اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم تماس گیری با 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم تماس گیری با 3gs

با سلام ، من یه آیفون 3gs آنلاک فکتوری دارم، اخیرا بعد از چند ساعت که با گوشی تماس نمیگیرم و بعد میخوام تماس بگیرم call failed میشه، تنها چیزی که درستش میکنه رفتن به setting>phone و جابجا کردن دکمه های on/off قسمت call forwarding و call waiting است، این دوتا رو که میزنم و گوشی با اپراتور ارتباط برقرار میکنه، تا چند ساعت شماره گیری امکان پذیر میشه.

توجه :رفتن به air plane mode و برگشتن و همچنین ری استارت کردن دستگاه کمکی نمیکنه ! قبلا رو ورژن ۳.۱ این مشکل برام بوجود اومد، فک کردم اگه به۴.۱ بروز رسانی کنم مشکل حل میشه که باز هم نشد، سیم کارت رو چند بار در آوردم و دوباره گذاشتم، بازم مشکل حل نشد.در دریافت تماس و فرستادن و دریافت پیامک مشکلی ندارم.

خصوصیات : 3gs ، unlock factory، همراه اول ، موقعیت اصفهان

با سپاس از راهنماییتون

کسی نظری نداشت؟

نظر

کسی جواب من رو نمیده؟

نظر

با سلام اتفاقا من دو تا گوشی 3gs 32 گیگابایتی لاک دارم که ورژن گوشی من 4.2.1 هست کلا call failed میده . اینترنت قطعه و مسیج هم میشه داد . مشکل کجاست نمیدونم

نظر

شادی موقعیت انتن دهی مشکل داره
          سیم گوشی عوض کن ببین باز اینجور میشه؟
          موقعیت مختلف هم بررسی کن ببین میشه؟

نظر

Salam Dostan Manam Hamin Moshkelo Daram !! Sms am Mire Recive Am Daram Ama Aslan Nemitonam Zang Bezanam Sari Call Faild Mide, Hesabi Baram Moshkel Pish Ovord Vaghty Ke Biron Bodamo Kare Vajeb Dashtam
            3gs 32 UnlockFactory 4.1

نظر

نوشته اصلی توسط salam_salam نمایش پست ها
              salam dostan manam hamin moshkelo daram !! Sms am mire recive am daram ama aslan nemitonam zang bezanam sari call faild mide, hesabi baram moshkel pish ovord vaghty ke biron bodamo kare vajeb dashtam
              3gs 32 unlockfactory 4.1
              دوست عزیز به قوانین احترام بگذارید و فارسی تایپ کنید

نظر

نوشته اصلی توسط salam_salam نمایش پست ها
                salam dostan manam hamin moshkelo daram !! Sms am mire recive am daram ama aslan nemitonam zang bezanam sari call faild mide, hesabi baram moshkel pish ovord vaghty ke biron bodamo kare vajeb dashtam
                3gs 32 unlockfactory 4.1
                دوست عزیز لطف کن فارسی تایپ کنید
                طبق تجربه ی شخصی دو حالت داره 1- گوشی از دستتون افتاده رو زمین و ضربه خورده
                2- احتمالاً شهرتون رو عوض کردین (مسافرت)
                تنها راه حل این مشکل ریستور مجدد است چون من که اینجوری مشکلم حل شد.

نظر

نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
                  دوست عزیز لطف کن فارسی تایپ کنید
                  طبق تجربه ی شخصی دو حالت داره 1- گوشی از دستتون افتاده رو زمین و ضربه خورده
                  2- احتمالاً شهرتون رو عوض کردین (مسافرت)
                  تنها راه حل این مشکل ریستور مجدد است چون من که اینجوری مشکلم حل شد.
                  یه سوال دارم چرا بخاطره عوض کردن محل زندگی همچین مشکلی پیش میاد؟؟!!

نظر

نه هیچ مشکلی بره زمین خوردن و ضربه و این چیزا نیست
                    ماله منم دقیقا همین طوریه.......
                    فقط جای اینکه بری تو call waiting
                    برو تو show my caller ID یه لود ریز میکنه درست میشه.
                    نمیدونم مشکل از کجاس......
                    اینم که میگی الانم مشکل داری خوب بکاپ ها رو که بر میگردونی اینجوری میشه و چاره ای هم نیست
                    به منطقه اپراتور مربوطه.....
                    اگه عوض بشه دوباره.......
                    به شهر و اینا هم مربوط نیست

نظر

ماله من از وقتی اینطوری شد که تو my number شمارمو اد کردم و show my caller ID رو on کردم.
                      حالا نه میشه شماره رو پاک کرد نه میشه show y caller ID رو off کرد
                      ولی اگه ریستور کنی و بکاپ رو نریزی مشکل برطرف میشه......

حالا دوستان اگه بره این مشکل راهی سراغ دارن بگن چون حرص آدم و در میاره.........

نظر

نوشته اصلی توسط hmyhmi نمایش پست ها
                        نه هیچ مشکلی بره زمین خوردن و ضربه و این چیزا نیست
                        ماله منم دقیقا همین طوریه.......
                        فقط جای اینکه بری تو call waiting
                        برو تو show my caller ID یه لود ریز میکنه درست میشه.
                        نمیدونم مشکل از کجاس......
                        اینم که میگی الانم مشکل داری خوب بکاپ ها رو که بر میگردونی اینجوری میشه و چاره ای هم نیست
                        به منطقه اپراتور مربوطه.....
                        اگه عوض بشه دوباره.......
                        به شهر و اینا هم مربوط نیست
                        ممنون واقعا حداقل کار راه اندازه یه لود ریز میکنی درست میشه دمت گم داداش

نظر

من سیم کارتمو یا یه گوشیه دیگه تست کردم کار می کرد......ولی هر چی سیم کارت گزاشتم رو آیفونم...جواب نداد.....گوشیه منم اصلا زمین نخورده......ریستو ...ری استورو اینام هیچکدوم جواب نداد.......

لطفا راهنمایی کنید ممنون.....

نظر

صبر کنید ..
                          X