اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش استفاده از نقشه گوگل در MotionX GPS به صورت آفلاین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با نسخه 13.0 هم بدون مشکل کار میکنه

نظر

سلام دوستان لطف کنن بگن خود برنامه رو از کجا دانلود می کنند تو سیدیا هم پیداش نکردم ... با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi2059 نمایش پست ها
        سلام دوستان لطف کنن بگن خود برنامه رو از کجا دانلود می کنند تو سیدیا هم پیداش نکردم ... با تشکر
        برنامه ipa هستش:MotionX GPS | iPhone & iPad School

نظر

لطفا لینک motionx 12.9را بزارید با تشکر

نظر

از installous

نظر

حجم نقشه ها تو این برنامه خیلی زیاد میشه
              نقشه ی کل ایران برای xgps با حجم 2.3 gb برای این برنامه میشه 16 gb راهی دیکه ای نیست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط holyprot نمایش پست ها
                حجم نقشه ها تو این برنامه خیلی زیاد میشه
                نقشه ی کل ایران برای xgps با حجم 2.3 gb برای این برنامه میشه 16 gb راهی دیکه ای نیست ؟
                به نظر من تعداد فایلاش خیلی زیاد میشه
                من یه نقشه 122 مگی رو کانورت کردم شد 130 مگ یعنی حجمش خیلی تغییر نکرد

در ضمن من برام سواله که نقشه 2 گیگی میخوای چیکار؟!!
                من کل ایران رو بازوم تا 11 و شهرهای اصلی که میخواستم رو (تهران مشهد شیراز اصفهان کرمان تبریز اردبیل بندرعباس کیش کرمانشاه یزد قم ) با زوم تا 16 (16 تا 18 از لحاظ جزئیات هیچ فرقی نداره) دانلود کردم شد 122 مگ
                حالا من نمیدونم این نقشه 2 گیگی که میگید چه چیز اضافه ای داره؟ یعنی کل ایران رو با زوم 16 یا 18 گرفتی؟ خوب نصف بیشتر ایران کویر و جادست الکی حجم نقشه میره بالا
                به نظرم به اون شهرهایی که من گفتم 10-20 تا شهر دیگه هم که اضافه کنی 200 مگ بیشتر نمیشه کاربردی هم نیست اون نقشه 2 گیگی که میگی

نظر

نوشته اصلی توسط saeednajafi22 نمایش پست ها
                  به نظر من تعداد فایلاش خیلی زیاد میشه
                  من یه نقشه 122 مگی رو کانورت کردم شد 130 مگ یعنی حجمش خیلی تغییر نکرد

در ضمن من برام سواله که نقشه 2 گیگی میخوای چیکار؟!!
                  من کل ایران رو بازوم تا 11 و شهرهای اصلی که میخواستم رو (تهران مشهد شیراز اصفهان کرمان تبریز اردبیل بندرعباس کیش کرمانشاه یزد قم ) با زوم تا 16 (16 تا 18 از لحاظ جزئیات هیچ فرقی نداره) دانلود کردم شد 122 مگ
                  حالا من نمیدونم این نقشه 2 گیگی که میگید چه چیز اضافه ای داره؟ یعنی کل ایران رو با زوم 16 یا 18 گرفتی؟ خوب نصف بیشتر ایران کویر و جادست الکی حجم نقشه میره بالا
                  به نظرم به اون شهرهایی که من گفتم 10-20 تا شهر دیگه هم که اضافه کنی 200 مگ بیشتر نمیشه کاربردی هم نیست اون نقشه 2 گیگی که میگی
                  نقشه دو گيگي اينه:http://www.i-phone.ir/forums/thread12494.html
                  من تبديلش كردم و ريختم توي آيپدم .نتيجه فوق العاده است
                  فقط مشكل اين بود كه 720 هزار فايل شد! و حجمش 14 گيگ . ولي به نتيجه مي ارزيد.

نظر

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
                    نقشه دو گيگي اينه:http://www.i-phone.ir/forums/thread12494.html
                    من تبديلش كردم و ريختم توي آيپدم .نتيجه فوق العاده است
                    فقط مشكل اين بود كه 720 هزار فايل شد! و حجمش 14 گيگ . ولي به نتيجه مي ارزيد.
                    تو این تاپیک نمیخوام از بحث دور بشیم خیلی ولی

1- این نقشه 2 گیگی terrain هم داره اگه اشتباه نکنم؟ درسته؟
                    2- آیا terrain در motionX GPS نشون میده یا نه؟

چون حجم زیادی از اون 14 گیگ فکر کنم به terrain مربوط میشه
                    اگه تو motionX GPS کار نکنه عملا استفاده از اون برای این نرم افزار بی معنیه اگه نشون میده هم لطفا بگید چطوری چون من نتونستم

یه سوال دیگه

آیا جزئیات نمایش داده شده مثلا در نقشه تهران با زوم 0X و یا 1X تفاوت دارد؟
                    من بررسی کرد م و تفاوتی ندارد پس بنظر من ارزشی ندارد که نقشه های ما با زوم صفر دانلود شود
                    ویرایش توسط saeednajafi22 : https://i-phone.ir/forums/member/21361-saeednajafi22 در ساعت 10-11-2010, 04:17 PM

نظر

تو این تاپیک نمیخوام از بحث دور بشیم خیلی ولی

1- این نقشه 2 گیگی terrain هم داره اگه اشتباه نکنم؟ درسته؟
                      2- آیا terrain در motionX GPS نشون میده یا نه؟

چون حجم زیادی از اون 14 گیگ فکر کنم به terrain مربوط میشه
                      اگه تو motionX GPS کار نکنه عملا استفاده از اون برای این نرم افزار بی معنیه اگه نشون میده هم لطفا بگید چطوری چون من نتونستم

یه سوال دیگه

آیا جزئیات نمایش داده شده مثلا در نقشه تهران با زوم 0X و یا 1X تفاوت دارد؟
                      من بررسی کرد م و تفاوتی ندارد پس بنظر من ارزشی ندارد که نقشه های ما با زوم صفر دانلود شود
                      terrain داره و نشون هم ميده:

در منوي map در زبانه terrain گزينه motion X رو انتخاب كنيد.

بعله تفاوت داره . در نقشه 0X شما نام بعضي مكانها رو داريد ضمن اين كه چون كوچه ها باريكتر ميشوند محل شما دقيقتر نمايش داده ميشه . بعضي از كوچه هاي باريك هم فقط در 0X نمايش داده ميشه.

نظر

این که terrain گوگل نیست منظورم اینه که terrain اون فایل 2 گیگی رو نشون میده یا نه؟
                        اگه میشه با یه مثال تفاوت زوم صفر و یک رو نشون بدید
                        ممنون

نظر

دوست عزیز میشه راهنمایی کنید من چطوری میتونم ادرس بدم که هدایت کنه به طرف مقصد مثلا از ازادی تا تجریش چطوری بدم که هدایت کنه

نظر

نوشته اصلی توسط pam نمایش پست ها
                            دوست عزیز میشه راهنمایی کنید من چطوری میتونم ادرس بدم که هدایت کنه به طرف مقصد مثلا از ازادی تا تجریش چطوری بدم که هدایت کنه
                            نداره این قابلیت رو متاسفانه

نظر

این که terrain گوگل نیست منظورم اینه که terrain اون فایل 2 گیگی رو نشون میده یا نه؟
                              اگه میشه با یه مثال تفاوت زوم صفر و یک رو نشون بدید
                              ممنون
                              اونچه که در بالا میبینید اسمش دقیقا هست نقشه terrain

این تفاوت اخرین زوم وزوم قبل از اون:

نظر

بچه ها کسی می تونه زحمت بکشه لینک مستفیم ایم motionX gps رو بذاره این جا ؟
                                از file dude و اینا نمی تونم بگیرم
                                کرش می کنه هی

سپاس

نظر

صبر کنید ..
                                X