اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

افزایش رزلوشن دوربین iPod touch 4g

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط morteza4158 نمایش پست ها
    salam khobid ye ki az kasani keh ipod tuch dareh khobam varedeh mitonam teleshoo dashteh basham
    به انجمن ما خوش آمدید
    به قوانین احترام بزارید و فارسی تایپ کنید!
    جدیدترین اخبار تکنولوژی در هر زمینه ای .....

نظر

سلام دوستان خسته نباشید
      من این تم رو نصب کردم ولی هیچی به هیجی
      باید چیکار کرد

نظر

دوستان من وقتی با برنامه ifun ریختم توی پوشه و وقتی ریست کردم دیگه آیپادم بالا نیومد میشه خواهش کنم کمکم کنید
        موندم چیکار کنم

نظر

مدیران محترم.
          این تایپیک رو حذف کنید.
          من امتحان کردم و ایپاد دیگه بالا نمیاد.
          این کار شاید فقط برای ورژن های خیلی پایین جواب بده.فعلا دیگه کاربرد نداره و فقط باعث مشکل میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط misagh_ghorbani نمایش پست ها
            دوستان من وقتی با برنامه ifun ریختم توی پوشه و وقتی ریست کردم دیگه آیپادم بالا نیومد میشه خواهش کنم کمکم کنید
            موندم چیکار کنم
            باید همون دو فایلی که جایگزین کردین رو پاک کنید و همونی که قبلا بوده جایگزین کنید.قبل از کپی کردن باید یه نسخه از فایل اصلی رو یه جایی کپی میکردین.
            موفق باشی.

نظر

دوستان چون ریست میکنید ایپاد بالا نمیاد چون دستگاه جیلبریک شده رو ریست کنی بالا نمیاد باید یا ریسپرینگ یا ریبوت کنید نمیتونید یک بار خاموش روشن کنید درست میشه.
              دستگاهی که ریست کردید رو باید ریستور کنید.  

نظر

دوستان توجه کنند که این روش فقط تو ورژن 4.1 امکان پذیره و تو ورژنای دیگه منجر به رستور میشه سعی کنید اصلا از این روش استفاده نکنید

نظر

نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
                  دوستان توجه کنند که این روش فقط تو ورژن 4.1 امکان پذیره و تو ورژنای دیگه منجر به رستور میشه سعی کنید اصلا از این روش استفاده نکنید
                  یعنی توی 4.2.1 نمی شه.
                  بعد تازه من فکر نمی کنم با این کارا بشه رزلوشن دوربین رو بالا برد
                  چون اگه اینجوری بود ......

نظر

یه توضیح کامل بدین خواهش میکنک اموزش ریختن !!

نظر

سلام می خواستم ببینم این تم رو چگونه باید بریزم رو آی پادم؟

نظر

نوشته اصلی توسط sepehr1994 نمایش پست ها
                        سلام می خواستم ببینم این تم رو چگونه باید بریزم رو آی پادم؟
                        باید با برنامه ifunbox یا برنامه های زیاد دیگه ای هم که هست اکسترکت شده این فایل رو به پوشه themesتو فایل system بریزید بعد ریبوت کنید.

نظر

من هرچی میگردم پوشه n81 رو پیدا نمیکنم ، System/Library/PrivateFrameworks/Celestial.framework تا این ادرس میام ولی پوشه به اسم N81 نیست ، لطفا راهنمایی کنید
                          ios 5 هستم
                          ویرایش توسط wmax2 : https://i-phone.ir/forums/member/744-wmax2 در ساعت 05-11-2011, 02:15 PM

نظر

نوشته اصلی توسط wmax2 نمایش پست ها
                            من هرچی میگردم پوشه n81 رو پیدا نمیکنم ، System/Library/PrivateFrameworks/Celestial.framework تا این ادرس میام ولی پوشه به اسم N81 نیست ، لطفا راهنمایی کنید
                            ios 5 هستم
                            پوشه ممکنه n18 باشه

نظر

نوشته اصلی توسط dara1234 نمایش پست ها
                              اگه می خواید مستقیم نصبش کنید به ifile نیاز دارید که حتما باهاش آشناید
                              1-برنامه ی iFile رو باز کنید و به آدرس زیر برید
                              System\Library\CoreServices\SpringBoard.app
                              2- فایل n81ap داخل پوشه را در این مسیر paste کنید و گزینه overwrite رو بزنید

3- به مسیر زیر برید
                              System\Library\PrivateFrameworks\Celestial.framewo rk\N81
                              4- در این پوشه فایل avcapture را paste کنید و overwrite رو انتخاب کنید

حتما قبل از جایگزینی فایلها از فایلهای اصلی یه کپی بگیرید که اگه مشکلی بود بتونید به حالت اصلی برگردید

در اصل دارید محتوای فایل دریافتی در صفحه اول رو با فایلهای اصلی آیپاد عوض میکنید

الان آزمایش کردم مشکلی نداره تفاوت رو میتونید احساس کنید عکس ها پهن تر شدن در کل جزئیات عکس رفته بالا
                              موفق باشید
                              آقا بدبخت شدم من همه چیو کپی کردم ، overwrite هم کردم ، ولی از فایل های اصلیم کپی نگرفتم
                              حالا هم آیپادم خاموش شده دیگه روشن نمیشه
                              تورو خدا یکی فایل های اصلی رو واسم آپلود کنه ، لطفا لطفا لطفا

نظر

چه وضعیه؟ یکی نیس جواب منو بده؟ یکی نیس راهنمایی کنه؟ مدیر نداره اینجا؟ مسؤول ندارین؟

نظر

صبر کنید ..
                                X