اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با Firmware Changer نسخه گوشی را بدون آپدیت عوض کنید !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با Firmware Changer نسخه گوشی را بدون آپدیت عوض کنید !

با Firmware Changer نسخه گوشی را بدون آپدیت عوض کنید !

سلام دوستان.
    حتما بارها شده به دلیل به روز نبودن نسخه گوشیتون itunes بهتون پیغام داده که قصد دانلود نسخه جدیدتر رو دارم ولی بهتره این کار رو مخصوصا در گوشی های لاک انجام ندید چون باعث عوض شدن baseband و در نتیجه مشکل آنلاک مواجه خواهید شد ولی به وسیله این برنامه از شر این پیغام های itunes خلاص خواهید شد.
    راه های مختلف دستی برای عوض کردن نسخه گوشی وجود داره ولی می تونید برنامه Firmware Changer رو که مجانی هم هست از سورس ModMyi نصب کنید و بدون آپدیت نسخه گوشیتون رو به هر نسخه ای که دوست دارید عوض کنید.

جالبیش اینه که علاوه بر 4.1 می تونید حتی 4.2 رو هم انتخاب کنید.
    سعی می کنم به زودی روی سورس خودم هم قرارش بدم.
    موفق باشید.

البته یه راه ساده تر هم هست:d هر موقع پیام داد تیک زیرش رو بزنید دیگه پیام نمیده . ولی این برای یه منظور دیگست اونم اینه که بازی هایی که برای فرمویر های بالاتر ساخته شده رو روی نسخه های پایینتر اجرا کنه

نظر

مرسی جالب بود

نظر

من که تو سورس نتونستم پیدا کنم

نظر

شما باید در بخش changes یک بار روی refresh بزنید تا برنامش رو بتونید نصب کنید.

نظر

به چه دردی می خوره؟ یعنی فقط واسه دک کردن itunes هستش

نظر

خب برای ما بله ولی برای فروشندگان به خیلی دردها می خوره از این به بعد باید موقع خرید گوشی خیلی بیشتر حواستون رو جمع کنید.

نظر

salam

راستی اون 63 و 84 mb چیه در نوار بالایی هست چطوری زدیش یه توضیحی بده
                ویرایش توسط Professional : https://i-phone.ir/forums/member/14816-professional در ساعت 23-10-2010, 12:43 AM

نظر

نوشته اصلی توسط snow leopard نمایش پست ها
                  به چه دردی می خوره؟ یعنی فقط واسه دک کردن itunes هستش
                  یه کار جالب این سپوفرا اینه که بعضی برنامه ها ورژن بالا می خوان الکی با این اونا رو هم گول میزنی من با سپوف ۳.۱.۲ به ۳.۱.۳ تست کردم تمام ۳.۱.۳ هار جواب میداد

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
                  خب برای ما بله ولی برای فروشندگان به خیلی دردها می خوره از این به بعد باید موقع خرید گوشی خیلی بیشتر حواستون رو جمع کنید.
                  ملت آنلاک می کنن بعد سیدیا رو پاک می کنن جای آنلاک میفروشن
                  A.S.N.I. Decode your Mac's serial number.
                  باید به فروشنده گفت همه چیزو تو فاکتور بنویسه

نظر

خوشبختانه یا متاسفانه این برنامه کارنمیکنه.موقعی که save میکنی پیغام میده اوکی شد ولی ورژن تو about تغییر نمیکنه
                    4.1 هستم امتحانی زدم 4.2 ولی نشد

نظر

نوشته اصلی توسط vahidabediny62 نمایش پست ها
                      راستی اون 63 و 84 mb چیه در نوار بالایی هست چطوری زدیش یه توضیحی بده
                      این اعداد میران ram free دستگاه رو نشون می دهند که باید از برنامه sbsetting برای نمایششون استفاده کنید.

نوشته اصلی توسط einstein نمایش پست ها
                      خوشبختانه یا متاسفانه این برنامه کارنمیکنه.موقعی که save میکنی پیغام میده اوکی شد ولی ورژن تو about تغییر نمیکنه
                      4.1 هستم امتحانی زدم 4.2 ولی نشد
                      چون هنوز برنامه تازه منتشر شده این طوریه وگرنه سایت معروفی مثل redmondpie معرفیش نمی کنه.
                      احتمالا به زودی آپدیت میشه.

نظر

می*شه آدرس سورس modmyiرو بدید ؟

نظر

http://apt.modmyi.com

نظر

نوشته اصلی توسط peyman_351 نمایش پست ها
                            می*شه آدرس سورس modmyiرو بدید ؟
                            آدرس سورس!
                            دیگه نیاز نیست .خودشو ناراحت نکن.برنامش قلابی بود.الان اگه برید توسورسModMyi میبینید که دیگه این برنامه نیست وحذف شده

نظر

آقا رضا
                              با این برنامه مشکل ریستور بکاپ فریمور بالاتر روی فریم ور پایین تر رو میشه حل کرد؟
                              آخه تا اونجایی که من میدونم بکاپ فریمور بالاتر رو روی فریمور پایین تر نمیشه ریستور کرد
                              ویرایش توسط iAmir Reza : https://i-phone.ir/forums/member/15597-iamir-reza در ساعت 03-12-2010, 07:12 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X