اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیفون 3gs (بوت رام قدیم و جدید ) در 4.1 با Limera1n

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من قبلا با limera1n جيلبرك كردم ولي نشد الان كه وفتك تو سايت jailbreakme.com ارور it looks like the installer crashed last time you tried to jailbreak it might work if you try again ميده چيكاركنم ببخشيد خست تون كردم

نظر

• میگه دوباره سعی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone 4 نمایش پست ها
        من قبلا با limera1n جيلبرك كردم ولي نشد الان كه وفتك تو سايت jailbreakme.com ارور it looks like the installer crashed last time you tried to jailbreak it might work if you try again ميده چيكاركنم ببخشيد خست تون كردم
        با redsn0w جيلبريك كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone 4 نمایش پست ها
          من قبلا با limera1n جيلبرك كردم ولي نشد الان كه وفتك تو سايت jailbreakme.com ارور it looks like the installer crashed last time you tried to jailbreak it might work if you try again ميده چيكاركنم ببخشيد خست تون كردم
          عزیز من 2-3 روز پیش امتحان کردم . به خوبی جواب داد . چند بار امتحان کنید .
          اگه هم نشد با Redsn0w جیلبرک کنید .

نظر

• با عرض تبریک سال نو به همه دوستان آیفون من 3gs oldboot 4.0.2هستش با limera1n امتحان میکنم تمام مراحل رو میره بعد که کوشیمو بالا میارم انگار اتفاقی نیفتاده میشه کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط amir25 نمایش پست ها
              با عرض تبریک سال نو به همه دوستان آیفون من 3gs oldboot 4.0.2هستش با limera1n امتحان میکنم تمام مراحل رو میره بعد که کوشیمو بالا میارم انگار اتفاقی نیفتاده میشه کمک کنید
              limera1n برای ورژن 4.0.2 نیست دوسته عزیز باید برید ورژن 4.1 که جواب بده البته اگه SHSH داشته باشید

نظر

• عدم جیلبریک

سلام دوستان یک ایفون دارم جیلبریک کنم . تو مرحله اولش که میزنه wattin گیر میکنه چه کارش کنم ؟

نظر

• با سلام من 3gs انلاک دارم با Limera1n هم جیلبرک کردم و سیدیا رو دارم ولی انتن رو نمیدونم چیکار کنم همش سرچینگ میزنه

نظر

• نوشته اصلی توسط mahanarya نمایش پست ها
                    با سلام من 3gs انلاک دارم با limera1n هم جیلبرک کردم و سیدیا رو دارم ولی انتن رو نمیدونم چیکار کنم همش سرچینگ میزنه
                    شما گوشیتون آنلاک فکتوری هست.؟

نظر

• [QUOTE=iHamid;391105]شما گوشیتون آنلاک فکتوری هست.؟[/QUOTمن و تو شک انداختین version 4.1(8b117) carrier 8 model mc637b modem firmware 5.14.02 این مشخصات دستگاه من

نظر

صبر کنید ..
                      X