اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باورهای غلط در مورد آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط smart00boy نمایش پست ها
    جالب اينجاست كه وقتي داشتم پست ميدادم يكي اومد بغل دستم نشست با يه اشاره اي به آيفون گفت ايول بابا اپله نه؟!؟!

پيش خودم گفتم نه مايكروسافته اصلاً خود استيو جابزه

بعدشم به قول دوستمون با ناخن باهاش ور رفت گفت نچ صفحه ٥٨٠٠ من كار كردم خيلي بهتره (گفتم بي خيال داداش ما را به خير تو اميدي نيست شر مرسان)
    صفحه ی ۵۸۰۰ و ۵۵۳۰ افتضاح ترین صفحه ی لمسی ای بوده که من دیدم!!!!! پسر خاله ی من ۵۵۳۰ داره هر وقت آیفون من رو می بینه بیچاره اشک تو چشماش جمع میشه

نظر

بعضی از چیزایی که اولای تاپیک بود جالب و بامزه بود
      اما بعضیاش واقعا یه جوریه انگار ما که آیفون داریم علامه دهریم و خدای تکنولوژی و بقیه هیچی نمیفهمن یا باید از روز اول همه چیو بدونن
      خب مگه ما همه اینارو بلد بودیم؟
      آقای Smartboy شما مثلا همه مدلهای نوکیا یا سونی اریکسون رو تشخیص میدی؟
      نشده یه گوشی دست یکی ببینی بپرسی این نوکیاس مثلا؟
      الان این گوشی ای که دست ماس اپل نیس؟
      sigpic

نظر

به نظر من خوب بودن برند اپل الزامی برای بد بودن مارک های دیگه به وجود نمیاره
        دلیل هم نمیشه که یه آدم کاملا دانا و فهیم و با شخصیت حتما باید از اپل استفاده کنه یا اطلاعات در موردش داشته باشه
        من خودم به شخصه با هرکی روبرو شدم به گوشیم یا لپ تاپم و مارک اپل احترام میزاشته و به عنوان بهترین برند ازش یاد کرده

نظر

نوشته اصلی توسط SkyWalker نمایش پست ها
          بعضی از چیزایی که اولای تاپیک بود جالب و بامزه بود
          اما بعضیاش واقعا یه جوریه انگار ما که آیفون داریم علامه دهریم و خدای تکنولوژی و بقیه هیچی نمیفهمن یا باید از روز اول همه چیو بدونن
          خب مگه ما همه اینارو بلد بودیم؟
          آقای Smartboy شما مثلا همه مدلهای نوکیا یا سونی اریکسون رو تشخیص میدی؟
          نشده یه گوشی دست یکی ببینی بپرسی این نوکیاس مثلا؟
          الان این گوشی ای که دست ماس اپل نیس؟

skywalker عزیز ما که نمی گیم ما همه استیو جابز مردم همه مش غلام حسین , فقط برو بچه ها دور هم جمع شدیم داریم واسه هم داستان میگیم کمی بخندیم اسم کسی رو که نیاوردیم بگیم بهش توهین شده

فقط جهت خنده و شوخی با همدیگست و بس

حالا اگه شما از حرفام ناراحت شدین من معذرت می خوام ولی مطمئن باشین هیچ کدوم از بچه های اینجا واسه مسخره کردن دیگران پست نمیدن ...

من خودم اوایل که هنوز کامپبوتر مثل الان همه گیر نشده بود (ولی من از طریق دوستان از نزدیک دیده بودم) فکر میکردم کارت اینترنت رو باید وارد قسمت مخصوصی تو پشت کیس بکنی

یادمه قدیما فکر میکردم اینترنت یعنی گوگل و چت بعدا" رفتیم دیدیم نه بابا اینترنت گسترده تر از این حرفاست

نظر

نظر من در مورد i:
            در حال حاضر بر اساس گردش مالی و انقلابی بودن صنعت iT (Information Technology) رتبه ی اول رو درجهان داره و صنایع شیمیایی با اینکه خیلی قدیمی هستند ولی چون در قرون حاضر پدیده ای انقلابی محصوب نمی شه رتبه ی دوم رو داره ( به نقل از مرحوم پروفسور شمس استاد مهندسی شیمی دانشکده ی مهندسی شیمی دانشگاه تهران ) . از طرفی در دنیای غرب بخصوص ایالات متحده حرف i سنبل وسایل پیشرفته الکترونیکی در صنایع آی تی هست . در رقم زیادی از عنوان فیلم های سینمایی در جهان ( بخصوص آمریکا ) که مایه های فن آوری یا الکترونیکی داشتند از حرف یا سنبل i در عنوان استفاده شده و اپل هم توسط برنامه هایی تبلیغی که نخبه هاش در طول این سالیان پیاده کردن تونسته به طرز بسیار قدرتمندی برند سازی کنند یعنی همین i هایی که می بینید و حتی تو فرهنگ آمریکا هم این i رو که سنبل فن آوری های پیشرفته ی الکترونیکی و البته سمبل اپل هست جا بندازن...!! شخصا بعید می دونم که اپل رسمی یا غیر رسمی در این مورد اظهار نظری بکنه ....1 بخاطر سیاسیت های تبلیغاتی 2-بخاطر اینکه خیلی سادس جوابش و اگه رسما اینو بگه دیگه این i هیچ ارزش و چالشیو را ایجاد نمی کنه تا ما اینجا در موردش حرف بزنیم و هر کی یه چیزی بگه....ولی نگاه کنید که فقط با یک حرف ساده چطوری ذهن انسان ها رو شرطی کردند..!! i یعنی اپل یعنی اینترنت یعنی فن آوری الکترونیکی.....ساده و پرمعنا ....
            ویرایش توسط joopinahmadi : https://i-phone.ir/forums/member/39576-joopinahmadi در ساعت 02-06-2011, 11:48 PM

نظر

۱- خیلی**ها نمیدونند که باطری ایفون و قاب پشتش جدا شدنی نیست

۲- خیلی**ها هنوز نمیدونند که ایفون ۱ میکروفن داره ا سپیکر

۳-........

نظر

نوشته اصلی توسط poirot نمایش پست ها
                نقل ايفون 4 اكثر مردم فكر ميكنن كه مشكل انتن دهي بسيار جدي هست و با دست چپ گوشي ديگه كار نميكنه!!!
                هست دوست من ! خود من قبول نداشتم اما یه چند مدته بخاطر مشکلات همراه اول بشدت محل کار من دچار ضعف انتندهی شده و تا دست به موبم میخوره انتنش میبره ....!

نظر

دوستان دمتون گرم، چقدر خندیدیم :d

البته باید گفت که ندونستن عیب نیست، ولی یه عیبای بزرگتری غالب ما ایرانیا داریم. یکی اینکه در مورد چیزی که هیچی نمی دونیم نظر میدیم، و جاهلانه تر اینکه رو نظری که بدون هیچ دانشی دادیم به شدت پافشاری می کنیم!

نظر

ای فون رو گرفتم تو دستم دوست میاد میگه گوشیه میگم پ نه پ علامت حاکم بزرگ میتی کومان اوردمش احترام بزاری!!

سر کلاس قبل از اینکه استاد بیاد نشستم دارم با ای فون بازی می کنم یارو میگه بازی هم میخوره؟؟؟؟؟ پ نه پ 1100 بدون چراغ قوه س!!!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط M.SP نمایش پست ها
                      ناخودآگاه همه این مشکل رو دارن
                      راستی این i قبل کلیه محصولات اپل داستانش چیه !؟ مخفف چیه ؟ :-p
                      اقا شايعه نكنيد مخفف اينترنت چيه
                      مخفف Intelligence به معناي هوشمند هستش
                      البته من هنوز تاپيك رو كامل نخوندم شايد كسي قبل از من اين جواب رو داده باشه

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

• نوشته اصلی توسط aryaamehr نمایش پست ها
                        خوب دوست من !
                        انجمن آیفون آی آر رو واسه چی درست کردن!!!!
                        واسه اطلاع رسانی و کمک به درک و فهم مردم!
                        درسته ما هم یه روزی این چیزها رو نمیدونستیم ولی رفتیم دنبالش و به کمک انجمن فهمیدیم!
                        از قدیم گفتند ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است!

بابا اینجا ایرانه همه مثل اعضای این انجمن نیستن که با برنامه ها و امکانات این گوشی آشنا باشن اونایی که اینجا هستن واقعا عشق به گوشی شون و حس کنجکاوی شدید نسبت دنیای جدید اونارو به اینجا کشونده والا راستش 7 8 تا دوست دارم که همگی iphone دارن ولی سواد الکترونیک و برنامه ایشون رو همدیگه در حد حال کردن با برنامه zippo هست! وقتی گفتم i-phone.ir گفتن اون دیگه چیه؟ مردم تو ایران گوشی میخرن که کلاس بذارن نمیخرن که استفاده کنن ، باید اعتراف کنم خود من اگه با این سایت به صورت اتفاقی آشنا نمیشدم قرار بود یه عمری در جهل به سر ببرم خدارو شکر واقعا به هرحال من الان از کارایی که با این گوشی میشه کرد به این شکل در اومدم

نظر

• نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
                          اقا شايعه نكنيد مخفف اينترنت چيه
                          مخفف Intelligence به معناي هوشمند هستش
                          البته من هنوز تاپيك رو كامل نخوندم شايد كسي قبل از من اين جواب رو داده باشه

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN
                          دوست من
                          حرف i که در اول محصولات اپل هست اولین بار با iMAC فکر کنم سالهای 1998 وارد بازار شد و معنیش هم اینترنت بود چون اون زمان اینترنت تازه داشت فراگیر میشد و مردم به طرفش هجوم می آوردند ، اپل با این ترفند و با این هدف دستگاهی ارایه کرد که دسترسی مردم رو به اینترنت آسان میکرد!
                          ولی بعدا که آیفون وارد بازار شد دیگه اون معنا رو نمیداد و فقط میشه گفت جزوی از مارک محصولات اپل شد

این هم ویدئو توضیحات استیو در سال 1998 در مورد i
                          ***x202a;The First iMac Introduction***x202c;‏ - YouTube

نظر

• دوستان هنوز فروشنده های اختصاصی اپل فرق آیپد و آیپاد رو نمیدونند!
                            من رفتم کیس بخرم واسه آیپادم یارو گفت از این آیپد کوچیکا؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                              دوستان هنوز فروشنده های اختصاصی اپل فرق آیپد و آیپاد رو نمیدونند!
                              من رفتم کیس بخرم واسه آیپادم یارو گفت از این آیپد کوچیکا؟؟؟
                              دقیقا !
                              رفتم واسه دوستم گوشی بخرم فروشنده میگه: آی فون 3gs و 4 هیچ فرقی نداره و فقط دوربینش تفاوت داره!!!!
                              تا وقتی که اپل نمایندگی داخل ایران نداشته باشه همین وضع هستش....
                              وقتی نمی دونی چرا داری آی فون می خری , آی فون نخر

نظر

• نوشته اصلی توسط M.SP نمایش پست ها
                                دقیقا !
                                رفتم واسه دوستم گوشی بخرم فروشنده میگه: آی فون 3gs و 4 هیچ فرقی نداره و فقط دوربینش تفاوت داره!!!!
                                تا وقتی که اپل نمایندگی داخل ایران نداشته باشه همین وضع هستش....
                                فرمایش شما درست ولی کو گوش شنوا!
                                میگم باید 60 هزار نفری بریزیم سر استیو تک تک موهای نداشته شو بکنیم تا به فکر بیافته و نماینده رسمی و FreeShipping برای ایران هم بزاره

نظر

صبر کنید ..
                                X