اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

TehranTraffic برای آیفون و آیپد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
    این فایل کرک شده نیست، من خودم از آیتیونز دانلود کردم و تو mediafire.com آپلودش کردم.

این فایل خود آیتیونز هستش.
    شما فقط میتونی ازش استفاده کنی چون با اکانت شما دانلود شده
    کسه دیگه نمیتونه استفاده کمه مگر اینکه برای اتولیز اکانت شمارو داشته باشه

نظر

کرج که دیده نمیشه؟

نظر

با سلام فقط باید بگم کارتون درسته،خیلی درست.

نظر

سلام من نرم افزار رو داشتم خوبم کار میکرد الان چند وقتی هست بازش میکنم صفحه سفید میمونه مال چیه ؟
          ورژن جدید چی شد ؟

نظر

هیچ کس نیست جواب بده ؟
            کسی جدیدا کار کرده با نرم افزار ؟

نظر

نوشته اصلی توسط nimmah نمایش پست ها
              سلام من نرم افزار رو داشتم خوبم کار میکرد الان چند وقتی هست بازش میکنم صفحه سفید میمونه مال چیه ؟
              ورژن جدید چی شد ؟
              نمیدونم مشکل از کجاست ولی واسه من هم هر از گاهی اینطوری میشه.
              ولی الان مشکلی نداره.

نظر

نوشته اصلی توسط shayan_1993 نمایش پست ها
                نمیدونم مشکل از کجاست ولی واسه من هم هر از گاهی اینطوری میشه.
                ولی الان مشکلی نداره.
                اگه صفحه سفید میمونه یهنی اطلاعات نمیگیره
                تو همه ی ساعات اینجوریه؟

نظر

هنگامی که صفحه سفید می مونه سرور مشکل داره!
                  روی آپدیت برنامه کمی کار کردم ولی مشکلات دفتر و ... فعلا وقت نزاشته که بهترش کنم!
                  انشا... به زودی...

نظر

اول از اینکه اونقدر خوشحال شدم که حد نداره! خیلی خوبه که توی ایران این نرم افزار های به روز داره تولید میشه و بهش اهمیت داده میشه . من فکر میکنم که هر طوری که بشه این کار رو ساپورت کرد همه دوستان موافق باشن. اگه یه عمری نرم افزار کرک نصب کرده باشیم من همین الان حاضرم برای این نرم افزار پول پرداخت کنم! چون این کارو ساپورت میکنم و بعدن خودم ازش استفاده میکنم.

یک سوال! یک ورژنی از این برنامه رو من خریده بودم روی گوشی قبلیم که یک کارت اعتباری 5 هزار تومانی داشت. اسمش هم "مسیر راه سبز" بود. فکر کنم وابسته به شهرداری یا یک ارگانی بود! چون شارژ هاش رو از فروشگاه خدمات همراه اول و ایرانسل خریدم.

این برنامه فکرکنم باید از همون دیتا استفاده کنه؟ درسته؟ سوالم همین هست در حقیقت

بعد هم پیشنهاد هامون رو اینجا میتونیم بدیم؟ من فکر کنم الان که بحث کلی و اصلی نرم افزار حل شده وقتش باشه که مثل باقی نرم افزار های دیگه به گرافیک و محیط کاربری این برنامه خیلی بیشتر دقت بشه! همونقدری که از محیط کاربری گارمین یا گوگل مپ لذت میبرید! من برنامه نویس نیستم و البته از سختی های کارتون خبردارم ولی فکر میکنم که با کمی زمان و انرژی بتونید این نرم افزار رو از نظر زیبایی و محیط کاربری آسان و جذاب به لول های بالاتری ببرید.

ایول دارید !!!!

نظر

این نرم افزار بر روی گوشی من نصب نمیشه، فکر میکنم از ورژن این برنامه باشه،که پایینه،ورژن گوشی من 4.1 کسی برنامه ای داره که روی این ورژنم جواب بده،لطفا اگه کسی برنامه رو داره برای دانلود بزاره ممنون میشم.

راستی بچه ها مدل گوشیمو یادم رفت بگم 3gs

نظر

سلام داش شایان،بابا ما دلمون خوش بود تو این تایپیک جوابه ما رو هم بدی خدا اجرت بده.

نظر

جون من یکی جوابه مارم بده دیگه!

نظر

ممکنه بگید در هر بار مراجعه حدودا چند کیلوبایت مصرف میشه؟

نظر

با اینترنت موبایل پیشنهاد نمیشه. چون فقط تو ایران برای خودن پوله تو خط هست ولی فکر نمیکنم زیاد استفاده کنه چون یه سایت هست دیگه

نظر

استفاده ازش که همیشگی نیست بعضی وقتها لازم میشه مسیر حرکت از لحاظ ترافیکی بررسی بشه - می خوام ببینم استفاده ازش بر مصرف بنزین 700 تومنی ارجحیت داره یا نه!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X