اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عجیبترین کارهایی که با آیفون یا آیپد کرده اید؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• يه روز يكي به خونمون زنگ زد شمارشو نگاه كردم قبلا هم زنگ زده بود نميخواستم جواب بدم اما نميخواستم تلفنو ول كنم يا اشغالش كنم گفتم بزار سركارش بزارم قبل از زنگ زدن با ايپدم صدامو ظبط كردم تلفنو برداشتم صداي ظبط شده رو گذاشتم كه ميگفتم به كسي به خصوص شما جواب داده نخواهد شد. ديگه زنگ نزنيد بعد تلفنو قطع كردم كلي خنديدم طرف فكر كرد منشي تلفنه بعد مخصوصا ظبط كردم به خصوص شما كه حالشو بگيرم

نظر

• ما یه معلم داریم معلم حرفه و فنمونه اقا این معلم نحسیه که لنگه نداره خلاصه ده بیست بار که دهنشو سرویس کردیم سر امتحانات اون دهن مارو سرویس میکنه منم که امتحان ترم اول با خیاله راحت از صبح تو fb میچرخیدم روزه امتحاان که رسید کله جزوه رو عکس گرفتم گذاشتم تو ایپاد تاچ مرحومم سره امتحان رفتم wc هرچی به ذهنم میرسید حفظ کردم لطف خدا اخر سرم کثافت ۱۱.۵ داد بهم

نظر

• محاسبه مساحت زمين هايي كه اندازشون رو نداريد و حتي اگه شكل هندسي خاصي نداشته باشه، با برنامه measure map
        مشخص كردن يك قطعه زمين با وارد كردن utm روي نقشه گوگل با برنامه google earth
        مشخص كردن سايت غواصي وسط دريا ( جي پي اس دستي را جا گذاشته بودم )
        بررسي و پيشبيني وضعيت جذر و مد دريا و محاسبه بهترين زمان ماهي گيري با برنامه fishing deluxe
        پيشبيني وضعيت طلوع و غروب ماه و فاز ماه براي دريا نوردي شبانه با برنامه deluxe moon pro
        استريم كردن فيلم ها از مودم به ايفون
        تايپ با برنامه pages و پرينت گرفتن با پرينتر hp
        پيدا كردن موقعيت م.....واره با برنامه satfinder
        تراز كردن و زاويه سنجي با برنامه clinometer
        اما كارهاي جاسوسي و مچ گيري
        مخفي كردن گوشي و ضبت صداي يه بنده خدايي با برنامه privaite ear recorder كه به محض اينكه يك صدا بياد شروع به ضبط ميكنه و با قطع صدا از ضبط كردن دست مي كشه
        پي بردن به مكان و تاريخ عكس گرفته شده ديگران به وسيله بررسي geotagging با برنامه photo info البته به شرطي كه عكس ويرايش نشده باشه، مچ يه بنده خدا كه يه عكس از جنگل هاي شمال را مي خواست جاي جنگل مالزي بندازه گرفتم
        رديابي يك بنده خدايي با find my iphone كه پسوورد اپل آي دي شو داشتم
        جاگذاري عمدي گوشيم تو ماشين همون بنده خدا قبل اينكه ايفون بخره واسه رديابي
        كنترل ipcamera ( دوربين مخفي ) محل كارم
        در حال حاضر براي فيلم برداري هوايي با dji phantom 2 vision plus ازش استفاده مي كنم، تو اينستاگرام عكساش هست. id instagram: h_mahmoodi
        تا چند وقت ديگه هم قصد دارم يك جايي رو هوشمند سازي كنم: كنترل دوربين ها، ورود و خروج غير مجاز، خاموش و روشن كردن لامپ ها و كولر و آبگرم كن، ترموستات هوشمند و تغيير دما، باز و بسته كردن پرده ها، بستن شير گاز و آب، اعلام حريق و ارسال تصاوير مراجعه كننده به درب منزل از طريق ايفون تصويري. البته حدود ١٥ ميليون هزينه بر ميداره براي همين دارم اين دست اون دست مي كنم
        بازم بود كه ديگه حوصله نوشتن ندارم
        ویرایش توسط Mr_hadi : https://i-phone.ir/forums/member/13465-mr_hadi در ساعت 28-09-2014, 03:09 AM

نظر

صبر کنید ..
        X