اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با شبكه اجتماعی پينگ بيشتر آشنا شويم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با شبكه اجتماعی پينگ بيشتر آشنا شويم

درباره پينگ

اول سپتامبر 2010 شبكه اجتماعی با عنوان پينگ از سوی كمپانی اپل معرفي شد.اين شبكه تركيبی از دو سرويس اجتماعی فيس بوك و توييتر می باشد شما در آنجا می توانيد به كشف موسيقی مورد علاقه خودتان بپردازيد،دوستان خودتان را بيابيدوببينيد موسيقی مورد علاقه دوستان شما چيست ودنباله رو چه سبك خاصی از موسيقی هستند، به تبادل نظر با هم درباره موسيقی های به اشتراك گذاشته شده از سوی خودتان و دوستانتان بپردازيد،خوانندگان محبوب خودتان را دنبال كنيد و با خوانندگان جديد آشنا شويد،لايك بزنيد،كامنت بگذاريد و كارهای فراوان ديگری كه در ادامه به آن می پردازم

اين شبكه را به نوعی می توان به 3 دسته تقسيم كرد

- شبكه ای مختص طرفداران و كاربران اپل

- شبكه ای برای علاقه مندان به موسيقی

- دسته سوم هم تركيبی از هر دو دسته بالامی باشد

برای آشنايی بيشتر با اين شبكه و نحوه ورود در اين شبكه در ادامه باهم باشيم

مراحل ورود به شبكه اجتماعی پينگ

- نرم افزارآيتونز ( iTunes)

برای اينكه وارد شبكه اجتماعی پينگ شويم، ورودی كاملا متفاوت با ساير شبكه ها خواهيم داشت (خب ديگه اپل همه چيزش متفاوت هست شبكه اجتماعيش هم با بقيه شبكه های اجتماعی فرق می كنه)

مثلا برای ورود به شبكه فيس بوك فقط كافی هست كه آدرس سايت فيس بوك را در قسمت آدرس بار مرورگر خودمان تايپ كنيم و بعد با يك اينتر وارد اين شبكه اجتماعی محبوب شويم

ولی برای ورود به پينگ اگر نرم افزار آيتونز 10 را داريد كه هيچ در غير اينصورت بايد ابتدا نرم افزار آيتونز 10 را از اينجا دانلود كنيد.

(بر اساس آمارگرفته شده تعداد كاربران آيتونز بيش از 160 ميليون نفر می باشد)

توجه: كاربرانی كه ازآيتونز با ورژن پايين تر از10 استفاده می كنند نمی توانند وارد سرويس پينگ شوند.

- ساخت اكانت آيتونز

برای ايجاد اكانت آيتونز لطفا اينجا كليك كنيد در اينجا مراحل گام گام ساخت اكانت به سادگی توضيح داده شده

توجه: بعد ازاتمام مراحل ساخت اكانت Apple ID شما همان آدرس ايميل خودتان هست كه درمرحله اول ساخت اكانت وارد كرديد.

- ورود به شبكه اجتماعی پينگ

پس از اينكه اكانت شما ساخته شد حالا ديگر كار شما به اتمام رسيده و به راحتی می توانيد وارد آن شويد

حال بايد به گوشه سمت چپ برنامه آيتونز رفته وبر روی كلمه ping كليك كنيد.

- نگاهی به ping

بعد از اينكه وارد شبكه اجتماعی پينگ شديم در همان صفحه اول به ما دو نوع حق انتخاب می دهد تعدادی از هنرمندان را به ما در همان بالای صفحه پيشنهاد می كند ودر قسمت پايين تر هم تعدادی از كاربران شبكه اجتماعی پينگ را پيشنهاد می كند كه می توانيد از هر دو قسمت انتخاب خود را داشته باشيد و به عبارتی آنها را فالو كنيد.

همچنين در قسمت جستجو هم می توانيد نام خوانندگان مورد علاقه خودتان ( و يا نام كاربران) را وارد كنيد و آن ها را بيابيد و دنبالشان كنيد و برروی آثارشان لايك بزنيد و حتی نظر دهيد تا از اين طريق دوستان پينگی شما با سلايق و سبك مورد علاقه موسيقی شما بيشتر آشنا شوند. ساير قسمتهای آن هم مانند شبكه فيس بوك و توييتر می باشد و حتی خيلی ساده تر و راحت تر از آنها.

آنچه خوانديد نگاهی گذرا بود به يك شبكه اجتماعی ديگر با قابليت های خاص خودش. اميدوارم اين مقاله آموزشی برای شما خواننده عزيز مفيد واقع شده باشد.

منبع

من آیتونزم کاملا به روزه . اما پینگ توی منوی بغل نیست. باید از جایی فعالش کنم ؟ توی تنظیمات هم پینگ تیک خورده !!*

ظاهرا برای همه کشور ها پینگ فعال نیست. کشور رو که عوض کردم اومد . اما بازم نتونست لاگین کنه !

http://discussions.apple.com/thread....art=0&tstart=0

پینگ برای ۲۳ کشور فعاله ظاهرا.
    ویرایش توسط amir_hma : https://i-phone.ir/forums/member/32630-amir_hma در ساعت 10-11-2010, 11:04 PM

نظر

من که راحت استفاده میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط amir_hma نمایش پست ها
        من آیتونزم کاملا به روزه . اما پینگ توی منوی بغل نیست. باید از جایی فعالش کنم ؟ توی تنظیمات هم پینگ تیک خورده !!*

ظاهرا برای همه کشور ها پینگ فعال نیست. کشور رو که عوض کردم اومد . اما بازم نتونست لاگین کنه !

Apple - Support - Discussions - Ping does not appear in my iTunes ...

پینگ برای ۲۳ کشور فعاله ظاهرا.
        دوست عزيز زمانی كه من برای اولين بار آيتونز 10 رو نصب كردم برای من هم پينگ فعال نبود ولی بعد از اينكه يك بار سيستم خودم رو خاموش روشن كردن ديدم پينگ فعال شد.

حالا فكر می كنم چند دليل ممكن هست داشته باشه كه من راهكار رو هم می گم

- ممكن هست شما زمانی كه با آی پی ايران به اينترنت وصل هستيد اين سرويس ظاهر نميشه پس يك بار با وی*پی*ان امتحان كنيد. البته خيلي امكانش كم هست كه دليلش بخاطر آي پي باشه

- شما زمانی كه وارد آيتونز استور می شيد درست پايين صفحه نوشته ping بر روی يكی از گزينه ها مثل my profile كليك كنيد همين باعث ميشه شما وارد پينگ بشيد و شايد هم اين كار سبب ظاهر شدن گزينه ping در آيتونز شما بشه
        ویرایش توسط saman-m5 : https://i-phone.ir/forums/member/13978-saman-m5 در ساعت 11-11-2010, 12:39 AM

نظر

دلیلش واسه ای پی نیست
          من راحت بدون وی*پی*ان وصل میشم
          اگه طبق اموزشی که شما گذاشتید هم پیش برن میتونن راحت وصل بشن
          شما بهتره اول از نوار بالای ایتونز روی advanced کلیک کنید و بعد authorize this computer رو بزنید و با اکانتتون کانتکت بشید بعد
          کافیه روی همون پینگ توی نوار سمت چپ کلیک کنید و بعد هم در صورت نیاز دوباره با آی دی خودتون وارد میشید و یه سری مراحل رو طی میکنید مثل تنظیمات پروفایل و انتخاب خواننده های موزد علاقتون و تموم .
          اخر کار میشه همون عکسهایی که تو پست اول هست

نظر

نوشته اصلی توسط armin1991 نمایش پست ها
            دلیلش واسه ای پی نیست
            من راحت بدون وی*پی*ان وصل میشم
            اگه طبق اموزشی که شما گذاشتید هم پیش برن میتونن راحت وصل بشن
            شما بهتره اول از نوار بالای ایتونز روی advanced کلیک کنید و بعد authorize this computer رو بزنید و با اکانتتون کانتکت بشید بعد
            کافیه روی همون پینگ توی نوار سمت چپ کلیک کنید و بعد هم در صورت نیاز دوباره با آی دی خودتون وارد میشید و یه سری مراحل رو طی میکنید مثل تنظیمات پروفایل و انتخاب خواننده های موزد علاقتون و تموم .
            اخر کار میشه همون عکسهایی که تو پست اول هست
            امير مشكلش يه چيز ديگر هست ميگه اصلا گزينه ping در گوشه سمت چپ برنامه آيتونزش نمیاد

نظر

ممنون از توجهتون.
              من ایران نیستم . مالزی هستم.
              وقتی که کشور رو عوش میکنم پینگ میاد اما موقع لاگین شدن میگه شما با اکانتون نمیتونید به پینگ وصل شید . شاید باید به اکانت دیگه بسازم و از اول کشور رو امریکا انتخاب کنم اما طبق گفته استیو جابز ۲۳ کشور پینگ رو دارن .

ممنون
              ویرایش توسط amir_hma : https://i-phone.ir/forums/member/32630-amir_hma در ساعت 11-11-2010, 07:02 AM

نظر

آره شما همين كار رو انجام بدين چون خود من هم برای ساختن اكانت كشور آمريكا رو انتخاب كردم.
                من اولش فكر كردم شايد بخاطر آی پی ايران هست ولی من وقتی بدون وی*پی*ان به اينترنت وصل ميشم باز هم وارد پينگ ميشم. حالا كه شما فرموديد مالزی هستيد پس ديگه اين آی پی موضوعش حل شدست

شما احتمالا با درست كردن يك اكانت جديد و انتخاب كشور آمريكا مشكلتون برطرف ميشه

نظر

بچه ها کسایی که از پینگ استفاده میکنن همینجا اعلام کنن تا همدیگه رو add کنیم و اهنگهای مورد علاقمون رو شیر کنیم
                  خود منو با سرچ کردن Armin Eslami پیدا میکنید

نظر

ايده خوبی هست من هم saman hz هستم

نظر

من شما رو add کردم

نظر

صبر کنید ..
                      X