اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیپد در 3.2.2 با Limera1n

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مرسى از راهنمايى جواب و كمكتون

نظر

رو دو تا ipad 3g تست کردم شد ممنون از سایت خوبتون

نظر

سلام من جيلبريك كردم فقط cydia نصب نميشه مينيويسه downloading cydia خطشم تا آخر پر مي شه ولي آخرش بسته مي شه و cydia نصب نميشه لطفا كمكم كنيد ضمنا از اينترت wireless استفاده ميكنم
        merci

نظر

نسخه مک این برنامه ریلیز و در پست اول قرار گرفت
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط mohammadbassam نمایش پست ها
            سلام من جيلبريك كردم فقط cydia نصب نميشه مينيويسه downloading cydia خطشم تا آخر پر مي شه ولي آخرش بسته مي شه و cydia نصب نميشه لطفا كمكم كنيد ضمنا از اينترت wireless استفاده ميكنم
            merci
            کلا اینترنت وایرلس کمی نوسان داره اگر یک جای دیگه که adsl هست نتونستید نصبش کنید یک بار ریستور کنید و دوباره تست کنید.

نظر

من با این جیلبریک کردم
              یعنی دیگه آیپدم برای همیشه جیلبریک شده ؟؟
              اگه آپدیت کنم جیلبریک میمونه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط abcdx نمایش پست ها
                من با این جیلبریک کردم
                یعنی دیگه آیپدم برای همیشه جیلبریک شده ؟؟
                اگه آپدیت کنم جیلبریک میمونه ؟
                آره جیلبریک شده اما بعد از آپدیت باید بازم جیلبریک کنید
                منظور از دائمی بودن اینه که با فریمورهای بعدی هم سازگاره

Power of Creation
                www.i-Phone.ir

نظر

دوستان سلام.دوتا سوال داشتم.
                  1-آیپد 32 وایفای دارم ورژن 3.2 که با spirit جیل شده.حالا باید اول با آیتیونز به 3.2.2 آپدیت کنم و بعد جیل کنم؟یا اینکه اصلاً میشه آپدیت بشه یا نه؟
                  2-اگر بتونم جیل کنم ،چطور میتونم بک آپی بگیرم که بعد آپگرید و جیل کردن دوباره همه برنامه ها و بازیها و اطلاعاتم برگردند سرجاشون؟راهی هست؟
                  ممنون میشم کمکم کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط kourosh1348 نمایش پست ها
                    دوستان سلام.دوتا سوال داشتم.
                    1-آیپد 32 وایفای دارم ورژن 3.2 که با spirit جیل شده.حالا باید اول با آیتیونز به 3.2.2 آپدیت کنم و بعد جیل کنم؟یا اینکه اصلاً میشه آپدیت بشه یا نه؟
                    2-اگر بتونم جیل کنم ،چطور میتونم بک آپی بگیرم که بعد آپگرید و جیل کردن دوباره همه برنامه ها و بازیها و اطلاعاتم برگردند سرجاشون؟راهی هست؟
                    ممنون میشم کمکم کنید.
                    میتونید به 3.2.2 آپدیت و با Limera1n جیلبریک کنید !
                    با همون آیتونز بک آپ بگیرید تا بعد از رستور تنظیمات رو بتونید برگردونید
                    برنامه هاتون رو هم باید دوباره نصب کنید !
                    اگه داشته باشید اونارو ...

Power of Creation
                    www.i-Phone.ir

نظر

سلام به همه ی بچه های خوب انجمن من تازه iPad 32GB WIFI خریدم این پست را خواندم و جدیدترین ورژن را دانلود کردم و به راحتی جیلبریک شد ممنونم دوستان.

نظر

آقا متشکر ولی بک آپ چطور میگیره؟همون که وصل میکنم خودش سینک میکنه بک آپ هست یا دکمه بک آپ داره؟

نظر

معمولا ايتونز بعد از هر بار كانكت شدن دستگاهتون بكاپ ميگيره
                          ولي ميتونيد از منوي سمت چپ روي دستگاهتون راست كليك كنيد و بكاپ رو انتخاب كنيد
                          در ضمن سينك با بكاپ فرق ميكنه!!!

نظر

دوستان سلام.من هم بعد از آپدیت به 3.2.2 که 10 ساعت دانلودش طول کشید جیل کردم.قبلش هم با کمک دوستان بک آپ گرفتم.جالبه من تمام بازیها و برنامه های نصب شده رو تو دوتا پوشه ipad/utilities و ipad/games تو لپ تاپم نگهداری میکردم.بعد از جیل و نصب appsync for os 3.2 از تو خود cydia,به آیتیونز وصل شدم و رفتم تو قسمت apps و آیکونهای برنامه ها و بازیهام که قبلاً نصب بوده اومد.رو یکیشون کلیک کردم تا آبی شد و بعد رفتم تو قسمت آیپدم و سینک رو زدم.پیغام داد که محل این اپلیکیشن رو نمیتونه پیدا کنه و بعدش خودش پنجره ای رو باز کرد که تمام اپلیکیشنها توش بود و من یکیش رو زدم و تایید کردم.شروع به سینک کرد و تمام بازیها و برنامه هام رو نصب کرد.خیلی جالب بود که همه برگشتن سر جاشون.

نظر

سلام
                              خیلی توپ بود ممنون
                              من فقط برنامه رو از سایت اصلیش یعنیlimera1n دانلود کردم
                              کل پروسه کمتر از 5 دقیقه شد.
                              بازم ممنون از پست مفیدتون

نظر

اگر Ipad رو JailBreak کنیم گارانتیش میپره ؟ چون من صفحه کلید فارسی میخوام پرزیش هم مفتش گرونه .

نظر

صبر کنید ..
                                X