اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باورهای غلط در مورد آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ali_jalaal نمایش پست ها
    کی میگه شیشه ایفون ضد خشه

هرکی اینو میگه بیاد پیش خودم شیشه ایفون 4 رم رو نشونش بدم :d
    واقعا ضد خش هست اینو خودم تست کردم
    داشتم از عرض خیابان رد میشدم تقریبا داشتم میدویدم بعد از دستم افتاد تقریبان یه عرض خیابان رو رد کرد از همون وسط خیابان تا آخرش افتاد و کشیده شد رو آسفالت در ضمن گوشی پرت شد که این اتفاق افتاد
    و اصلا هیچیش نشد و فقط دوره گوشی یه خورده خط و خش ( اونم نازه دست بکشم معلو میشه) و خیلی کم خش اصلا بیبین هیچی معلوم نیست
    ویرایش توسط M.Najafi : https://i-phone.ir/forums/member/3152-m-najafi در ساعت 13-11-2010, 07:57 PM

نظر

نوشته اصلی توسط m.najafi نمایش پست ها
      داشتم از عرض خیابان رد میشدم تقریبا داشتم میدویدم بعد از دستم افتاد تقریبان یه عرض خیابان رو رد کرد از همون وسط خیابان تا آخرش افتاد و کشیده شد رو آسفالت در ضمن گوشی پرت شد که این اتفاق افتاد
      و اصلا هیچیش نشد و فقط دوره گوشی یه خورده خط و خش ( اونم نازه دست بکشم معلو میشه) و خیلی کم خش اصلا بیبین هیچی معلوم نیست
      خالی نبند . یعنی هیچیش نشد . این طور که شما گفتید دهن گوشی اسفالت شده.

نظر

نوشته اصلی توسط ali_jalaal نمایش پست ها
        کی میگه شیشه ایفون ضد خشه

هرکی اینو میگه بیاد پیش خودم شیشه ایفون 4 رم رو نشونش بدم :d
        راست ميگه من ايفونشو ديدم
        تازه روي تاچش كه محكم تره خط افتاده ولي ماله علي زمين خورده فكر نكنم خودش همينجوري خش بيوفته من كه يه شيلد با يه كيس واسه اطمينان گزاشتم روش

نظر

من کلی با این قضیه ی بلوتوثش کلاس گذاشتم. هر کی بلوتوث می خواست بهش میگفتم: "ببین داداش، این امپراطور با آش خور جماعت آبش تو یه جوب نمیره." البته اونا هم به این موضوع واقف بودند و پیوسته من و او را تحسین می نمودند.
          آب از دهان و بینی و چشمان مبارکشان هم جاری بود!:d

نظر

من یه رفیق دارم خیلی سامسونگ بازه! هر موقع گوشیمو رو می کنم. میگه گالکسی اینو می خوره . ولی وقتی اینو می گیره دستش (گوشی 3gs رو میگم ، چیز دیگرو نه) میگه:
            خداییش آیفون شیکتره.
            خداییش عجب بازیایی داره.
            ولی آخرش میگه خداییش تاچه گالکسی بهتره.
            خداییش سامسونگ بد نیستا ولی میدونید چیه آندرویید حال آدمو بهم می زنه. یه پسر خاله خوره دارم نمایندگی سامسونگ داره تو میدون ولیعصر. ازش می پرسی آیفون یا Galaxy میگه بابا galaxy چیه همش هنگ میکنه. بازیاش یکی اجرا میشه یکی نمیشه. آیفون 3gs گالکسی رو قورت میده.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

دوستان خوب شد این تاپیک رو زدیم!
              خداییش دل همگی پر بود از دست بعضی کج فهم ها!

نوشته اصلی توسط M.Najafi نمایش پست ها
              نجفی مطمئنی!
              آخه بیشتر شبیه فیلم هندیها شد! عرض خیابون رو طی کرد و هیچیش نشد!
              احتمالا آمریکاییش رو خریدی (اشاره به جریان مارک assembled in china )
              ویرایش توسط iMakoran : https://i-phone.ir/forums/member/26760-imakoran در ساعت 13-11-2010, 09:22 PM

نظر

نوشته اصلی توسط helper نمایش پست ها
                خالی نبند . یعنی هیچیش نشد . این طور که شما گفتید دهن گوشی اسفالت شده.
                دوست عزیز دروغ ندارم که بگم من خودمم واقعا نمیدونم چرا چیزیش نشد وقتی افتاد خواستم ورش دارم تو دلم گفتم نابود شد رفت ولی رفتم ورداشتم دیدم چیزیش نشده بود
                اینم چنتا اسکرین شات محل هایی که دورش خط کشیدم صدمه دیده یعنی کلا فقط همین قدر صدمه دیدش ( من سعی کردم یه طوری عکس بگیرم معلوم بشه اگه معلوم نبود شرمنده )
                ویرایش : aryaamehr جان آره خودم هم نمیدونم فک کنم دعای استیو بالا سرش بوده که طوریش نشده البته عرض خیابان از وسط به بعد نکته مهمش همین این بود

ویرایش توسط M.Najafi : https://i-phone.ir/forums/member/3152-m-najafi در ساعت 13-11-2010, 09:33 PM

نظر

اگه بدونين من تو دانشگاه چي ميكشم
                  اول بلوتوس
                  دو ساعت قانون كپي رايت رو توضيح ميدم بعد ميپرسه چند خريدي بهش كه ميگم دو باره حرفه خودشو ميزنه
                  بعد قدرت صداش
                  همش با گوشي چيني مقايسه ميكنن ميگن يه مليون دادي انقدر ضعيفه گوشيه چيني بخر بلوتوسم داره صداشم قوي تره
                  ديگه تاچ خازني رو نگو
                  ميگن چرا قلم نداره بدون قلم لمسي حساب نميشه
                  اي خدا
                  اصلا شما بگو ايفون ديگه لازم نيست چيزي بگي
                  اول ميگن ١٠٠ هزارتومن چينيش هست بلوتوسم داره
                  بعد ميگن هيچ كاراييش رو نميشه تو ايران استفاده كرد
                  اخه بكي بگم
                  بعضيا از جاوا هم سرشون نميشه بعد در مورد ايفون نظر ميدن
                  يك هفته كلاس خصوصي براشون ميزارم كاملا شير فهمشون ميكنم كه ايفون چيه بعد ميگن ١٢٠٠ هم تلفن ميزنه تازه چراغ قوه هم داره
                  بعد بجاي ايفون ميگن اپل بجاي ٤ ميگن ٤جي
                  بجاي ٣gs ميگن gs به ٣g ميگن ايفون
                  منم ديگه گيج شدم
                  و در اخر just iphone

نظر

نوشته اصلی توسط arefff نمایش پست ها
                    اگه بدونين من تو دانشگاه چي ميكشم
                    اول بلوتوس
                    دو ساعت قانون كپي رايت رو توضيح ميدم بعد ميپرسه چند خريدي بهش كه ميگم دو باره حرفه خودشو ميزنه
                    بعد قدرت صداش
                    همش با گوشي چيني مقايسه ميكنن ميگن يه مليون دادي انقدر ضعيفه گوشيه چيني بخر بلوتوسم داره صداشم قوي تره
                    ديگه تاچ خازني رو نگو
                    ميگن چرا قلم نداره بدون قلم لمسي حساب نميشه
                    اي خدا
                    اصلا شما بگو ايفون ديگه لازم نيست چيزي بگي
                    اول ميگن ١٠٠ هزارتومن چينيش هست بلوتوسم داره
                    بعد ميگن هيچ كاراييش رو نميشه تو ايران استفاده كرد
                    اخه بكي بگم
                    بعضيا از جاوا هم سرشون نميشه بعد در مورد ايفون نظر ميدن
                    يك هفته كلاس خصوصي براشون ميزارم كاملا شير فهمشون ميكنم كه ايفون چيه بعد ميگن ١٢٠٠ هم تلفن ميزنه تازه چراغ قوه هم داره
                    بعد بجاي ايفون ميگن اپل بجاي ٤ ميگن ٤جي
                    بجاي ٣gs ميگن gs به ٣g ميگن ايفون
                    منم ديگه گيج شدم
                    و در اخر just iphone
                    باز خوبه به گوشی های اپل می گن ایفون . ولی ایپد چی به ایپد همه چی میگن .
                    مثال : برده بودمش مدرسه تا 2 هفته بچه هامون بهش می گفتن ipod با چه بدبختی بهشون فهموندم ایپده نه ایپاد . حالا الان بهش میگن (((پدپد))) بعضی ها هم که زورشون میاد اسمشو بگن می گن اپلتو اوردی .

مثال2: یه روز تو مدرسه یکی از ناظم های بی پ....... ایپد رو دستم دید . فرداش اومد خفتمو چسبید گفت این دستگاه چیه با خودت میاری اسمش xbox بود من شینیدم توش میشه 6000 تا عکس ریخت.
                    یکی نیست به این بگه اخه فلان شده تو که هنوز اسم اینو نمیدونی چی میگی . فکر کنم اون 6000 تا هم از خودش درو ورد چون میزان عکس ریختن تو ایپد بستگی به حافظش داره .

مثال3: این یکی مثال ربطی به ایپد نداره بلکه به ایپاد ربط داره . یکی از بچه هامون ایپاد تاچش رو اوردبود که یهو ناظمه دید. بعد وقتی با کلی التماس ازش پس گرفتیم موقع پس دادن اینو می گفت دیگه نبینم گوشی بیاری یا میزنم میشکونمش حتی اگه 1000000 باشه .((فلان شده هنوز فکر می کرد که ایفون از بچه ها گرفته ، کلی هم ذوق کرده بود))

با توجه به داستان ایفون m.najafi و بلا هایی که من سر ایپدم اوردم و پرت شد ایفون 4 فامیلمون روی سطح سرامیک نتیجه می گیریم محصولاتی که از نمایندگی های اپل از امریکا میان خر جون تر از انگلیسی هاشه .

نظر

فقط اين بلوتوس حل بشه نصف حرف هاي بقيه تموم ميشه. 

نظر

نوشته اصلی توسط helper نمایش پست ها
                        با توجه به داستان ایفون m.najafi و بلا هایی که من سر ایپدم اوردم و پرت شد ایفون 4 فامیلمون روی سطح سرامیک نتیجه می گیریم محصولاتی که از نمایندگی های اپل از امریکا میان خر جون تر از انگلیسی هاشه .
                        من از اپل استور uk گرفتم
                        ویرایش توسط M.Najafi : https://i-phone.ir/forums/member/3152-m-najafi در ساعت 14-11-2010, 12:14 AM

نظر

این قضیه بلوتوثم فقط واسه اعصاب خورد کنیه! میگن که فقط بتونن یه ایراد از گوشیت بگیرن.
                          مثال: تو آزمایشگاه نشسته بودیم 3 نفر (معضرت می خوام ولی 3 تا بز) نشسته بودن داشتن در مورد آیفون چرت و پرت می گفتن.
                          رفتم پیششون داشتن می گفتن:" آره آقا پسر خالم 3G داره نمی دونی چه باحاله. یه نرم افزار داره که اگه فوتش کنی یه چرخه توش می چرخه!!! تازه اینا همه پولی ولی باید اول جیل بریک کنی! (Jail Break نه! Jil Break! - یعنی هم جیل بریک کنی هم پول همه نرم افزارارو بدی!!)
                          بغل دستیش هم که هیچی از موبایل نمی دونست چه برسه به iPhone برگشت گفت:"آره پسر عموی منم از اینا داره، ولی حیف که بلوتوث نداره!".
                          حالا میرسیم به جای باحالش: گوشیمو درآوردم (Samsung Wave) گفتم شما که انقدر آیفون با بلوتوث می خواید، بیاید! اینم گوشی با بلوتوث نسخه 3 مثلا می خوای باهاش چیکار کنی؟!!. (کاش اینو نمی گفتم) آقا فرق بین نسخه 2 و 3 رو نمی دونن دارن بع بع می کنن. تازه می خوان گوشی ای که تا حالا رنگشم ندیدن چینیشو به آمریکاییش ترجیح میدن بلوتوث داشته باشه!
                          اعصاب آدم خط خطی میشه ها!
                          ویرایش توسط farzad.potter : https://i-phone.ir/forums/member/11681-farzad-potter در ساعت 14-11-2010, 12:40 AM

نظر

يه روز تو مغازه يكي از دوستان موبايل فروشم نشسته بودم كه يك مشتري اومد دنبال ايفون ٤ بعد از كلي چونه زدن گفت كجايي كه من گفتم تحت ليسانس چين بعد اون گفتش :

نه اگه فنلاد اصل دارين ميخوام اگه نه نميخوام حالا شما فكر كنين ماها كه اونجا بوديم چه حالي بهموم دست داد

نظر

از اساتید محترم یه سوال تخصصی دارم هر جا گشتم پیدا نکردم فرق ای فون با اپل چیه که همه از من سوال میکنن ؟!!!!!!!
                              یه خبر خیلی مهم ای فون ابزاری برای جاسوسی سیا
                              ویرایش توسط Daniyelo : https://i-phone.ir/forums/member/385-daniyelo در ساعت 14-11-2010, 04:03 AM

نظر

نوشته اصلی توسط M.Najafi نمایش پست ها
                                دوست عزیز دروغ ندارم که بگم من خودمم واقعا نمیدونم چرا چیزیش نشد وقتی افتاد خواستم ورش دارم تو دلم گفتم نابود شد رفت ولی رفتم ورداشتم دیدم چیزیش نشده بود
                                اینم چنتا اسکرین شات محل هایی که دورش خط کشیدم صدمه دیده یعنی کلا فقط همین قدر صدمه دیدش ( من سعی کردم یه طوری عکس بگیرم معلوم بشه اگه معلوم نبود شرمنده )
                                ویرایش : aryaamehr جان آره خودم هم نمیدونم فک کنم دعای استیو بالا سرش بوده که طوریش نشده البته عرض خیابان از وسط به بعد نکته مهمش همین این بود
                                اختیار دارید قربان ما کی همچین جسارتی کردیم دوستان از سر مزاح میگن!
                                این آیفون رو نگه دار قیمتش بالاتر از بقیه آیفون هاست!
                                یا زیادی جنسش خوبه یا بنده خدا عمرش به دنیا بوده

نوشته اصلی توسط daniyelo نمایش پست ها
                                از اساتید محترم یه سوال تخصصی دارم هر جا گشتم پیدا نکردم فرق ای فون با اپل چیه که همه از من سوال میکنن ؟!!!!!!!
                                یه خبر خیلی مهم ای فون ابزاری برای جاسوسی سیا
                                حالا جدی جدی سوال پرسیدی یا نه ما رو گرفتی؟!

اپل شرکت سازنده گوشی آیفونه!
                                گوشی آیفون یکی از محصولات شرکت بزرگ سخت افزاری و نرم افزاری اپل هستش!
                                که رئیس و مغز متفکر این شرکت استیو جابز(عمو استیو خودمون) هست!

بابا همه سازمانها خیلی راحت دارن داخل گوشی ها میگردن خودت خبر نداری!
                                ضمنا از سابقه جاسوسی گوشیهایی مثل نوکیا یه سرچ بزن بعد میفهمی جاسوس چی یه!:d
                                ویرایش توسط iMakoran : https://i-phone.ir/forums/member/26760-imakoran در ساعت 14-11-2010, 07:39 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X