 اوردن یا جلوی یکی از بچه ها روی ایفونم سیگار خاموش کردم بنده خدا گفت بابا مایدار چون نمیدونست کاریش نمیشه ماهم یواشکی خندیدیم

نظر

یه بازی به نام slant که در مورد نظریه گراف واونو نشنون معلم ریاضیم دادم خلاصه کف کرد !
                          من با ایفون زیاد کار نمی کنم ولی تو مدرسه کل flight control می ذارم !
                          یه برنامه ی ورزشی بنام cyclemeter که با هاش میرم دوچرخه سواری اگه خدا بخواد می خوام توش رکورد بزنم و ثبت بشه تا بتونم برم تیم ملی !

نظر

من روز عروسی برادرم محض کم نیاوردن یک برنامه گره کراوات دانلود کردم و به 5 روش کراوات همه رو گره زدم!
                            مال خودم رو که گره میزدم جلوی آینه یکدست به آیپاد و یکدست به کراوات بودم...خانواده محترممون هرکسی که ما رو میدید یک نگاه عاقل اندر ... میکرد.

نظر

من ستون های اسکلت فلزی ساختمان درحال ساخت رو باهاش شاغول کردم .

نظر

صبر کنید ..
                              X