اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش راه اندازی کابل tv

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش راه اندازی کابل tv

سلام دوستان تو این انجمن یه آموزش درست حسابی پیدا نکردم میشه یه کمک کنید برای را اندازی
    کابل tv غیر اصل در گوشی های 2g تا 4 چی کارکنیم؟
    ممنون میشم لینک دانلودشونم بدید خواهش میکمنم کسی میدونه کمک کنه

برای فیرم ویر زیر 4 که فایل iapd مخصوص رو بگیری کپی کنی مشکل حله اما برای 4 فکر نکنم هنوز iapd اومده باشه چون منم دنبالشم . شما توی 4shared یا modmy سرچ کنی فایل برای زیر 4 رو راحت پیدا میکنی

نظر

نوشته اصلی توسط IN$PIRE نمایش پست ها
      برای فیرم ویر زیر 4 که فایل iapd مخصوص رو بگیری کپی کنی مشکل حله اما برای 4 فکر نکنم هنوز iapd اومده باشه چون منم دنبالشم . شما توی 4shared یا modmy سرچ کنی فایل برای زیر 4 رو راحت پیدا میکنی
      میشه بدید

نظر

یه پست بود قبلا که نحوه ساختش رو نشون دادخ بود الان هر چی گشتم پیدا نکردم یه شرچ تو گوگل بکن پیدا میکنی ...

نظر

نوشته اصلی توسط gt3333 نمایش پست ها
          میشه بدید
          مدل گوشی و ورژن فیرم ویرتون رو بگید تا آپلود کنم

نظر

3gs firmware 4 va 3 ro mikham
            agar baghyaram darid bedid merc

نظر

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

اگر سرچ میکردید من خودم توی همین انجمن جواب رو دادم....
                http://www.i-phone.ir/forums/thread20914-3.html

پس از زیر و رو کردن اینترنت راه حل رو پیدا کردم
                برنامه Resupported4 1.0-1رو از Cydia نصب کنید... (من از سورس iAmir = http://cydia.myrepospace.com/iamir نصب کردم)
                تشکر فراموش نشه چون خیلی راه حل ساده و مطمئنیه!!

نظر

این یه راه حل قطعی نیست و فقط برای کابل هایی جواب میده که بدون برنامه صدا رو رد کنن

نظر

این برنامه کلا تصویرممم برد.قبلش تصویر میومد و 2 ثانیه به 2 ثانیه قطع میشد.لان اونم نمیاد

نظر

نوشته اصلی توسط IN$PIRE نمایش پست ها
                      این یه راه حل قطعی نیست و فقط برای کابل هایی جواب میده که بدون برنامه صدا رو رد کنن
                      این برنامه کلا تصویرممم برد.قبلش تصویر میومد و 2 ثانیه به 2 ثانیه قطع میشد.لان اونم نمیاد

شما اگه کمی، فقط کمی دقت میکردید و قبل از نصب برنامه توضیحات برنامه رو از توی Cydia میخوندین الان مشکلی نداشتید ، برنامه*نویس تذکر داده که باید این برنامه رو به همراه برنامه Display Out نصب کنید و تنها در صورتی خروجی دارید که display out فعال باشد...

نظر

نوشته اصلی توسط malek نمایش پست ها
                        شما اگه کمی، فقط کمی دقت میکردید و قبل از نصب برنامه توضیحات برنامه رو از توی Cydia میخوندین الان مشکلی نداشتید ، برنامه*نویس تذکر داده که باید این برنامه رو به همراه برنامه Display Out نصب کنید و تنها در صورتی خروجی دارید که display out فعال باشد...
                        tv out از کجا برا os4 دانلود کنم ؟

نظر

یعنی تو انجمن آیفون بازا هیچ کس نیست کامل راهنمایی کنه بگه راهش چیه ؟ چیا لازمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

آموزش راه اندازی کابل tv

یعنی تو انجمن آیفون بازا هیچ کس نیست کامل راهنمایی کنه بگه راهش چیه ؟ چیا لازمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                            بيخيالش شو فعلا چون من برنامه reSupported رو نصب كردم از سورس دوستان professional و iAmir كه متاسفانه جفتشون كرك نبودند و من الان خروجى تصوير ندارم

نظر

صبر کنید ..
                            X