اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب Mac روی ویندوز با Vmware

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش نصب Mac روی ویندوز با Vmware

اول از همه بگم من این رو حدودا ۱ سال پیش روی ویندوز انجام دادم و الآن نسخه های جدیدتر اومده ولی من فایل های اون موقع رو میذارم که می تونید با کمی جستجو نسخه جدیدترش رو پیدا کنید.

اول از همه نیاز به این دارید که دانلود از تورنت رو بدونید.اگر نمی دونید برنامه utorrent رو برای ویندوز از اینجا دانلود کنید.
    برای اجرا نیاز به شبیه ساز vmware یا virtual box دارید که من خودم روی اولی تست کردم.
    حالا فایل تورنت رو از attachment دانلود کنید.

این فایل خودش برنامه vmware رو هم داره.ولی اگر خودتون داریدش موقع دانلود تیکش رو بردارید.
    خب بعد از اتمام دانلود فایل Mac OS X Leopard.7z که فشرده شده هست رو باید extract کنید که برای این کار نیاز به برنامه 7zip دارید که می تونید یک نسخش رو از سایتش که مجانی هم هست دانلود کنید:
    Download

خب مرحله آخر vmware رو باز می کنید و از منوی file گزینه open رو می زنید در پوشه ای که Extract کردید فایل Mac OS X Leopard.vmx رو انتخاب کنید .
    به همین راحتی
    بعدش می تونید از تنظیمات cpu رو بیشتر کنید تا سرعتش بالا بره.
    دوستانی که علاقه مند به استفاده از مک واقعی روی pc خود هستند می توانند از پکیج های هکینتاش استفاده کنند.
    سوالی دارید در خدمتم ....
    ویرایش توسط Professional : https://i-phone.ir/forums/member/14816-professional در ساعت 24-09-2011, 12:56 PM

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها

اول از همه بگم من این رو حدودا ۱ سال پیش روی ویندوز انجام دادم و الآن نسخه های جدیدتر اومده ولی من فایل های اون موقع رو میذارم که می تونید با کمی جستجو نسخه جدیدترش رو پیدا کنید.

اول از همه نیاز به این دارید که دانلود از تورنت رو بدونید.اگر نمی دونید برنامه utorrent رو برای ویندوز از اینجا دانلود کنید.
    برای اجرا نیاز به شبیه ساز vmware یا virtual box دارید که من خودم روی اولی تست کردم.

این فایل خودش برنامه vmware رو هم داره.ولی اگر خودتون داریدش موقع دانلود تیکش رو بردارید.
    خب بعد از اتمام دانلود فایل Mac OS X Leopard.7z که فشرده شده هست رو باید extract کنید که برای این کار نیاز به برنامه 7zip دارید که می تونید یک نسخش رو از سایتش که مجانی هم هست دانلود کنید:
    Download

خب مرحله آخر vmware رو باز می کنید و از منوی file گزینه open رو می زنید در پوشه ای که Extract کردید فایل Mac OS X Leopard.vmx رو انتخاب کنید .
    به همین راحتی
    ممنون از شما
    لینک مستقیم

نظر

سلام
      ببخشید برنامه ی utorrent برای ایفون اومده؟

نظر

نوشته اصلی توسط haamid نمایش پست ها
        سلام
        به نظر شما اینجا جاشه !؟
        انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

نوشته اصلی توسط Amin_Rize نمایش پست ها
          به نظر شما اینجا جاشه !؟
          بله می دونم اشتباه کردم
          گفتم حالا بحث utorrent شد ببینم ورژن ایفونش اومده یا نه ؟ چون اگه بشه ادم می تونه مستقیم دانلود کنه (البته منظورم کسایی هست از ایفون یا ایپد برای وب گردی استفاده می کنن و از انجمن به این وسیله دیدن می کنن)
          باز هم معذرت

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها

Download

به همین راحتی
            بله می دونم اشتباه کردم
            گفتم حالا بحث utorrent شد ببینم ورژن ایفونش اومده یا نه ؟ چون اگه بشه ادم می تونه مستقیم دانلود کنه (البته منظورم کسایی هست از ایفون یا ایپد برای وب گردی استفاده می کنن و از انجمن به این وسیله دیدن می کنن)
            باز هم معذرت
            utorrent نیومده ولی برنامه ای برای دانلود از تورنت هست
            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

با سلام :
              میخواستم بدونم که وقتی با این نرم سیستم عامل مک رو نصب میکنی دقیقل مثل مک روی لبتاب اپل عمل میکنه یا این که یک برنامه نه چندان جالب هست که بیشتر جنبه نمایشی داره؟

نظر

من این ارور رو میگیرم، لطفا راهنمایی کنید

نظر

[QUOTE=sahba_08;250127]من این ارور رو میگیرم، لطفا راهنمایی کنید

خوب شما باید از قسمت processor تنظیمات تون رو تغییر بدید.
                  همه ی حالت های ممکن را امتحان کنید شاید یکی کار کرد.

نظر

سلام
                    برنامه های مختلفی در cydia هست مثلا TorrentTRAK

نوشته اصلی توسط masseeh نمایش پست ها
                    با سلام :
                    میخواستم بدونم که وقتی با این نرم سیستم عامل مک رو نصب میکنی دقیقل مثل مک روی لبتاب اپل عمل میکنه یا این که یک برنامه نه چندان جالب هست که بیشتر جنبه نمایشی داره؟
                    دقیقل بله ولی کندتر هست.
                    اگر واقعا به مک علاقه دارید از آموزشی که دوستم علی آقا توضیح داده برای نصب واقعی مک استفاده کنید.

نظر

ببخشید من چون نمیتونم 2 گیگ دانلود کنم .امکانش هست که از dvd هایی که گرفتم استفاده کنم (dvd برای نسب مک ).اگه ممکنه بگین چجوری ؟

نظر

دوستان کسی که نمیتونه 2g دانلود کنه .لطفا بگین از کجا میتونیم سفارش بدیم و بخریم ؟(Mac OS X 10.6 Snow Leopard

نظر

اگر مک واقعی برای pc نیاز دارید (هکیناتش) با دوستم ALI KING مکاتبه کنید که در همین انجمن هستند.

نظر

من این ورژن رو دانلود کردم. iATKOS_S3_version2
                            با برنامه وی ام ور 7 امتحان کردم ولی میگه که این سیستم عاملی پیدا نمی کنه.چکنم؟

نظر

اون هکیناتش هست نه image مربوط به vmware . باید واقعی نصبش کنید.

نظر

صبر کنید ..
                              X