اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تغيير نكردن بعضي از آيكونها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تغيير نكردن بعضي از آيكونها

با سلام. آيفون من 2g و ورژن اون 3.1.3 هستش. تازه ورژنشو عوض كردم. با Red snow آنلاك و جيل كردم. با وينتربرد تم هايي رو كه دارم عوض ميكنم اما همه *ی آيكونها شكلشون عوض نميشه! يعني برنامه هاي ipa آيكونشون عوض ميشن اما برنامه هاي اصلي گوشي و برنامه هاي deb آيكونشون بدون تغيير باقي ميمونه. اگه ممكن هست راهنمايي بفرمايين.

نوشته اصلی توسط hooman نمایش پست ها
    با سلام. آيفون من 2g و ورژن اون 3.1.3 هستش. تازه ورژنشو عوض كردم. با red snow آنلاك و جيل كردم. با وينتربرد تم هايي رو كه دارم عوض ميكنم اما همه *ی آيكونها شكلشون عوض نميشه! يعني برنامه هاي ipa آيكونشون عوض ميشن اما برنامه هاي اصلي گوشي و برنامه هاي deb آيكونشون بدون تغيير باقي ميمونه. اگه ممكن هست راهنمايي بفرمايين.
    خوب هر تمی برنامه ریزی شده که یک سری از آیکون ها رو تغییر بده عزیزم
    هر چی کامل تر باشه و آیکون های بیشتری در ساخت اون تم به کار رفته باشه مسلما آیکون های برنامه های بیشتری رو هم ساپورت میکنه و تغییر میده

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

ممنون از پاسخ شما اما در ورژنهاي پايين تر از همين تم ها استفاده ميكردم و تمام آيكونها عوض ميشدن. ولي حالا آيكون هاي اصلي گوشي مثل تلفن و آيپاد و سفري و.... عوض نميشن!

نظر

نوشته اصلی توسط hooman نمایش پست ها
        ممنون از پاسخ شما اما در ورژنهاي پايين تر از همين تم ها استفاده ميكردم و تمام آيكونها عوض ميشدن. ولي حالا آيكون هاي اصلي گوشي مثل تلفن و آيپاد و سفري و.... عوض نميشن!
        خوب هر تمی با هر فریموری سازگار نیست دوست عزیز
        میتونید آیکون های اون تم رو استخراج و یکی یکی جایگزین آیکون های اصلی کنید,البته ممکنه واستون دردسر داشته باشه

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

صبر کنید ..
        X