اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع مشکل error 28 (در اثر نصب spirit2pwn)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رفع مشکل error 28 (در اثر نصب spirit2pwn)

من یک iphone 3gs newBootrom دارم. یه مدت پیش به دلیل نصب spirit2pwn از cydia، گوشیم خاموش شد و دیگه روشن نشد. موقع رستور تو itunes هم error28 و گاهی error1618 رو میداد.
    چون خیلی زور زدم و دنبال راه حل گشتم، الآن که درست شد لازم میدونم توضیح بدم برای دوستان. حتی گوشیمو بردم دفتر سایت، و اونجا هم مریض رو جوای کردن و نتیجتاً قصد داشتم گوشی رو با DHL بفرستم برای یه appleStore.

و اینم توضیح کامل با جزئیاتی که نمیدونم لازمن یا نه!
    کار اصلی فقط اینه که گوشی رو 5 روز بهش دست نزنی تا باطری مربوط به حافظه ی فلاشش تموم شه. اینطوری اون گندی که با نصب spirit2pwn روی فلاش newBootrom زدی رفع میشه.
    نمیدونم که میزان شارژ خود باطری گوشی در مدت زمانی که باید بگذاری تاثیر داره یا نه، ولی اگر شارژتون پر بود و نگران بودید که تاثیر بگذاره میتونید اینکارو بکنید تا خالی بشه:
    "در هنگام رستور با itunes10 به 4.1، در مرتبه ی دومی که مینویسه verrifying iphone... ، و اون لحظه ای که صفحه ی گوشی روشن تر میشه، گوشی رو از کامپیوتر جدا کنید. با اینکار، گوشی تو همون وضعیت با نور صفحه ی روشن باقی میمونه و شارژش تو چند ساعت تموم میشه. فقط یادتون باشه که این شارژ ربطی به فلاش گوشی نداره و باز هم باید 5 روز به گوشی دست نزنید تا خالی بشه.
    بعد از 5 روز، گوشی رو وصل کنید و خیلی معمولی با itunes اونو رستور کنید. چند دفعه ی اول error1618 رو میگیرید، که علتش شارژ کم گوشیه. چند دقیقه بگذارید گوشی متصل باقی بمونه و دوباره امتحان کنید.

نکته: غیر از چیزهایی که گفتم، دیگه به هیچی نیاز ندارید. error28 کاملاً به همین صورت نرم افزاری حل میشه. error 1618 هم ربطی به version itunes نداره.

با تشکر از ALEN DELON که منو درست راهنمایی کرد. و بعد از 10 روز گوشی من از کُما دراومد

همچین میگی دفتر انجمن انگار اونا از خود استیوجابز گواهینامه دارند یا تو گروه دولوپ اپل بودند !

دوست عزیز: هر کسی به اندازه ی تلاشـی که میکنه نتیجه و تجربه کسب میکنه، من کار دوستمون amir_abdi رو ستایش میکنم که با پشتکار ، تحقیق ، پیگیری و تلاش به نتیجه رسیده و گوشیشو از کما درآورده و همچنین که تجربه کارشو با ما به اشتراک گذاشته.

الکی از پیرامون خودمون " تابو " نسازیم!

با تشکر
    ویرایش توسط mrhamed : https://i-phone.ir/forums/member/10582-mrhamed در ساعت 22-12-2010, 02:49 PM

نظر

با تشکر راهنمایی خیلی خوب بود ، این گند رو من هم زدم .گذاشتم گوشی بمونه بعد از 4 روز ریستور کردم جواب داد.

نظر

من 7 8 روزه گذاشتم وقتی خواستم ریستور کنم چند بار 1618 داد ولی بعدش باز error28 داد چه کنم ؟

نظر

خیلی ممنون دوست من
          منم دیروز همین گند رو زدم البته من jbme2pwn رو نصب کردم که اینجوری شد و از دیروز دارم تلاش میکنم درست نمیشه حالا این روش شما رو امتحان میکنم ببینم جواب میده

نظر

error28

گوشی رو باز کنید و بورد گوشی رو از باطری به مدت 2 ساعت جدا کنید نترسید هیچ چیز رو نباید ببرید و بکنید error 28 حل میشه

نظر

اون مشکل حل شد و وقتی خواستم ریستور کنم به 4.2.1 اورور 1015 و بعدش
              The iPhone software update server could not be contacted
              ایتونز نمیشناسه گوشیو حتا تو dfu
              روی گوشی فقظ عکس وصل کردن به ایتون میاد
              ویرایش توسط linkin_sh : https://i-phone.ir/forums/member/35954-linkin_sh در ساعت 09-01-2011, 02:06 PM

نظر

نوشته اصلی توسط linkin_sh نمایش پست ها
                اون مشکل حل شد و وقتی خواستم ریستور کنم به 4.2.1 اورور 1015 و بعدش
                The iPhone software update server could not be contacted
                ایتونز نمیشناسه گوشیو حتا تو dfu
                روی گوشی فقظ عکس وصل کردن به ایتون میاد
                http://www.i-phone.ir/forums/thread27446.html
                http://www.troublefixers.com/fix-itunes-error-1015/
                البته قبلش بايد LibUSB رو هم نصب كرده باشي

http://www.i-phone.ir/forums/thread20456-2.html
                ویرایش توسط ALEN DELON : https://i-phone.ir/forums/member/26463-alen-delon در ساعت 09-01-2011, 09:40 PM

نظر

دوستان سلام
                  آیفون 3gs آنلاک فکتوری دارم میخواستم به 4.2.1 آپدیت کنم برا برنامه بلوتوث،چون دیدیم توی 4.3.1 درست کار نمیکنه گفتم برم 4.2.1 shsh هم دارم از tinyumberlla استفاده کردم و با آیتونز بدون اررور ریستور کردم ولی توی ریکاوری موند یعنی همون صفحه سیاهه از fix recavery استفاده کردم بالا نیومد با gp جیلبریک کردم نیومد بالا ،با redsnow زدم نیومد بالا فریمور کاستوم زدم نشد خلاصه کلی بهش ور رفتم نشد که نشد،آخر سر با redsnow rc12 زدم جیلبریک شه بعد از اینکه waiting for reboot رو داد صفحه آیفون سفید شد و همون جا موند برنامه رو بستم و کلید پاور و هوم رو گرفتم صفه خاموش شد رفت تو همون ریکاوری
                  حالا میخوام 4.3.1 هم بزنم آیتونز اررور سری 16XX میده یک بارم اررور 2با iReb هم امتحان کردم بازم اررور داد از دیشب نخوابیدم هرکار میکنم ریستور نمیشه یک بارم اررور 28 داد به نظرتون مثل مشکل شماست؟
                  اگه میتونیید کمکم کنید حیروون شدم اساسی

نظر

آقا یه دنیا ممنون خیر از جوونیت ببینی
                    با همین روش حل شد گوشی رو باز کردم یه دو ساعتی برد رو از باتری جدا کردم بعد راحت به 4.1.3 ریستور شد

نظر

سلام به همه دوستان
                      شاید به کسایی که مشکل منو داشتن قوت قلب بده
                      منم این مشکل رو داشتم (گوشی تو حالت dfuگیر کرده رو روشن نمی شه صفحه کاملاً سیاه و به هیج ورژنی جواب نمی ده . فقط اررور 28 می ده
                      راتش وقتی کل تعمیرکاری علائدین گوشی 3GS منو جواب کردن قیدش رو زدم
                      به گفته دوستان یک هفته گوشی رو گذاشتم تا باطریش تموم بشه ولی فایده ای نداشت (البته برای من)
                      دل رو زدم به دریا طبق عکس که طریقه باز کردن بود دل و رودشو ریختم بیرون و برد اصلی رو از باطری 2 ساعت جدا کردم
                      بعدش یک FiXrecover و بعدش با 4.3.4 کاملا مشکلم حل شد
                      فقط موقع باز کردن گوشی خونسردیتون را حفظ کنید چون خیلی ظریفه
                      کوچیک شما

نظر

خوب مشکل تینی امبرلا حل شد برای اجرا شدنش اول باید یکی از نسخه های قبلی رو دانلود و اجرا کنید بعد از اجرای اون ، ورژن جدید هم بدون مشکل اجرا میشه. البته نسخه های قبلی که در سایتهای ایرانی هست لینک به سایت اصلی است و از اونجا فقط آخرین ورژن دانلود میشه پس بهتره از سایتهای خارجی دانلود کنید من اول ورژن 5.10 رو دانلود کردم و بدون مشکل اجرا شد سپس ورژن جدید رو که قبلا زود بسته میشد رو اجرا کردم بدون مشکل اجرا شد.

البته با زدن exit recavery هم آیفونم درست نشد. فریمور 4.1 رو دانلود کردم ولی موقع ریستور این بار ارور 21 رو داد.از برنامه های ireb و رد اسنو و اسنو بریز هم استفاده کردم ولی باز مشکلم حل نشد و بعد از گذشت دو هفته هنوز آیفونم تو کماست.دیگه ازش ناامید شدم.گوشیم جی3 هستش.فریمور قبلیش 4.2.1 هست.نمیدونم لاک هست یا آنلاک،چون کارتون نداره.قبلا جیلبریک بود و یه دفعه اینجور شد و اول ازم خواست به سیف مود برم ولی من با فشردن پاور و هوم ریسیت کردم و در حالت ریکاوری موند چند بار در حالت dfu ریستور کردم ولی بازم ارور میده یه بار ارور 40 میده یه بار 21 و ارورهای دیگه.

اگه میتونید کمک کنید شما رو بخدا دریغ نکنید این هم آیدی من:

نظر

صبر کنید ..
                        X