اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیفون 4 در 4.1 با Limera1n

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من تست کردم جیل شد مرسی از آموزشت
    iphone 4 unlock factory
    firmware 4.1

نظر

به دلیل حفظ یکپارچگی تاپیک ها و عدم سردرگمی دوستان لطف کنید و هر گونه بحث و تبادل نظر پیرامون limera1n رو فقط و فقط ایـــنجا مطرح کنید !

با تشکر

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

دوستان بخاطر این بخش های آموزش جیلبرک بصورت تفکیک آیفونی جدا شدن این آموزش ها رو بترتیب برای همه مدل میزارم که بعد ها هرکسی وارد بخش خودش شد مشکلی نداشته باشه
        فعلا تو همون جا که امید عزیز گفت سوالاتتون رو بپرسید تا کم کم بخش های آموزشی رو بزاریم
        ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 10-10-2010, 03:09 PM
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط badsatan_3000 نمایش پست ها
          من که تا الان آموزش تصویری کامل پیدا نکردم .برای همین انو ایجاد کردم
          خوب کردی دستت درد نکنه
          :d

نظر

نوشته اصلی توسط behzad1356
            من به تازگی یه گوشی iPhone 4 گرفتم که Unlock factory است و 60 هزار تومن هم پول نصیب Original Application دادم. حدودا 260 تا برنامه برام ریخت که حداقل 100 تاش پولیه. به نظر شما ارزش داره که JailBreak کنم؟

جایی هم سراغ دارید که کلی برنامه جدید رو یکجا برای download گذاشته باشه؟ مثلا 500 تا؟
            دوست عزیز منم مثل شمام با این تفاوت که من 120 تومان دادم ولی کاملا ارزش داره که جیل کنی چون همه اون برنامه ها رو میتونی بریزب + کلی برنامه که نیاز داری ضمن اینکه ریستور نکنی برنامه هات هم میمونه فقط می خوای برنامه جدید اضافه کنی باید از طریق inistalious بریزی یا pc suit در کل از طریق itunes نمیتونی چون برنامه های اورجت پاک میشند فقط یک مشکل هست میگن این جیل با pc suit سینک نمیشه من خودم نریختم نمی دونم درسته یا نه .

اینم چند سایت خوب برای دانلود برنامه : iPhoneApps.ir | مرجع دانلود رایگان برنامه های آیفون apptrackr home

نظر

دوست من ایفون 4 ورزن 4.1 هست....نرم افزار limera1n رو نصب کردم دکمش رو زدم گوشیم خاموش روشن شد بعد الان یک عکس اومده بالاش عکس ایتونز هست و وسط یک فلش و پایین هم کابل usb خوب بعد نرم افزار limera1n این پیغام رو داد.........holdhome+power

منانجامش دادم یعنی دکمه هوم و پاور رو گرفتم گوشی ریست شد..حالا دوباره میگه تکرار کن.انجام میدم دوباره همون میاد کمکم کنید خواهش

نظر

من ايتونز روي سيستمم ندارم
                ميتونم بدون ايتونز با اين روش جيلبريك كنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط pouya8001 نمایش پست ها
                  دوست من ایفون 4 ورزن 4.1 هست....نرم افزار limera1n رو نصب کردم دکمش رو زدم گوشیم خاموش روشن شد بعد الان یک عکس اومده بالاش عکس ایتونز هست و وسط یک فلش و پایین هم کابل usb خوب بعد نرم افزار limera1n این پیغام رو داد.........holdhome+power

منانجامش دادم یعنی دکمه هوم و پاور رو گرفتم گوشی ریست شد..حالا دوباره میگه تکرار کن.انجام میدم دوباره همون میاد کمکم کنید خواهش
                  بعد از اینکه هوم+پاور رو گرفتی و اونجا نوشت releas power button دکمه ی home نگه دار صفحه که خاموش شد ولش کن کاری نداشته باش بعد پیغام میاد که جیلبرک شد

نظر

پست اول رو ببینید آپدیت کردم کامل توضیح دادم.

نظر

دوستان من عزیزان من اینجا گیر میکنه.
                      و بعد که کارو انجام م یدم میگه این کارو دوباره انجام بده

یعنی این پیغام retery=holdhome+power

نظر

دوتا رو نگه دارید تا پیغام بعدی رو که داد دستتون رو از دکمه power بردارید.

نظر

دوستان چرا برای این دوستمون این اتفاق افتاده؟
                          امکان داره باگ داشته باشه؟
                          به نظز شما من جیلبریک کنم مشکلی پیش نمیاد؟
                          کسی تا حالا این جیلبریک رو انجام داده و مشکلی نداشته؟
                          ویرایش توسط mah10vi : https://i-phone.ir/forums/member/21587-mah10vi در ساعت 10-10-2010, 06:33 PM

نظر

جیلبریک کردم و مشکلی پیش نیومد.
                            با تشکر از دوستان

نظر

واسه من روي waiting for device گير ميكنه
                              اصلا گوشيمو نميشناسه

نظر

نوشته اصلی توسط pouya8001 نمایش پست ها
                                دوستان من عزیزان من اینجا گیر میکنه.
                                و بعد که کارو انجام م یدم میگه این کارو دوباره انجام بده

یعنی این پیغام retery=holdhome+power

ای دوستان من محترمان این همینطر هست میمونه...حالا چیکار کنم گوشیم به حالت درست برگرده تو همین صفه که یک عکس هست گیر کرده دیگه هیج نمیره ...عکسی که یک کابل usb و یک ایکن ایتونز هست...چیکار کنم درست شه

نظر

صبر کنید ..
                                X