اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سینک کردن و ارور authorize this computer

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سینک کردن و ارور authorize this computer

سلام خدمت دوستان عزیز
    من ای پاد تاچ4gدارم از جایی که خریدم برام جیل برک کردو روش یه سری اپلیکیشن ریخت به کمک اطلاعات خوب این فروم اپل اکانت درست کردم و اپلیکیشن های فری دانلود کردم اما وقتی که میخوام با آیتونز بریزم رو ای پاد میگه باید transfer purchases کنی وقتی این کارو میکنم میگه کامپوترتو authoris کن این کارم میکنم اما باز وقتی می خوام transfer purchases کنم میگه باید کامپیوترتو authorize کنی در صورتی که من این کارو به درستی انجام دادم و پیغام autorise sucsesfully هم برام میاد نمیدونم چرا این جوری می ش؟ ممنون میشم من و راه نمایی کنید

از این به بعد سعی کن اول سرچ کنی بعد سوال کنی،سوالاتت رو هم جای خودش بپرس
    تو منوی store رفتی و authorize زدی؟
    People!There is no way in the middle...

نظر

authorize کردم پیغام هم میده که با موفقیت انجام شد اما باز وقتی می خوام سینک کنم میگه transfer purchases کن وقتی می خواهم این کارو بکنم میگه باید authorize کنی این دور باطل ادامه دارد.....!!این مشکلیه که با آیتونز پیدا کردم فکر کنم اینجا جاش باشه!

نظر

برنامه هایی که روی گوشی نصب کردی با چه account ی دانلود کردی؟
        برنامه های نصب شده و itunes شما باید توسط یک account مشابه دانلود و authorise شده باشن..

نظر

برنامه هارو کریستال تو پایتخت برام ریخته.حالا که با یه اکانت دیگه ریخته شده راه حل چیه؟یعنی خودم دیگه نمیتونم با اکانت و آیتونز خودم اپلیکیشن بریزم؟راستی اگر با اکانت و آیتونز خودم سینک کنم چه اتفاقی میفته ؟همه اپلیکیشنام پاک میشه؟

نظر

دوستان کسی نیست منو راهنمایی کته؟!!

نظر

سینک

نه فکر نمی کنم بشه کاریش کرد

نظر

تو سيديا apps sync رو براي ورژن خودت دانلود كن بعد اون واست همه برنامه هي كرك هم مياره 

نظر

منم این مشکل رو دارم لطفا راهنمایی کنید

نظر

از برنامه ها کپی بگیرید بعد اجازه بدید با سینک کردن همشو از گوشی پاک کنه.بعد اینکار دوباره برنامه ها رو با اکانت خودتون دوباره تو ایتونز وارد کرده و نصب کنید

نظر

سلام من یک آیفون 5 دارم جیل برک نشده و قبلا یک سر ی نرم افزار با id دیگه روش ریخته شده و من با apple id خودم از طریق itunes نمی تونم نرم افزار بریزم ارور
                      authorize میده واقعا نمیدونم دیگه چیکار کنم؟؟
                      خواهش میکنم کمک کنید

ویرایش توسط m_sh : https://i-phone.ir/forums/member/171159-m_sh در ساعت 05-07-2014, 03:54 PM

نظر

نوشته اصلی توسط m_sh نمایش پست ها
                        سلام من یک آیفون 5 دارم جیل برک نشده و قبلا یک سر ی نرم افزار با id دیگه روش ریخته شده و من با apple id خودم از طریق itunes نمی تونم نرم افزار بریزم ارور
                        authorize میده واقعا نمیدونم دیگه چیکار کنم؟؟
                        خواهش میکنم کمک کنید

عزیزم شما اگه با اپل ایدی دیگه برات برنامه ریختن اگه بخوای برنامه بریزی با اپل ایدی خودت اون برنامه ها پاک میشه...
                        ولی اگه میخوای بریزی باید اتورایز کنی
                        ایتونز رو باز کن
                        از اون بالا گزینه store رو بزن
                        و روی authorize this computer کلیک کن و اپل ایدی و پسوردتو بزن بعد اتورایز میشه
                        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام
                          من برنامه های گوشیم همه با اپل ایدی خودم ریختم ولی الان میخوام با کامپیوتر برنامه بریزم ایتونز ارور آتورایز میده در حالی که آتورایز کردم و خودشم میزنه با موفقیت انجام شده ولی باز میخوام برنامه بریزم ارور آتورایز میده ، مشکل از کجاس ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
                            سلام
                            من برنامه های گوشیم همه با اپل ایدی خودم ریختم ولی الان میخوام با کامپیوتر برنامه بریزم ایتونز ارور آتورایز میده در حالی که آتورایز کردم و خودشم میزنه با موفقیت انجام شده ولی باز میخوام برنامه بریزم ارور آتورایز میده ، مشکل از کجاس ؟؟؟
                            کسی نظری نداره ؟

نظر

سلام دوستان.
                              یک ماه هست ایتونز من داره این ارور رو میده.
                              the iphone ........... could not be synced because this computer is no longer authorized for purchased items that are on ehis iphone.
                              to authorize this computer for items purchased from the iyunes store.
                              chose store > authorize this computer.
                              هربارم که اتورایز میکنم پیغام موفقیت امیز بودن رو میزنه ولی بازم این ارور رو میگیرم
                              هم با قندشکن امتحان کردم هم ایتونز رو به اخرین ورژن اپدیت کردم؟
                              چیکار کنم من؟
                              با این وضعیت من هیچکاری نمیتونم با گوشیم انجام بدم
                              … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

صبر کنید ..
                              X