اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیفون 4 در 4.1 با Limera1n

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سرعت گوشیم او مده پایین

نظر

نوشته اصلی توسط pouya8001 نمایش پست ها

ای دوستان من محترمان این همینطر هست میمونه...حالا چیکار کنم گوشیم به حالت درست برگرده تو همین صفه که یک عکس هست گیر کرده دیگه هیج نمیره ...عکسی که یک کابل usb و یک ایکن ایتونز هست...چیکار کنم درست شه
      اخرین ورژن رو گرفتین دیگه؟ چون 4 تا بتا امده تاحالا ، 3 سوته واسه من استاد شد
      http://www.limera1n.com/limera1n.exe
      راحته که، دکمه وسطی Home ه ، بالایی Power ، اول میگه جفتشو نگه دارین بعد که پیغام داد Release power button یعنی بالایی رو ول کنین و همچنان وسطی رو نگه دارین(اصلا نباید وسطی رو حتی یه لحظه ول کنین) تا بزنه in dfu mode که بعد یه 10 ثانیه گوشی خاموش میشه روشن کنین ایکون limra1n رو میبینین و نصب cydia , ...

نظر

سلام به دوستان برای من روی waiting for device میمونه لطفا یه راه حل بدین

نظر

نوشته اصلی توسط farzan نمایش پست ها
          سلام به دوستان برای من روی waiting for device میمونه لطفا یه راه حل بدین
          یه بار ایتونز رو باز کن (ببین اونجا نشونش میده یا نه)

نظر

اره آیتونز گوشی رو میشناسه

نظر

من این کارو انجام دادم کامل پیغام هم اومد اما هیچ icon به گوشی اضافه نشد . بعدش اصلا icon زمان جیلبریک نیومد بجاش پیغام ituens میاد . جریان چی گیج شدم
              ای عکس میاد که بالا icon ituens هست پایین هم عکس ۱ usb .
              اصلا اون قطرات لیموئی نیس . باید itunes پاک کنم دوباره انجام بدم ؟؟؟

نظر

توروخدا کسی جواب بده

نظر

نوشته اصلی توسط rade_paye_eshgh نمایش پست ها
                  من این کارو انجام دادم کامل پیغام هم اومد اما هیچ icon به گوشی اضافه نشد . بعدش اصلا icon زمان جیلبریک نیومد بجاش پیغام ituens میاد . جریان چی گیج شدم
                  ای عکس میاد که بالا icon ituens هست پایین هم عکس ۱ usb .
                  اصلا اون قطرات لیموئی نیس . باید itunes پاک کنم دوباره انجام بدم ؟؟؟
                  گوشی شما به حالت ریکاوری رفته
                  ببنید با irecfo بالا میاد
                  iRecfo,خارج شدن از حالت ریکاوری فقط با یک کلیک

Power of Creation
                  www.i-Phone.ir

نظر

سیم کارتتو در بیار یه بار دیگه امتحان کن
                    با tinyumbrella هم میتونی از ریکاوری در بیاری

نظر

دوستان یه سوال داشتم : الان ایفون من فریم ویر ۴.۰.۲ هست ٫ با این روش و با این لینک ها جیل میشه؟؟؟
                      اونوقت اگه جیل بشه من اگه بعدا به ۴.۱ اپگرید کنم دیگه نیازی به جیل کردن مجدد نیست؟(این که میگن غیر قابل patch منظور همینه؟)

نظر

سلام من برای 4.0.2 انجام دادم به خوبی جواب داد
                        ولی الان به 4.1 اپدیت کردم و اینکارو انجام دادم ولی هیچ ایکونی اضافه نشده ؟
                        چی کار کنم ؟
                        بدون سیم کارت هم انجام دادم جواب نداد

نظر

یه سوال دیگه ٫ من با مک کار میکنم و فقط رو مک ایتیونز دارم و همیشه ایفونمو با اون سینک میکنم ٫ من الان میتونم تو ویندوز بدون اینکه که آیتیونز داشته باشه ایفونمو جیل کنم؟

نظر

فکر نکنم منظورشون همین باشه بعدشم هر وقت خواستی به ۴.۱ بری باید یه بار دیگه جیلبریک کنی

نظر

نوشته اصلی توسط ashman نمایش پست ها
                              یه سوال دیگه ٫ من با مک کار میکنم و فقط رو مک ایتیونز دارم و همیشه ایفونمو با اون سینک میکنم ٫ من الان میتونم تو ویندوز بدون اینکه که آیتیونز داشته باشه ایفونمو جیل کنم؟
                              جیلبیریک ربطی به ایتونز نداره

نظر

دوستان من آیفون 4 دارم ورژن 4.0.2 حالا میخوام روی همین ورژن جیل کنم اشکال نداره ؟؟؟ آخه من adsl ندارم که بخوام ورژن 4.1 دانلود کنم حالا به چه چیزهایی نیاز دارم برای جلبریک ؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X