اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبدیل کتابهای کمیک با فرمت cbr یا cbz به epub

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تبدیل کتابهای کمیک با فرمت cbr یا cbz به epub

سلام

من با کتابهای کمیک خیلی حال میکنم اما هر کاری میکردم نمیتونستم اونا رو تو iPhone خودم داشته باشم که هر وقت و هرجا که خواستم بخونمشون. واسه همین دنبال یه Convertor بودم که بالاخره تونستم یکی پیدا کنم . کار باهاش راحته از منوی file گزینه Add File رو انتخاب میکنین بعد کتابتون رو توش فرا میخونین. واسه تبدیلش هم یه آیکون نقره ای رنگ ( مثل چرخدنده ) توی کادر بالای نرم افزار وجود داره که با کلیک روی اون میتونین سه سوته فرمت فایلتون رو به epub تغییر بدین . این برنامه رو میتونین برای Mac، Linux و Win از آدرس زیر بگیرین .

Mes Aventures Technologiques - Téléchargements

پ.ن: کتابهای کمیک موجود حدود 97% با فرمت cbr هستن که واسه خونده شدن تو iPhone باید به فرمت epub تغییر کنن.
    ویرایش توسط fade2black : https://i-phone.ir/forums/member/11019-fade2black در ساعت 21-10-2010, 10:37 AM

دوست عزیز این درست نیست
    برنامه های زیادی واسه خوندن کامیک بوک با فرمت cbr توی آیفون و آیپد وجود داره
    من خودم استفاده میکنم
    مثلا این برنامه مجانی
    ComicBookLover for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store
    فایل شرینگشم از طریق آیتونز انجام میشه
    sigpic

نظر

SkyWalker
      Posted امروز 09:54 AM
      دوست عزیز این درست نیست
      برنامه های زیادی واسه خوندن کامیک بوک با فرمت cbr توی آیفون و آیپد وجود داره
      من خودم استفاده میکنم
      مثلا این برنامه مجانی
      ComicBookLover for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store
      فایل شرینگشم از طریق آیتونز انجام میشه
      بله عزیز زیاده و من خودم هم اونا رو امتحان کردم اما تا اونجاییکه یادمه اینا واسه Import کردن توشون باید به WiFi متصل باشی و خیلیهاشونم پولیه. اما من منظورم انتقال کتابهای خودمون از PC به idevice بود که طبیعتا Favorite ماست و احتیاج به جستجو دوباره تو وب نیست .
      اینی که شما معرفی کرده میشه کتاب رو از iTunes توش Sync کرد ؟

نظر

بله
        نیازی به وای فای نیست
        بعد از نصب برنامه قسمت مربوط بهش توی آیتونز اضافه میشه و میتونید از اونجا کامیک هاتون رو توش بریزید
        sigpic

نظر

كسي سايتي براي
          دانلود كميك هاي روز دنيا ميشناسه ؟
          من دنبال كميك هاي بازي هاي داستاني ام !
          ویرایش توسط Lincoln : https://i-phone.ir/forums/member/20065-lincoln در ساعت 19-09-2011, 10:49 PM

نظر

یکسری اینجا معرفی کرده : FILEnetworks Blog: Sites to download comics in CBR, CBZ formats (BitTorrent trackers and direct links)

و این هم بد نیست.

Comics Land - download all kind of comics and game manuals you want

البته اگه شما بدونی دنبال جه کتابی مگردی بهتر میتونی پیداش کنی.
            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

صبر کنید ..
            X