اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش اجرای بازی های سگا بر روی آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش اجرای بازی های سگا بر روی آیفون

Genesis4iPhone برنامه ای هست که میتونید بازی های سگا رو رو آیفون اجرا کنید ... واسه تجدید خاطرات گذشته بازی کردن این بازی ها خیلی لذت بخشه مخصوصا واسه من که خوراکم بود

ابتدا این برنامه رو از سورس ZodTTD دانلود کنید

شما برای اجرای بازی های سگا خب قاعدتا به فایل بازی ها نیاز دارید این فایل بازی هارو ROM میگن برای دریافت بازی های سگا میتونید به این سایت برید که واقعا میشه گفت یک بانک Roms از بازی های سگا / نینتندو و ...... هست :

http://www.romnation.net/srv/roms/genesis2.html

بعد دانلود بازی هاتون باید فایل رو در این مسیر قرار بدین

کد:
    private/var/mobile/media/Roms/GENESIS
    بعد از کپی کردن فایل ها برنامه رو باز کنید و به دلخواه یک بازی رو انتخاب کنید :

میگم اگر میشه یه سری از بازی های سگا رو که خیلی خوبن هم معرفی میکردین خیلی عالی میشد چون من زیاد بازی هاش زو نمی شناسم

خیلی ممنون از آموزشتون

نظر

همین بازی هایی که اینجا اسمشون رو میبینی بازی های خوبی هستن .

نظر

یه تایپیک معرفی کردم اما خب پاک شد دیگه
        باشه بازم سر فرصت حتما معرفی میکنم ...... اینایی هم که دانلود کردم بازی های خیلی معرفی هستن :d

نظر

سلام آقا من Ultimate Mortal Kombat 3 (4) [!] نصب کردم اما نمیدونم چرا صدا نداره میشه راهنمایم کنین گوشیم هم 2G, 2.1 هست

نظر

نوشته اصلی توسط ms_shd نمایش پست ها
            سلام آقا من Ultimate Mortal Kombat 3 (4) [!] نصب کردم اما نمیدونم چرا صدا نداره میشه راهنمایم کنین گوشیم هم 2G, 2.1 هست
            ربطی به گوشی نداره کلا اگه با صدا بازی کنی کند اجرا میشه
            موقع که Play مزنی خودش چندین پیغام میاد که نوشته : wide with sound و ..........

نظر

slam man nemitunam bazi konam va mizane <start emulation> va nemire tu bazi komak konid

نظر

لطفا اگه ممكنه آدرس دقيق سورس روبنويسيد
                ممنون

نظر

Ba winscp mishe inaro rikht too in masir??

نظر

نوشته اصلی توسط rezashh نمایش پست ها
                    slam man nemitunam bazi konam va mizane <start emulation> va nemire tu bazi komak konid
                    نوشته اصلی توسط merihidden نمایش پست ها
                    ba winscp mishe inaro rikht too in masir??
                    لطف کنید فارسی تایپ کنید

نوشته اصلی توسط rezaelevator نمایش پست ها
                    لطفا اگه ممكنه آدرس دقيق سورس روبنويسيد
                    ممنون
                    توی سورس های اصلی سایدیا هست نیاز به اضافه کردن سورس خاصی نداره
                    من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

I turned to look back but It was Gone
                    I cannot put my finger on It now
                    The Child is Grown , The Dream is Gone
                    I ... Have Become COMFORTABLY NUMB

نظر

سلام من کلی بازیه رو دانلود کردم و در این مسیر ریختم ولی وقتی بازش میکنم هیچی نمیاد و فقط همون قسمت زیر که دکمه ها هست میاد و بعد از 1 یا 2 دقیقه از برنامه میپره بیرون.لطفا کمک.با تشکر.
                      ویرایش توسط iMehrad : https://i-phone.ir/forums/member/6053-imehrad در ساعت 14-07-2009, 01:01 AM

نظر

نوشته اصلی توسط merihidden نمایش پست ها
                        سلام من کلی بازیه رو دانلود کردم و در این مسیر ریختم ولی وقتی بازش میکنم هیچی نمیاد و فقط همون قسمت زیر که دکمه ها هست میاد و بعد از 1 یا 2 دقیقه از برنامه میپره بیرون.لطفا کمک.با تشکر.
                        خب حتما هنوز با ورژن 3 سازگار نشده یه سر به سایتش بزن ببین اومده یا نه !

نظر

نوشته اصلی توسط Momeks نمایش پست ها
                          خب حتما هنوز با ورژن 3 سازگار نشده یه سر به سایتش بزن ببین اومده یا نه !
                          من ipod touch 2g2.2.1 دارم و کار نمیکنه

نظر

پس حتما واسه ورژن 3 اومده که رو 2.2.1 کار نمیکنه .... برو 3.0 2.2.1 بدردنمیخوره

نظر

آخه 3.0 برای ایپاد 10$ هست و اگه مجانی دانلودش کنم میگن سینک نمیشه و من هم کارت های اعتباری برای خرید انلاین ندارم

نظر

صبر کنید ..
                              X