اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیفون 3gs (بوت رام قدیم و جدید ) در 4.1 با Greenpois0n

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آقا من يه مبتدي مبتدي مبتدي خلاصه خيلي مبتدي هستم ميشه مشكلمو حل كنيد هر چند ميدونم اينجا نبايد مطرحش كنم:
    من يه گوسي 3gs unlok 32 دست دوم خريدم البته فروشنده گفت آنلاك فكتوري هست ! گوشي آپديت به ورژن 4.01 بود ووخلاصه من رفتم قسمت جنرال و گوشي رو ريست كردم يعني تو قسمت ريست گوشي گزينه دومي رو زدم يادم نيست اسمش چي بود گوشي خاموش شد و يه سيب كشيده همينجور مات و هيرون داره منو نگا ميكنه و هيچ تغييري نميكنه اين بگم گوشي 400 تا برنامه و بازي روش نصب بود حالا من چي كار كنم

يه چيزايي تو ژست ها خوندم ولي نفهميدم درست ! من اگه برم برنامه آيتون + آخرين ورژن آپديت يعني 4.1 رو بگيرم و گوشي رو ريستور كنم همونجوري كه توضيح داديد تو ژستا و گوشي رو وصل كنم به سيستمم به همين راحتي ميشه مثل روز اول ؟؟؟؟؟

از عزيزان كسي قصد نداره ندايي بده

نظر

اگر گوشی واقعا آنلاک فکتوری باشه بله با اینروش یا limera1n می تونید جیلبریک کنید بعد از آپدیت.

نظر

نوشته اصلی توسط mimi22 نمایش پست ها
        آقا من يه مبتدي مبتدي مبتدي خلاصه خيلي مبتدي هستم ميشه مشكلمو حل كنيد هر چند ميدونم اينجا نبايد مطرحش كنم:
        من يه گوسي 3gs unlok 32 دست دوم خريدم البته فروشنده گفت آنلاك فكتوري هست ! گوشي آپديت به ورژن 4.01 بود ووخلاصه من رفتم قسمت جنرال و گوشي رو ريست كردم يعني تو قسمت ريست گوشي گزينه دومي رو زدم يادم نيست اسمش چي بود گوشي خاموش شد و يه سيب كشيده همينجور مات و هيرون داره منو نگا ميكنه و هيچ تغييري نميكنه اين بگم گوشي 400 تا برنامه و بازي روش نصب بود حالا من چي كار كنم

يه چيزايي تو ژست ها خوندم ولي نفهميدم درست ! من اگه برم برنامه آيتون + آخرين ورژن آپديت يعني 4.1 رو بگيرم و گوشي رو ريستور كنم همونجوري كه توضيح داديد تو ژستا و گوشي رو وصل كنم به سيستمم به همين راحتي ميشه مثل روز اول ؟؟؟؟؟

از عزيزان كسي قصد نداره ندايي بده
        چون سؤالتونو در جای نامناسبی مطرح نکرده اید به ههمین خاطر جواب داده نشده
        شما قبلا باید از برنامه هاتون توسط آیتیونز بک آپ گرفته باشید. چون اگه restore کنید گوشیتون کاملا فرمت شده و دیگه هیچ یک از برنامه های قبلیتون را نخواهید داشت. ولی اینطور که میگین گوشیتون بالا نمیاد باید Restore کنید و بعد از ریستور هم احتمال زیاد چون بک آپ گیری هم فکر کنم انجام نداده باشید همه برنامه هاتون پاک خواهد شد
        ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 13-10-2010, 01:44 AM

نظر

به نظر من کمی صبر داشته باشید و با limera1n جیلبریک کنین !!! ( چون مشخص نیست چی به چیه ؟؟ )
          انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
            فعلا خبری نیست .....
            البته به جز این که قراره Geo Hotz آنلاک مخصوص limera1n رو منتشر کنه.
            البته این خبر توسط خودش تکذیب شد (البته اگه هدفش سوپرایز مجدد همه نباشه)...
            www.limeSn0w.com

نظر

سلام من گوشیمو روی یک کامپیوتر دیگه اپدیت کردم و روی کامپیوتر خودم می خواهم جیلبریکش بکنم اشکلانی نداره
              منظور اینکه توی dfu میره

نظر

نوشته اصلی توسط crude نمایش پست ها
                سلام من گوشیمو روی یک کامپیوتر دیگه اپدیت کردم و روی کامپیوتر خودم می خواهم جیلبریکش بکنم اشکلانی نداره
                منظور اینکه توی dfu میره
                dfu رفتن که به سیستم ربطی نداره !
                فقط باید اخرین ورژن ایتونز رو داشته باشید و ایتونز با ایفون سینک شده باشه قبل جیلبریک

نظر

نوشته اصلی توسط crude نمایش پست ها
                  منظور اینکه توی dfu میره
                  مشکلی نداره,میتونید جیلبریک کنید

Power of Creation
                  www.i-Phone.ir

نظر

با تشکر نسبت به راهنماییتون
                    یک سوال دیگرو آن این که این بهتر است یا limerain

نظر

من بازم limera1n رو توصیه می کنم.

نظر

نسخه مک Greenpois0n منتشر شد و از اینجا میتونید دریافت کنید !

Power of Creation
                        www.i-Phone.ir

نظر

نسخه مک این برنامه منتشر و در پست اول قرار گرفت
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

برای من میزنه کامل شده ولی وقتی بالا میاد برنامه لودر وجود نداره

نظر

اگر با این مشکل دارید lmera1n رو تست کنید.

نظر

لینک نسخه جدید Rc4 این برنامه در پست اول قرار گرفت
                                i-phone.ir
                                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
                                X